Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem proponowanych zmian?

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    70 94.59%
  • Nie

    3 4.05%
  • Obojętnie

    1 1.35%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Propozycja zmiany postępowania w dziale "Pomysły i sugestie"

  1. #1
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Propozycja zmiany postępowania w dziale "Pomysły i sugestie"

    Witajcie forumowicze !

    W związku z dość częstym i w mojej opinii nieuzasadnionym zamykaniem tematów przez moderatorów oraz wysypem zdublowanych wątków postanowiłam założyć tą ankietę.
    Obecnie jest tak, że oryginalny temat jest zamykany "z powodu braku zainteresowania" i ląduje w archiwum przez co głosy z ankiety przepadają a my wypowiadamy się w (często niejednokrotnie) zdublowanym wątku.
    W ten sposób ankiety nie są miarodajne i nie obrazują realnej skali poparcia (bądź nie) dla danej propozycji.

    Dlatego moim zdaniem zamykanie pomysłów to głupota. Powinno się zamykać wyłącznie:
    A) duble i wątki niezgodne z regulaminem
    B) zrealizowane pomysły
    C) tematy, które na pewno nie przejdą
    (po uzasadnieniu dlaczego) jak ten
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...hlight=Kreator
    D) wątki założone dla śmiechu jak ten
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ugowany-ozdoba

    A wszystko po to, by korzystanie z forum było przyjemniejsze .
    Proszę nie przekazywać developerom pomysłów, jeśli za ich wprowadzeniem głosowało mniej niż 50% ankietowanych.

    Dajcie znać co o tym myślicie.
    Wszelkie uwagi i propozycje mające na celu udoskonalenie pomysłu mile widziane. Konstruktywna krytyka również

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 23.08.2016 o 19:15

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co by tu powiedzieć, tak, tak, jak najbardziej tak.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Oczywiście, że tak!
    Ma ktoś pożyczyć rękę tak żebym mogła podpisać się więcej jak dwiema?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem na TAK

  5. #5
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Ze swojej strony dodałabym jeszcze punkt: pomysły z poparciem poniżej 50% głosów kategorycznie nie powinny być przekazywane deweloperom (a przypominam sobie sytuacje, gdy pojawiała się informacja o przekazaniu chociaż większość głosujących była przeciwna). Oczywiście jeśli większość lub przynajmniej połowa będzie na TAK decyzję rozważa i podejmuje CM-ka. Ale jeśli większość jest przeciwna, to przekazanie takiego pomysłu możemy (jako gracze) traktować chyba tylko jak zwyczajną złośliwość.

    I tak lekko poza tematem ale też związane z forum i zamykaniem wątków. Wg mnie pod żadnym pozorem nie powinno mieć ono miejsca w dziale Prezentacje Gildii Chyba jedynie w przypadku, gdy gildia rozpadnie się i ex-lider sam poprosi o zamknięcie/skasowanie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kinia zdecydowanie tak

  7. #7
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Ze swojej strony dodałabym jeszcze punkt: pomysły z poparciem poniżej 50% głosów kategorycznie nie powinny być przekazywane deweloperom (a przypominam sobie sytuacje, gdy pojawiała się informacja o przekazaniu chociaż większość głosujących była przeciwna). Oczywiście jeśli większość lub przynajmniej połowa będzie na TAK decyzję rozważa i podejmuje CM-ka. Ale jeśli większość jest przeciwna, to przekazanie takiego pomysłu możemy (jako gracze) traktować chyba tylko jak zwyczajną złośliwość.

    I tak lekko poza tematem ale też związane z forum i zamykaniem wątków. Wg mnie pod żadnym pozorem nie powinno mieć ono miejsca w dziale Prezentacje Gildii Chyba jedynie w przypadku, gdy gildia rozpadnie się i ex-lider sam poprosi o zamknięcie/skasowanie.
    Jest już temat o prezentacjach gildii założony przez Piwonię, proponuję podbić
    Dzięki za sugestię, oczywiście masz rację, tylko z tym przekazywaniem dalej należałoby najpierw ustalić jakieś rozsądne minimum. Bo jak 5 osób zagłosuje na tak i 5 na nie to w mojej opinii ankieta nie będzie miarodajna, bo 10 osób to zdecydowanie za mało, by wyciągać jakieś wnioski.
    Frekwencja na forum od jakiegoś czasu jest niska, wypowiada się tylko kilka osób, wobec tego jaką ilość ustalimy jako minimalną - 20, 30, 50 głosów ?
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 25.04.2016 o 16:37

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Haha chyba mnie nie lubisz Kinia

  9. #9
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    Haha chyba mnie nie lubisz Kinia
    Nic takiego nie powiedziałam, to nie jest Twój pierwszy wątek w tym stylu :P

    Dzięki za głosy, mam nadzieję, że będzie ich więcej
    "By żyło się lepiej"
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 25.04.2016 o 18:06

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Nic takiego nie powiedziałam, to nie jest Twój pierwszy wątek w tym stylu :P

    Dzięki za głosy mam nadzieję, że będzie ich więcej
    "By żyło się lepiej"
    To może jednak lubisz? :P

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.