Zobacz wyniki ankiety: Jestem na:

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, byle sensownie

    18 64.29%
  • Nie, po co

    6 21.43%
  • obojętnie

    4 14.29%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Budynek dajacy popa o wymiarach 1x1

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia

    Budynek dajacy popa o wymiarach 1x1

    Ze wzgledu na ciagłe zmiany, a to nowe budynki produkcyjne, a to zmiany na mapie ktora powinna byc constans forever and ever, istnieje wiele niewykorzystanych pojedynczych pol - pojedynczych czyli o wymiarach 1x1, stad może dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie do ktorejs z przygod w jednym ze slotow mozliwosc wydropienia budynku o wymiarach 1x1. ALbo moze dałoby sie to zrobic z arabska wiezą, skoro kwatermistrz mogł sie skurczyć, i mapa sie zmienia to czemu nie, przydalby sie tez taki budynek o wymiarach moze 3x3 pola (moze moznaby "skurczyc wymagania dla pałacu) i 2x3 (ewentualnie 3x2), co otym myślicie ? Kiedy było wprowadzane rozszerzenie xxl na jednej ze stronek niemieckojezycznych było zestawienie tego co wprowadza i była tam błedna informacja o wlasnie wspomnianej wczesniej wiezy. jak nizej.

    http://siedler-vision.de/2015/08/tes...ipel-und-mehr/

    ponizej kilka przykladow gdzie takie nowe cuda idealnie by weszly

    http://i65.tinypic.com/2062dxe.jpg
    http://pl.tinypic.com/r/2le4ak5/9
    http://pl.tinypic.com/r/33nxgg3/9

    to tyle, czekam na ewentualne komentarze.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może się czepiam, ale... Patrząc na generała i przydzielane mu wojsko w garnizonie, to wychodzi na to że ów generał ma jakąś magiczną kieszonkę w której to wojsko trzyma, chcę napisać tyle, po co budynki 1x1, może lepiej od razu dodać do gry jakiegoś nowego ludka, który po rozłożeniu na wyspie miał by podobną magiczną kieszonkę co generał, z tym że zamiast wojska dali byśmy mu np 10 lodowych czy 10 wspaniałych rezydencji, wtedy to oszczędność by była.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    próbuje załapać szydere ale mimo ze przeczytalem uwaznie 3 razy , nie łapie, niestety
    chociazby po to zeby gre urozmaicic.
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 10.05.2016 o 23:31

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już tłumaczę. W sumie to taki żart, ale co tam Podam przykład na podstawie Marszałka, jest np nowy ludek, coś jak generał, którego możemy rozstawić na wyspie jak garnizon, nazwijmy go Skautem, czyli, przydzielamy mu max 6 lodowych, rozstawiamy na wyspie i dzięki temu populacja wzrasta nam o 840 ludków, a i oszczędzamy tym sposobem miejsce na wyspie pod rozbudowę


  5. #5
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie maja po kilkadziesiąt k popa przy budynkach 2x2 i więcej więc na co kolejny pop? Mało miejsca na wyspie? to może czas ja trochę przebudować wywalając zbędną produkcje
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Ludzie maja po kilkadziesiąt k popa przy budynkach 2x2 i więcej więc na co kolejny pop?
    Chociazby po to, ze jesli ktos nie mial okazji sie oblowic w lodowe podczas BN 2013 to ma niewspolmiernie malo populacji w stosunku do tych co wtedy grali i sie mogli oblowic.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popa nigdy dość
    Tyle że pomysł nazwałbym karkołomnym.
    Już taki szałas pasterski 1x1 z popem 30 zrobiłby podejrzewam furorę

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Już tłumaczę. W sumie to taki żart, ale co tam Podam przykład na podstawie Marszałka, jest np nowy ludek, coś jak generał, którego możemy rozstawić na wyspie jak garnizon, nazwijmy go Skautem, czyli, przydzielamy mu max 6 lodowych, rozstawiamy na wyspie i dzięki temu populacja wzrasta nam o 840 ludków, a i oszczędzamy tym sposobem miejsce na wyspie pod rozbudowę
    tak , jak zart to i owszem, tylko po co , nawet nie wiem co odpisac ....
    ja tego problemu niemam, mam tylko 9 (słownie : DZIEWIEC) lodowych, a znam takich co maja 35k popa i ani jednej.... ale nie o to mi chodzilo zeby wydziwiac bo popa mało ....

    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Ludzie maja po kilkadziesiąt k popa przy budynkach 2x2 i więcej więc na co kolejny pop? Mało miejsca na wyspie? to może czas ja trochę przebudować wywalając zbędną produkcje
    ja miejsca na wyspie mam i to sporo po ostatnim - i nie tylko - przetrzebieniu "zbednej" jak to nazwales produkcji ....

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Chociazby po to, ze jesli ktos nie mial okazji sie oblowic w lodowe podczas BN 2013 to ma niewspolmiernie malo populacji w stosunku do tych co wtedy grali i sie mogli oblowic.
    no np ....

    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    .....
    Tyle że pomysł nazwałbym karkołomnym.
    Już taki szałas pasterski 1x1 z popem 30 zrobiłby podejrzewam furorę
    dokładnie, byłby szał , ale to tylko moje zdanie, a że karkołomny .... czemu nie ??
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 11.05.2016 o 18:45

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Chyba budynek dający kopa :P Pędzarnia

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.