Zobacz wyniki ankiety: Ile minimum głosów powinno być na tak ( przy założeniu, że jest to minimum połowa ) ?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 20

    12 17.14%
  • 30

    0 0%
  • 40

    1 1.43%
  • 50

    12 17.14%
  • 60

    1 1.43%
  • 70

    3 4.29%
  • 80

    1 1.43%
  • 90

    0 0%
  • 100

    23 32.86%
  • 150

    1 1.43%
  • 200

    1 1.43%
  • Powyżej 200

    15 21.43%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Kiedy CM powinien przekazywać pomysły do realizacji?

  1. #1
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kiedy CM powinien przekazywać pomysły do realizacji?

    Witam.

    Jak w temacie.
    Przyjmijmy, że CM przekazuje pomysł do developerów tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy 50% lub więcej głosujących jest za wprowadzeniem.
    Jaka minimalna ilość głosów jest Waszym zdaniem konieczna by według Was ankieta była miarodajna?
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 25.04.2016 o 19:28

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W swiecie kompetentnych ludzi CM powinien przekazywac kazdy pomysl a Odpowiedzialni i Kompetentni ludzie po drugiej stronie powinni odsiac te ktore sie nie nadaja do realizacji.

    Robienie z tego demokracji moze sie wydawac fajne, ale realnie jest niepowazne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Dałem ponad 200 - ale szczerze mówiąc to BB powinno samo wiedzieć jak powinna wyglądać ta gra - w końcu mają od tego zespół/osobę zajmującą się game designem itp. - chodzi mi o tworzenie przez pasję, poświęcenie, artyzm itd.

  4. #4
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @sparkz Oczywiście,że powinni przesiać przez sito i odrzucić te, które nie przejdą a CM lub mod zamykając taki temat powinien uzasadnić dlaczego. Jednak takie informacje się nie pojawiają i nie wiemy czy jest szansa na wprowadzenie czy nie.

    @broda102 Jak najbardziej. Tylko nie wiemy czy ta praca jest dla nich pasją. Jeśli tak to super, bardzo mnie to cieszy.
    Nie mam nic przeciwko przekazywaniu fajnych pomysłów developerom, ale nie chcę by tak się działo w sytuacji kiedy na TAK głosowało mniej niż 50% ankietowanych.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 26.04.2016 o 20:25

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Dałam 50 bo jakoś czarno widzę by większość pomysłów dobijała do chociaż 100-120 głosujących. A przecież i te mniejsze bywają przekazywane i są dobre. Najważnejsze dla mnie jest to by nie było sytuacji, gdy ktoś ma wyjątkowo kiepski pomysł, 80% głosów przeciw i nagle administracja wyskakuje z tekstem "pomysł przekazany dalej"
    Ostatnio edytowane przez Rosadamascena ; 25.04.2016 o 20:03

  6. #6
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Dałam 50 bo jakoś czarno widzę by większość pomysłów dobijała do chociaż 120 głosujących. A przecież i te mniejsze bywają przekazywane i są dobre. Najważnejsze dla mnie jest to by nie było sytuacji, gdy ktoś ma wyjątkowo kiepski pomysł, 80% głosów przeciw i nagle administracja wyskakuje z tekstem "pomysł przekazany dalej"
    Oba tematy są ze sobą powiązane. Rzeczywiście mało jest pomysłów z dużą ilością głosów, a to dlatego, że tematy są zamykane. Stąd druga ankieta

  7. #7
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma znaczenia czy po 20 czy po 200 głosach, nawet jakby było 100% na tak.
    cm tylko przekaże, a co dalej z tego będzie to już z praktyki wiadomo.
    "Everybody lies"

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,681
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Deweloperzy zawsze wyczekują Waszych opinii i pomysłów, starają się też w miarę możliwości wdrażać je do gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zrobiłam przegląd kilku ankiet i dałam 100. Aktywność na forum jest mała, ale faktycznie uważam że powinna być jakaś minimalna ilość, bo inaczej dane są niemiarodajne i może być tak że przy kilkunastu głosach oddanych w ankiecie, niby będzie pozytywny odzew, ale w rzeczywistości większości graczy rozwiązanie nie będzie się podobało.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Deweloperzy zawsze wyczekują Waszych opinii i pomysłów, starają się też w miarę możliwości wdrażać je do gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    było już tyle rewelacyjnych pomysłów usprawniających grę, że dawno powinny być wdrożone

    wracając do tematu, niestety nie orientuję się jak sytuacja wygląda z pomysłami z forum testowego czy innych języków. ciekawe ja tam jest z realizacją, choć przypuszczam, że zapewne tak jak u nas.
    "Everybody lies"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.