Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Czyszczenie TEGO forum ze skamielin

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Czyszczenie TEGO forum ze skamielin

    Kilka problemów:
    1. Forum ma całe mnóstwo starych kompletnie niepotrzebnych wpisów i wątków których nikt nie będzie czytał. Weźcie to w końcu pousuwajcie bo aż wstyd.
    2. Zróbcie wreszcie jakiś porządek z konserwami. Teraz mamy kolejną niezapowiedzianą konserwę. Tak wiem, na głównej zapowiedź jest, tyle że pojawiła się w ostatniej chwili. Czy naprawdę tak trudno się przyznać co do przyczyn konserwy? Gra to nie bank z forsą gdzie każde info o niestabilności jest skrzętnie ukrywane.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak w ostatniej chwili, wczoraj info było....

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Spox2525
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja się cieszę że są jakieś postępy czyli konserwa w godzinach nocnych a nie taka która zaczyna się rano a kończy po południu

  4. #4
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Informacja pojawiła się przecież już wczoraj po południu. Zaś co do forum - mamy nową MODkę, z tego co widziałam to już coś zdziałała i porządkuje cały bałagan. Ale dajmy jej trochę czasu, dziewczyna dopiero co przyszła

  5. #5
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    Kilka problemów:
    1. Forum ma całe mnóstwo starych kompletnie niepotrzebnych wpisów i wątków których nikt nie będzie czytał. Weźcie to w końcu pousuwajcie bo aż wstyd.
    2. Zróbcie wreszcie jakiś porządek z konserwami. Teraz mamy kolejną niezapowiedzianą konserwę. Tak wiem, na głównej zapowiedź jest, tyle że pojawiła się w ostatniej chwili. Czy naprawdę tak trudno się przyznać co do przyczyn konserwy? Gra to nie bank z forsą gdzie każde info o niestabilności jest skrzętnie ukrywane.
    Ad. 1 Popatrz na daty, to będziesz wiedział w jakim przedziale czasowym ów wątek został założony. Forum jest czyszczone przez moderatorów, chwilami aż nazbyt gorliwie - vide "Pomysły i sugestie" Spójrz ile ankiet z setkami głosów pozamykano.
    Na szczęście, tak jak pisze Rosadamascena, mamy nową modkę, która uporządkowała ów dział i mam nadzieję, że od teraz będzie lepiej . Zestawienie to super pomysł, a z tego co widzę MOD_Dobrawa obecnie grzebie w poradnikach i zamyka starocie.
    Może nawet zacznę robić przygody jak będę wiedziała, które poradniki są aktualne .
    Jeśli chodzi o bałagan - rozejrzyj się w dziale "problemy techniczne" to zobaczysz bałagan. Swoją drogą moderator pilnujący tego działu nie ma lekko. Problemy się powtarzają a po każdej większej konserwacji tematy rosną jak grzyby po deszczu .
    Skąd możesz wiedzieć kto i co będzie lub nie będzie czytał?
    Niepotrzebne to na tym forum są duble. Ciekawe, że jak był wysyp identycznych wątków to widocznie Ci nie przeszkadzały, skoro nie zabierałeś głosu.

    Ad.2 Info o konserwacji było podane z wyprzedzeniem, już wczoraj był komunikat na stronie głównej i choćbyś nie wiem jak bardzo się starał nijak nie wychodzi z tego "kolejna niezapowiedziana konserwa".

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    pomalutku pracujemy nad kolejnymi działami forum. Mam nadzieję, że niedługo uda nam się wyłapać i zarchiwizować wszystkie "skamieliny", tak aby nasze forum było czytelne i przejrzyste.
    Jeżeli macie jakieś propozycje, czy sugestie jak chcielibyście, żeby Nasze forum wyglądało, to zachęcam do podzielenia się nimi, tylko może niekoniecznie w dziale z Problemami technicznymi. Polecam dział Pomysły i Sugestie -> Forum.

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.