Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Zmiany w grze - 19.05.2016 - opinie

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Seeggy Zobacz posta
    Taki guziczek "do gwiazdy leć" przydałaby się, oj przydałby się - na magazynie.
    Taki guziczek pewnie przydał by się też Twojej mamie Seeggy, gdybyś go miał na sobie, wtedy nie prosiła by Cię 10x żebyś wyrzucił śmieci, tylko by powiedziała "wyrzucić śmieci leć", (klik) i po kłopocie

  2. #22
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ma być od 19.05 to i nie ma jeszcze.

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ma być od 19.05 to i nie ma jeszcze.
    Nie wiem, nie wiem, ja tam króliczków nie widuję A tak serio to to pralinek też dotyczy?

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Miło, że będą nowości - takie nowsze nowości. Zanim ocenię zmiany to chciałbym odpowiedzi na proste pytanie, jak zaliczyć 4 część Dobrego Kapitana?
    Obejrzałem fajerwerki typu Statek, propozycje usprawnień - i fajnie. A może najpierw trzeba wziąć miotełkę do ręki i posprzątać bałagan.
    Jak coś nie działa na 65 lvl-u to nie ma szans na radochę na 70 lvl-u.
    Swoją drogą wszystkie zapowiadane zmiany to kosmetyka, która dla tempa gry i tak nie jest istotna. Stałym trendem od wielu miesięcy jest spętlanie procesów bez badania ich efektywności - zawsze można nazwać to otwieraniem wielu dostępnych ścieżek. Z mojego punktu widzenia efektywność liczona jako poświęcony czas do efektu nie zmienił się zupełnie. Co ciekawe dla efektu gry (dostępny exp) powyżej 60 lvl-u - ilość kupowanego kleju nie ma znaczenia - marketingowo lekki klops.
    Podsumowując: poproszę o odpowiedź na pytanie jak zaliczyć zadanie z 65 lvl-u, żeby można było kliknąć kolejne - i cieszyć się wyzwaniami na 70 lvl-u?
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 14.05.2016 o 23:56

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    już masz start od 8.00, za wcześnie dziękowałeś

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    A liczyłem, że jednak zrobią to w nocy...

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czas zacząć się bać tej waszej aktualizacji bo po poprzedniej przez 3 dni nie dało się grać.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Status "Online" jest poprawnie wyświetlany dla członków gildii.
    Minął miesiąc i nadal nie jest poprawnie wyświetlany. Naprawdę to jest taki problem aby to naprawić?



    @edit a to dopiero jutro jest aktualka. Mój błąd
    Ostatnio edytowane przez dżejdżej666 ; 18.05.2016 o 15:44

  9. #29
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    no w końcu może nie będę musiał gienków szukać po całej wyspie i archipelagu, a co do zadań głównych nie będę musiał pisać do suportu, Penelopcia oby tak dalej

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez reversi Zobacz posta
    no w końcu może nie będę musiał gienków szukać po całej wyspie i archipelagu, a co do zadań głównych nie będę musiał pisać do suportu, Penelopcia oby tak dalej
    To nie jest problem.
    Mnie najbardziej wmurwia przetasowanie gienktów w gwieździe, jakby ich nie można było posegregować.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.