Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Pamiętnik dewelopera: Poszukiwacz

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziwna logika, jesli ktos nie gra dla cyferek to nie robi mu roznicy czy zostanie na tym levelu na ktorym jest, wiec nie ma zadnego powodu zeby angazowac dodatkowego roku na nabijanie expa dla skorzystania z nowosci (ktore nomen omen i tak wiele do gry nie wnosza, bo same questy sa slabiutkie, a SC tez na chwile obecna nie ma takiej wartosci jak sie niektorym wydaje).

    Poza tym taki detal, jesli zakladamy ze ktos nie gra dla cyferek, to nie ma powodu zeby zakladac, ze do tego 70 lvl brakuje mu rok a nie np dwanascie przy obecnym tempie gry
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 07.05.2016 o 12:34
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wymagania na ten statek są wzięte z kosmosu.

  3. #23
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie na serwie mam w znajomych tylko 2 osoby, które mają tylko, a raczej aż 66 level. grają baaardzo aktywnie. może za parę miesięcy będą się cieszyć statkiem. ja tyle czasu na grę nie mam, dotarcie do 70 levelu zajmie mi z rok. do tego czasu zdążę zapomnieć, ze jest coś takiego jak statek i zaziewać się nad tso na śmierć. jeżeli gra chce zatrzymać przy sobie graczy, to musi dawać coś do zrobienia teraz już, a nie za rok.
    mieliśmy już przerwę miedzy 50 levelem a xxl. na zdrowie wyszła tso, prawda?

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niektórzy myślą o tym statku jak o jedynym celu w grze.
    Chcieliście zwiększenia poziomów 50+ ..... macie
    Fajny statek, ale ja nie myślę o nim, ot dodatkowa nowość - przyjdzie z czasem

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie: Czy muszę uczestniczyć w PVP w celu ukończenia tygodniowego zadania?
    Odpowiedź: Nie. Zrezygnowaliśmy z tego po przeczytaniu feedbacków od naszych graczy.
    To, że za wysoki lvl już nie wyczytali ?
    Po co tworzą jakąś nowość skoro z tjej nowości skorzysta minimalny odsetek graczy ?
    Nie lepiej dać możliwość tygodniowych zadań nawet niskim lvl a nagrody i trudność zadań są stopniowane według lvlu gracza ?

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osobiście jestem za statkiem, ale do 70 jeszcze mi trochę brakuje. Założyłem sobie że bende robił 200k PD dziennie, mając dopiero 63lvl muszę zrobić około 1357 młodego Ali oczywiście na premce, zajmie mi to niecałe 4 latka hehe.

  7. #27
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Taka ciekawostka:

    Graczom z 61 lvl brakuje do osiągnięcia 70 lvl 264 615 000 PD. To oznacza, że gdy będą otrzymywać po 200 kPD dziennie (1 Drwal z PREMIUM) to Stateczek otrzymają po upływie 3,5 roku (chcąc go pozyskać w ciągu roku to muszą dziennie zdobywać po 725 000 expa).

    A level 75 osiągną za jakieś 13,5 lat

  8. #28
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Andre_NH Zobacz posta
    Taka ciekawostka:

    Graczom z 61 lvl brakuje do osiągnięcia 70 lvl 264 615 000 PD. To oznacza, że gdy będą otrzymywać po 200 kPD dziennie (1 Drwal z PREMIUM) to Stateczek otrzymają po upływie 3,5 roku (chcąc go pozyskać w ciągu roku to muszą dziennie zdobywać po 725 000 expa).

    A level 75 osiągną za jakieś 13,5 lat
    to to my dobrze wiemy
    chcieliśmy zwiększenia maksymalnego lvl to mamy
    "Everybody lies"

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    mozna ten czas skrocic robiac bardziej oplacalna przygode - drugiego, staty mnijesze niz na drwalu. exp 134k (z premium ok 200k) wojo potrzebne - to ktore sie traci - to 250KZ , 250Ry, i ok 30Zb, ( starego nie licze bo robi sie w starcyh koszarach, 230R i 70K ) robi sie w koszarach odpowiednio 50min x 10 = 8h20min + 33min20sek x 10 = 5h33min + 30Zb czyli ok 45 min co razem daje ok 15,5h - wiec robiac srednio na dobe 1,4 2go zlodzieja i liczac monete albo wesele mozna wykrecic - z uzwzlednieniem wymiany dropa - ok 400-450k expa na 24h, Robi sie go ok, max 2h, wiec w czasie kiedy sie robi wojo na kolejnego mozna jechac np dmk - z premium kolejne 100k PD. Bez premium lekkim truchtem 300k PD na dobe.

    Ja oczywiscie rozumiem ze mozna sie "zniechecic" tlukac w kolko to samo .... ale nikt nikomu nie kaze i mozna tiptopkami "po swojemu" i marudzic w kolko ...
    Ostatnio edytowane przez marceliagdy ; 08.05.2016 o 14:32

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tylko skad brac tylu kradziejow?
    Na handlu to drogie rzeczy sa i nie kazdego stac na takie wydatki codziennie

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.