Zobacz wyniki ankiety: Czy chcielibyście łatwiejszego przesuwania kolejności produkcji w MP , Koszarach.. ?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jak najbardziej TAK

    22 84.62%
  • Wszystko mi jedno

    2 7.69%
  • NiE ponieważ > odp.

    4 15.38%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Ułatwienie kolejkowania w MP , Koszarach i Slocie Budowy

  1. #11
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Kiniu masz racje podobny pomysł już był lecz w zgoła innej koncepcji (żeby 1 klikiem potrzebną jednostkę / premie czy coś dać na czubek listy). Dlaczego mam płacić klejnotami za przesunięcie czegoś na początek kolejki tak jak tam sugerowano skoro istnieje możliwość zakończenia produkcji za klejnoty ? Chciałbym mieć pełną kontrolę nad tym co i na jakie miejsce przesuwam dlatego uważam że spinanie obu wątków jest wręcz szkodliwe dla przedstawionej prze zemnie opcji.

    Misiorww ( cyt. pomysł nie jest twój, bo każdy marzy o kolejce np u introligatora. ) Tak zgadza się pomysł o Introligatorze nie jest mój i jest wałkowany gdzie indziej. Czy znalazłeś najmniejszą wzmiankę o introligatorze gdzieś w opisie pomysłu jak i tylko w jego temacie?. Nie i jej nie znajdziesz ponieważ w temacie introligator występuje jako sugestia dopełnienia całości. Jeśli zostaną dodane dodatkowe sloty u Introligatora to i u niego będzie istniała możliwość zmiany kolejności produkcji

    Nursja poniekąd masz racje gdyż częste oraz wielokrotne powtarzanie i wmawianie komuś czegoś jest jednym z najsilniej działających mechanizmów przemocy psychicznej, stanowi jej istotę. Znane jest już od czasów starożytnych.



    Odnośnie tego tu Pomysłu można to zrobić jeszcze inaczej z uwzględnieniem prostoty i ułatwienia pracy informatykowi programiście a mianowicie > Wykorzystując to co jest do tej pory czyli kursory ciapciaki czy jak to zwał przypisując oprócz funkcji klik która jest teraz dodatkowo funkcję przewijania z możliwością przewinięcia do pozycji pierwszej na liście bez straty postępu dla zastępowanej produkcji.
    Jak to ma wyglądać.
    Otwierasz np.MP po prawej stronie jest lista produkcji przy każdym produkcie są żółte kursorki (góra dół) , klikasz raz przy interesującym cię produkcie to tak jak obecnie przesunie się ona o jedno miejsce , klikniesz z przytrzymaniem to automatycznie będzie się przesuwał produkt góra dół w zależności jaki wybierzesz kursor. Wybrana pozycja będzie tak wędrowała puki nie puścisz przycisku myszki.

    Opcję 2 skopiuję i dodam do postu głównego.
    Ostatnio edytowane przez LICJA ; 23.04.2016 o 15:03
    Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas

  2. #12
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LICJA Zobacz posta
    Kiniu masz racje podobny pomysł już był lecz w zgoła innej koncepcji (żeby 1 klikiem potrzebną jednostkę / premie czy coś dać na czubek listy). Dlaczego mam płacić klejnotami za przesunięcie czegoś na początek kolejki tak jak tam sugerowano skoro istnieje możliwość zakończenia produkcji za klejnoty ? Chciałbym mieć pełną kontrolę nad tym co i na jakie miejsce przesuwam dlatego uważam że spinanie obu wątków jest wręcz szkodliwe dla przedstawionej prze zemnie opcji.

    Misiorww ( cyt. pomysł nie jest twój, bo każdy marzy o kolejce np u introligatora. ) Tak zgadza się pomysł o Introligatorze nie jest mój i jest wałkowany gdzie indziej. Czy znalazłeś najmniejszą wzmiankę o introligatorze gdzieś w opisie pomysłu jak i tylko w jego temacie?. Nie i jej nie znajdziesz ponieważ w temacie introligator występuje jako sugestia dopełnienia całości. Jeśli zostaną dodane dodatkowe sloty u Introligatora to i u niego będzie istniała możliwość zmiany kolejności produkcji

    Nursja poniekąd masz racje gdyż częste oraz wielokrotne powtarzanie i wmawianie komuś czegoś jest jednym z najsilniej działających mechanizmów przemocy psychicznej, stanowi jej istotę. Znane jest już od czasów starożytnych.



