Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Zestawienie Pomysłów i Sugestii - dyskusja, komentarze

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zestawienie Pomysłów i Sugestii - dyskusja, komentarze

    Dzień dobry,

    jak wiadomo, polska społeczność jest pełna ciekawych pomysłów na grę, o czym świadczy, chociażby wypełniony po brzegi dział z Pomysłami i Sugestiami na naszym forum.
    Zastanawiałam się, jak mogłabym ułatwić, nam graczom, korzystanie z tego zbioru i tak oto powstał wątek Zestawienie Pomysłów i Sugestii. Mam nadzieję, że z nim, rozglądanie się po tym dziale będzie nieco łatwiejsze.

    Gorąco zachęcam do brania udziału w głosowaniach oraz omawiania pomysłów i dyskutowania o nich. Oczywiście z niecierpliwością czekamy również na nowe super pomysły, które postaram się na bieżąco wpinać do zestawienia

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Dobrawa ; 08.05.2016 o 00:02
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brawo, świetna robota!
    Miło zobaczyć zaangażowanego moderatora.
    Jest nadzieja, że będzie mniej dubli i korzystanie z forum będzie przyjemnością .

    "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..."

  3. #3
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    genialna sprawa- a ja sie zastawanawialem co dzis caly dzien robilas online widac ze sie konkretnie zaangazowalas
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..."
    cóż za niepoprawna optymistka ;p
    ja tam stąpam twardo po ziemi.
    pomysł na zgrupowanie pomysłów rewelacja.

    ps
    obym się mylił
    "Everybody lies"

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Gratuluję pracy! Naprawdę kawał dobrej roboty
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  6. #6
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    j.w. świetna robota

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam. Mam pomysł który zapewne się spodoba niektórym. Mianowicie chodzi o limity roznych eventowych zakupow. Np gienkow odkrywcow czy plywajacych domkow. Co event były rozne opcje. W fazie gry do 50lvl w zupelnosci mi wystarczal 1 msw. Nie kupowalem znowu bo po co. A teraz jak wprowadziliscie 75 i alibabe to tych msw ginie na potege i teraz to strach myslec ile czasu zajmuje robienie przygody jak sie czeka na odnowe msw z 5 razy. Jakby sie mialo jeszcze czas co 2h atakowac po odnowie.
    Ogólnie to pomysł jest taki, żeby zebrać limit tych wszystkich rzeczy i w razie danego eventu była możliwość wykupienia do limitu dany przedmiot(glownie mi chodzi o msw ludzie maja po 5-6 bodajze). Bo obecnie jak ktos zaczyna gre to w tyle zostanie i nie wiadomo ile lat mu zajmie aby chociaz podgonic troszke. A tak mozna sie przygotowac na event pozbierac troszke surowce eventowe i dorownac tym co juz graja od lat. Bo nawet jak za klejki kupie to 2 msw to tez porazka jest. Chodzi o danie szansy mlodszym graczom i tym co ich eventy omijaly szerokim lukiem. Napewno znajdzie sie duzo takich osob ktore myslaly podobnie i teraz zaluja po wprowadzeniu aktualizacji. Bo w sumie chodzi o to zeby przyjemnie sie gralo i zeby miec tez normalne zycie a nie pilnowac co 2h bo sie zaraz odrodzi. Prosze o udzial w dyskusji i opinie na ten temat. Pozdrawiam Rastlin.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry

    swoje pomysły dotyczące gry, bardzo proszę zamieszczać w dziale Pomysły i Sugestie, proszę również nie zapomnieć o dodaniu ankiety.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy będzie drzewko rozwoju dla generałów? Fajnie byłoby gdyby generałowie i odkrywcy byli poukładani od np. gen major - itd do zwykłego generała

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry

    ten wątek jest dedykowany zestawieniu pomysłów wyłącznie ale...
    O rozwoju generałów rozmawialiśmy wielokrotnie, co jakiś czas ten temat jest podbijany np. w tym wątku można zagłosować za wprowadzeniem drzewka rozwoju dla Generałów, jak i podyskutować, jak chcielibyśmy, żeby takie drzewko wyglądało. Natomiast jeżeli chodzi o porządek w Menu Gwiazdy, to podobno już za chwileczkę, już za momencik
    Na testowym już jest, więc można podejść i pooglądać, jak będzie wyglądało.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.