Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Zestawienie Pomysłów i Sugestii - dyskusja, komentarze

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam taka sugestie żeby powtórzyć to co juz było - czyli żeby przez jakiś czas można było przesuwać budynki bez kosztów to by pewnie ułatwiło niektórym graczom dobre ustawienie nowych budynków po evencie. z góry bylabym bardzo wdzięczna za to bo właśnie przydałaby mi się taka akcja

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.11.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam taki niewielki pomysł to moze być kłopotliwe ale by umiliło stanowczo grę graczom mnianowicie zrobić ikonke aktywującą co ubiera w szystko na wyspie w urodzinowy nastrój każdy ma urodziny to by byl super motyw jak takie coś by powstalo w gildiach to by napewno dzialalo to tylko kącepcja i pewnie nik nad tym nie bedzie umyslu wytężał nawet jak taki bajer za aktywacje mniał by kosztować przypuśćmy 2 diamenty sama aktywacja przez wszystkich graczy w gildi wynosila by 200 diamentow to zawsze jakis pomysl dziekuje i przepraszam za bledy

  3. #13
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    proszę o umieszczanie pomysłów w dziale "Pomysły i sugestie" wraz z odpowiednią ankietą.
    Jeśli pomysł zbierze wystarczającą liczbę głosów BB_Penelopa przekaże go do developerów, którzy być może go wprowadzą.

    Zestawienie zostało zaktualizowane

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.12.2016 o 18:39

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    MOD_Dobrawa kawał dobrej roboty, tyle że jak byś jeszcze tak BB przycisnęła aby pomysły w jakiś sposób realizowali to było by super.
    Mam na myśli że jak jest pomysł i poszedł do develeperów to aby dali info czy będą działać i w jaki sposób czy mają zamiar pomysł wprowadzić.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    // ciach
    Ostatnio edytowane przez Valaquenta ; 20.02.2018 o 19:09

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,681
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    Ja nie tyle przedstawiam sugestie, co sugeruję, że w dziale -> http://forum.thesettlersonline.pl/th...iek-Odpowiedzi ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ I ODPOWIEDZI jest Made in Germany. CZYŻBY INNE SPOŁECZNOŚCI BYŁY TAK TĘPE, ZE NIE POTRAFIŁY SFORMUŁOWAĆ INTERESUJĄCYCH PYTAŃ? Widzę tutaj ewidentną stronniczość. A może to polskie community ma serdecznie w ... sami wiecie gdzie, zajęciem się się opracowywaniem odpowiedz na pytania zadane przez polska społeczność? Możliwe, że zachodzi tutaj także permanentna, decydencka stronniczość co do wyboru pytań z danego kraju. W końcu to niemiecka produkcja.
    Witaj!

    To ne jest odpowiedni wątek do takich stwierdzeń.
    Pytania wybierane są pod kątem ich merytoryki, tak aby gracze ze wszystkich wersji językowych dowiedzieli się czegoś istotnego.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!

    To ne jest odpowiedni wątek do takich stwierdzeń.
    Pytania wybierane są pod kątem ich merytoryki, tak aby gracze ze wszystkich wersji językowych dowiedzieli się czegoś istotnego.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    To jest jak najbardziej odpowiedni wątek.
    Z tymi pytaniami to jak z głosowaniem - nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.
    Tu wybieranie odpowiedzi wyglądało tak - no to najpierw popatrzmy na niemieckie.
    "Lipa - odrzucamy, lipa - odrzucamy, dobre - może być, lipa - odrzucamy" i tak wybrano ileś pytań.
    To teraz popatrzmy na polskie pytania.
    "Lipa - odrzucamy, lipa - odrzucamy, dobre - może być oooo już jakiś Niemiec zadał to pytanie, odrzucamy."
    @Valaquenta - i masz odpowiedź
    A dlatego to jest dobry wątek na temat pytań?
    Bo jest pomysł i sugestia, żeby to od polskich pytań zacząć a nie niemieckich
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 15.06.2017 o 16:29

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    // ciach
    Ostatnio edytowane przez Valaquenta ; 20.02.2018 o 19:08

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,681
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    Czytałem sporo pytań zadanych przez polską społeczność i bardzo wiele było sprecyzowanych konkretnie, zarówno pod kątem merytorycznym jak i składniowym także poprawnie. Czyżby zaistniała niemoc totalna wśród community? Prawdą jest stare powiedzenie: są równi i równiejsi. Tyle w temacie.

    Co do celowości zamieszczenia mojej wypowiedzi właśnie tutaj, to jest ona zamieszczona w jak najbardziej adekwatnym dziale forum.
    Odpowiedzi w dalszym ciągu są przygotowywane.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,kiedy dodacie w koncu u kupca dodatkowe wyburzacze skal?? po co na wyspie skaly ktorych nie mozna burzyc??

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.