    Odnośnie tego tu Pomysłu można to zrobić jeszcze inaczej z uwzględnieniem prostoty i ułatwienia pracy informatykowi programiście a mianowicie > Wykorzystując to co jest do tej pory czyli kursory ciapciaki czy jak to zwał przypisując oprócz funkcji klik która jest teraz dodatkowo funkcję przewijania z możliwością przewinięcia do pozycji pierwszej na liście bez straty postępu dla zastępowanej produkcji.
    Jak to ma wyglądać.
    Otwierasz np.MP po prawej stronie jest lista produkcji przy każdym produkcie są żółte kursorki (góra dół) , klikasz raz przy interesującym cię produkcie to tak jak obecnie przesunie się ona o jedno miejsce , klikniesz z przytrzymaniem to automatycznie będzie się przesuwał produkt góra dół w zależności jaki wybierzesz kursor. Wybrana pozycja będzie tak wędrowała puki nie puścisz przycisku myszki.

    Opcję 2 skopiuję i dodam do postu głównego.
    Mimo wszystko byłabym za podbijaniem wątku , który podalam, jak i pozostałych.

    Dlaczego?
    Dlatego, że nie zdarzyło się dotychczas by BB wprowadziło do gry cokolwiek dokładnie w takiej formie jak to wymyślił gracz X.
    A przy tym naturalnym tokiem jest to, że pierwotny pomysł ewoluuje i jest udoskonalany.

    Poza tym przypuszczam, że mod zamknie ten wątek z tytułu niezgodności z regulaminem, gdyż tak jak pisałam wcześniej każdy z pomysłów powinien być zaopatrzony w osobną ankietę.

  3. #13
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Kinia nie wiem co to jest podbijanie wątków nie umiem ich spinać czy co tam z nimi robić, może za stary jestem .
    Dałem tylko pomysł który uważam że jest dobry mało tego zaczerpnięty z innej gry gdzie się idealnie sprawdzał. Po co odświeżać coś co było niedopracowane i napisane zdawkowo jak się dostaje coś co już jest dawno sprawdzone i naprawdę dobrze działa. Uważam że to co zostało zamknięte było niedopracowane i chyba niegodne uwagi a z tego rodzaju pomysłów należało by wyciągnąć co najwartościowsze zbić to do kupy dopracować i dać pod rozwagę innym. W tym pomyśle BB jak i Wy macie dwie w miarę dopracowane opcje pod rozwagę a to co BB z tym zrobi to już ich sprawa równie dobrze mogą wywalić do kosza.
    Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może moderatorzy lub bb mogliby aż tak szybko nie zamykać ankiet czy propozycji, może nie byłoby tyle dubli ostatnio.

  5. #15
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kirk30 Zobacz posta
    Może moderatorzy lub bb mogliby aż tak szybko nie zamykać ankiet czy propozycji, może nie byłoby tyle dubli ostatnio.
    Jak dla mnie to pomysłów mogliby wcale nie zamykać.
    Tylko w uzasadnionych przypadkach a reszta niech sobie wisi do końca świata
    ( Wystarczy popatrzeć na tempo z jakim BB wprowadza nowości)
    Dział " Pomysły i sugestie" jest dość szczególny.

    Powinno się zamykać:
    A) duble; wątki niezgodne z regulaminem
    B) zrealizowane
    C) takie które na pewno nie przejdą (po uzasadnieniu dlaczego) jak ten
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...hlight=Kreator
    D) wątki założone dla śmiechu jak ten
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ugowany-ozdoba

    Zapraszam do głosowania w ankiecie dotyczącej przekazywania pomysłów do Developerów (klik) oraz zamykania pomysłów (klik)
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 27.04.2016 o 22:21

  6. #16
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez LICJA Zobacz posta
    [SIZE="4"]Ułatwienie kolejkowania w Magazynach Prowiantu, Slocie Budowy i Koszarach oraz propozycja dodania dodatkowego slotu/ów w Introligatorze.
    Nie wiem czy był już taki temat ew. podobny i mówiąc szczerze nie chce mi sie sprawdzać gdyż jestem leniwy
    to ja tego nie czytam, bo też jestem leniwa, a głosuje na nie, bo jestem złośliwa

  7. #17
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Misiasia pamiętaj że złośliwość szkodzi
    Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas

  8. #18
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    pod futrem i tak nie widać

  9. #19
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Zapraszam do głosowania.


    04-05 2016 Uuuuuuuuuuuu coś słabiutko głosujecie słabiutko , chyba lubicie się męczyć ...
    Ostatnio edytowane przez LICJA ; 04.05.2016 o 05:30
    Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy temat nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby móc go przekazać dalej. W związku z powyższym zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.