Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Mapka rozmieszczenia wspaniałych rezydencji

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Mapka rozmieszczenia wspaniałych rezydencji

    Wczoraj jakiś leń marudził na pomocy o mapkę możliwości umieszczenia wspaniałych rezydek. Ponieważ nie było go już jak wyczyściłem wyspę to umieszczam mapkę tutaj, może komuś jeszcze się przyda:


  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Świeża po zmianach?
    Może się przydać, jak ktoś koniecznie chciał można było powalczyć na testowym.
    Ale zawsze przydatna poglądowo.
    Thx za wklejke.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Świeża.
    W nocy robiłem czystkę na testowym. Nie uwzględnia oczywiście 100% opcji, bo wszystkich skał wyburzyć się nie dało więc możliwe, że gdzieś da się wcisnąć jeszcze jedną lub dwie przy innym użyciu odpalaczy.

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    super
    ale... (bo musi być jakieś ale :P ) na szybo licząc, to tak na oko z 12 rezydek, ale jak postawisz jedną, to mimo, że teoretyczne tuż nad zmieśliła by sie jeszcze jedna, to nagle zielone pole znika

    ale i tak mapka rewlelacja, nie raz się przyda, śliczne dzięki, że ci się chciało

  5. #5
    Osadnik Awatar Zakapior3
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    super
    ale... (bo musi być jakieś ale :P ) na szybo licząc, to tak na oko z 12 rezydek, ale jak postawisz jedną, to mimo, że teoretyczne tuż nad zmieśliła by sie jeszcze jedna, to nagle zielone pole znika
    ...
    misiasia - nie jest aż tak źle - ja wokół "władka" mam 9 szt, więc najwytrwalsi pewnie postawią ich pomiędzy 20-30 szt
    Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.
    Gabriel Garcia Márquez

  6. #6
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    można by zorganizować "wyzwanie wspaniałej rezydki" i wrzucać screeny z najciekawszych, ekstremalnych wciśnięć

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co do ekstremy w rezydkach to z racji tego, ze i tak mam nie wielka produkcję to poprzestawiałam wszystko i zostawiłam miejsce tam gdzie wejdą. Wychodzi, że można mieć około 55 sztuk.
    w 1 mam tylko 7, więc pewnie coś słabo ustawiłam skoro powyżej piszecie, że można 9. Skały tylko darmowymi burzyłam i nie tam gdzie wejdą, wiec pewnie upartsi 60 by zmieścili
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 24.04.2016 o 22:31

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    w 1 mam tylko 7, więc pewnie coś słabo ustawiłam skoro powyżej piszecie, że można 9.
    W s1 tylko przed wchodzi 7 z tyłu i z boku wejda jeszcze 4 - razem 11
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Screenshot - 2016-04-25 , 02_19_42.jpg, 
wyświetleń: 1067, 
rozmiar: 99.9 KB, 
ID: 2730.  

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez marceliagdy Zobacz posta
    W s1 tylko przed wchodzi 7 z tyłu i z boku wejda jeszcze 4 - razem 11
    No troszkę mi tu pałac i ozdóbki zajmują czyli, że tu można o 4 więcej postawić. Z tego co kojarzę w sektorze 9 po wyburzeniu skał też coś można dołożyć.
    Za wyjątkiem sektora 1go i ostatniego archipelagu(tego z 3ma wspaniałymi) wszystko było ostatnio przestawiane, najpierw zostawało miejsce pod wspaniałe, a dopiero potem stawiałam reszte. Także w innych sektorach bez burzenia skał raczej więcej nie wejdzie.
    Tak to wygląda u mnie
    http://prntscr.com/awitau
    Ps nie czepiać się produkcji Pół roku grałam bez i teraz mam ogromną, aż się źle robi na widok koszy
    Ps 2, mapce kolegi powyżej z testowego nie do końca należy wierzyć. Sprawdzałam sektor 5 przed stawianiem na testowym (tam gdzie mieczniki) też mi się ładnie swieciło, a u siebie na wyspie jak go wyczyściłam to okazało się, ze nie wejdą.
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 25.04.2016 o 10:08

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ps 2, mapce kolegi powyżej z testowego nie do końca należy wierzyć. Sprawdzałam sektor 5 przed stawianiem na testowym (tam gdzie mieczniki) też mi się ładnie swieciło, a u siebie na wyspie jak go wyczyściłam to okazało się, ze nie wejdą.
    Ale że gdzie?

    U mnie to wygląda tak:


    Faktem jest, że plamy sugerują możliwość zmieszczenia w każdym miejscu dwóch, ale dobrze wiemy jak w tej grze jest

    P.S. Drogi też mają wpływa na możliwość ustawienia budynków, więc najpierw stawiać a potem sobie ramki robić jak ktoś do szczęścia potrzebuje.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.