Zobacz wyniki ankiety: Który element byś usunął/eła?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Kolekcje

    4 18.18%
  • Kolonie

    8 36.36%
  • Scenariusze

    5 22.73%
  • Ranking

    16 72.73%
  • Premie strefowe z zakładki

    8 36.36%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Eliminacja niepotrzebnych funkcji w grze[ANKIETA]

  1. #11
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    jak dla mnie, to temat do offtopu, jako rozrywka, nie do rozważania na "poważnie"

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Scenariusze, w czym Ci szkodzą? Nie chcesz nie rób.
    Robia smietnik w gwiezdzie.

    Poza tym im wiecej bezwartosciowych elementow w grze tym wieksza dywersyfikacja w zadaniach/ osiagnieciach przy okazji eventu i pole do zmuszania graczy do zajmowania sie smieciami, ktore na codzien sa ignorowane.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ranking jest super i jak długo lider mojej gildii zajmuje w ogólnoświatowym pierwsze miejsce tak długo będę rankingu bronić Ave !!!

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Ogólnie to to co tam wpisałem to tylko kilka propozycji - chodziło mi o temat który podkreśli to co faktycznie nie spełnia naszych oczekiwań i jest już zaimplementowane.
    Z uwagi, że nie mamy możliwości zrobienia tematu z ankietą umieściłem to w tym dziale.

    PS. Ekspedycję sam robię z uwagi na zamek i czarnego marszałka - gdyby było z tego więcej zielonego expa, obrona ustawiała się automatycznie bądź w ogóle nie trzeba byłoby jej ustawiać(wiem, że teraz też nie trzeba) i do tego, żeby był na to dodatkowy slot jak również i przetransformowałoby to się w rodzaj przygody wykluczając formalną informację, że to wyspa innego gracza to było by nice :P

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    PS. Ekspedycję sam robię z uwagi na zamek i czarnego marszałka - gdyby było z tego więcej zielonego expa, obrona ustawiała się automatycznie bądź w ogóle nie trzeba byłoby jej ustawiać(wiem, że teraz też nie trzeba) i do tego, żeby był na to dodatkowy slot jak również i przetransformowałoby to się w rodzaj przygody wykluczając formalną informację, że to wyspa innego gracza to było by nice :P
    Moze jeszcze frytki do tego?

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Moze jeszcze frytki do tego?
    Haha poproszę :PP xD

  7. #17
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    ja ekspedycji nie robie, mnie one ani ziebia ani grzeja, ale ten przycisk do rakngu z poziomu gry jest zbedny a nawet drazniacy, bo czasem sie go przez przypadek kliknie

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dalszej dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolekcje są fajne, bez skunksów ciężko było by żyć, choć więcej ciekawych premii to za bardzo nie ma.
    Ja ekspedycji nie lubię i mogły by dla mnie zniknąć.
    Scenariusze są super, znaczy te łatwe, bo można zadanie gildii z dwoma przygodami zaliczyć w kwadrans. Nawet czasem zrobię te trudniejsze, ale odbudowa po burzy z górą cementu do wydania, to przegięcie.
    Ranking jak dla mnie mógłby zniknąć całkowicie, ale ten przycisk to koniecznie, jak to irytuje jak człowiek źle wyceluje i w niego kliknie.
    Co do premii strefowych w zakładce to są mi one obojętne, na pewno zaletą jest łatwość kasowania.

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolekcje sa lekko idiotyczne biorac pod uwage ze gracze z solidnie rozbudowana wioska sa za to karani (bo wprost proporcjonalnie do rozbudowy rosnie trudnosc znalezienia bzdetow poupychanych pomiedzy budynkami) chyba ze korzystaja z trickow niesupportowanych przez BB.

    Ekspedycje stracily sens po wprowadzeniu XXL, tak jak dawniej mozna bylo prawie wszystkie surowce kolonijne wykopac samemu bez ryzyka ze ktos nam podbije kolonie, tak obecnie mozna wszystkie + z przygod mozna dostac znacznie wiecej rzeczy ktorych przy koloniach sie nie zdobedzie.

    Scenariusze to namiastka przygod z namiastka nagrod, gdyby je usunac pewnie nikt by nie zauwazyl.

    Ranking to temat rzeka i wielokrotnie byl juz dyskutowany temat tego, ze w tej grze trudno o jakas metryke wg ktorej moznaby wylonic lepszych graczy, wiec rownie dobrze mogloby go nie byc.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.