Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 107

Wątek: Problem z załadowaniem gry

  1. #81
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Chciałbym zapytać jak BB zamierza zrekompensować przecietnemu graczowi straty poniesione w wyniku awarii?
    Wiele nie potrzeba, 100 monet gildii za niezrobione zadanie, dzień premki za stracone premium i ewentualnie 100 klejnotów za przerwany cykl logowania chyba wystarczy?
    Marzyciel
    Jak ci kanapke z serem wysla to bedzie cud

  2. #82
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kanapka z serem? marzyciel...

  3. #83
    Jagusiowy
    U mnie już też wszystko działa .

  4. #84
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Chcemy grać jak pada deszcz a nie oglondaćjak pada za oknem

  5. #85
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    ze smutkiem musze wam powiedziec, ze wszyscy co tu sa zaakceptowali regulamin, a w regulaminie jest na ten temat punkt - a po naszemu go skracajac,- jak w tso sa bledy, nie mozecie wejsc do gry , to nie jest problem ubisotu tylko gracza , ktoremu z tego powodu nic sie nie nalezy

    soory- taki mamy regulamin
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    gildyjne i tygodniowe za logowanie to pikuś w porównaniu do zaloguj sie 180 dni albo 365, dla tych co oczywiście jeszcze tego nie zaliczyli a sumiennie codziennie sie logowali, a tu łup, obuchem w łeb i od nowa Polska Ludowa zaloguj sie 180 albo 360,)

  7. #87
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez UBoot Zobacz posta
    gildyjne i tygodniowe za logowanie to pikuś w porównaniu do zaloguj sie 180 dni albo 365, dla tych co oczywiście jeszcze tego nie zaliczyli a sumiennie codziennie sie logowali, a tu łup, obuchem w łeb i od nowa Polska Ludowa zaloguj sie 180 albo 360,)
    Akurat osiągnięcie dotyczące logowania się 180 lub 360 dni jest liczone łącznie. Z rzędu trzeba się logować 30 dni do osiągnięć.

    Też mi wszystko muli, lagi potworne.
    Co do straconego premium, proponuję kontakt z Supportem, mi kiedyś zwrócili w podobnej sytuacji.
    Jeśli chodzi o "straty" 100 klejków tygodniowo z tytułu braku możliwości zalogowania się - nie kojarzę sytuacji by była za to kiedykolwiek rekompensata. Trzeba się z tym pogodzić.

  8. #88
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Akurat osiągnięcie dotyczące logowania się 180 lub 360 dni jest liczone łącznie. Z rzędu trzeba się logować 30 dni do osiągnięć.

    Też mi wszystko muli, lagi potworne.
    Co do straconego premium, proponuję kontakt z Supportem, mi kiedyś zwrócili w podobnej sytuacji.
    Jeśli chodzi o "straty" 100 klejków tygodniowo z tytułu braku możliwości zalogowania się - nie kojarzę sytuacji by była za to kiedykolwiek rekompensata. Trzeba się z tym pogodzić.
    Ech mówicie jak politycy. Nie straciliście tych 100 klejek, bo ich nie mieliście. Po prostu ich nie zyskaliście Więc niby czemu mieliby oddawać coś czego nie mieliście?

    uboot ja miałam przerwy w logowaniach i 360 i tak dawno zaliczone, tam mogą być przerwy, a logowania są i tak sumowane.

  9. #89
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie wiem po co ciagnac ten temat, skoro zostalo powiedziane co i jak; jest jak jest i my gracze tego nie zmienimy, jest regulamin ubisoftu punkt 15- i tyle- polecam go przeczytac; chyba ze ten watek ma sluzyc do wylewania swoich pretensji , zali i frustracji
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #90
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam.
    Na obecną chwilę nie tylko jest problem z załadowaniem gry, ale nawet z zalogowaniem się. Piszę w imieniu innych graczy który mają podobny problem, a którzy nie mogą nawet nic napisać na forum.

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.