Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Event pilkarski 2016

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia

    Event pilkarski 2016

    Juz jest event na testowym zaraz napisze co i jak do kupienia

    Nagroda z kalendarza - trofeum pilkarskie 2016 za ostatnie okienko i z wczesniejszego do wyboru 2 domki na wodzie LUB szkolka LUB ulepszony magazyn + z innego okienka 200 klejnotow LUB 300 pilek (reszta okienek to jakies mniejsze fanty)

    Do kupienia w sklepie:

    2x szczesliwy odkrywca - 2,5k pilek za sztuke
    2x opactwo -2,5k pilek za sztuke
    5 patentow budowlanych - 880 pilek
    Boisko - 2,5k pilek
    200 sztuk zaprawy - 250 pilek
    Flagi po 150 pilek
    Do tego jakies buffy typu hot dogi


    Boisko:



    Budynek zajmuje tyle miejsca co opactwo. Daje nam mozliwosc rzucenia 2 buffow na wyspe:

    I buff - przyrost osadnikow 500% przez 90 minut. Koszt 200 wedlin + 200 napitku



    II buff - premia na wszystkich miecznikow x3 na 90 minut. Mozna potem wrzucic zwykle premie (boisko + uczta = premia x4, a boisko + torba = premia x6). Koszt 300 ryb + 500 wody



    Po wrzuceniu ktoregos buffa musimy odczekac 24h aby znowu uzyc boiska lub zaplacic 200 klejnotow


    Zadanka:
    I ciag zadan:
    - otworz okno wydarzenia
    - otworz okienko w kalendarzu
    - znajdz pare znajdzkow eventowych
    - wyprodukuj premie eventowe (w magazynie prowiantu) - nazw nie przetlumacze bo bedziecie potem na mnie narzekali
    - okoncz mecz otwarcia
    - znajdz jakis smietek do produkcji premii na krotkim szukaniu zadan

    II ciag zadan: wygrywanie meczy od 1/16 do finalu - nagroda pilki i trofeum

    Do tego zadania dzienne ktore daja przedmioty potrzebne do tworzenia premii eventowych

    Osiagniecia:

    - ukoncz wszystkie mecze turniejowe - nagrody brak
    - otworz wszystkie okienka kalendarza - nagroda 70 pilek
    - odkrywcy maja przyniesc 200/500/1000 pilek - nagroda 30/40/50 pilek
    - kliknij 200/500/1000 znajdziek eventowych - nagroda 30/40/50 pilek (znajomemu tez czy tylko u siebie...?)
    - wyprodukuj KAZDA premie eventowa 1/10/25 razy - nagroda 30/40/50 pilek
    - kup i sprzedaj 200/500/1000 znajdziek evetowych handlujac z graczami - nagroda 30/40/50 pilek

    Mecz "treningowy":



    Musimy uzyc premii na 11 obozach wroga (na screenie 10 poniewaz 1 ubilem wczesniej Jedna premia na jeden oboz)

    Premie wytwarzamy w magazynie prowiantu. Kosztow nie napisze bo to za duzo roboty Ale ida na nie te same przedmioty co 2 lata temu (korki, trawa, banany itd)

    Nagroda za ukonczenie 150 pilek




    Chyba wszystko
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 15.04.2016 o 15:22

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    krótkie te buffy na/w boisku, tylko 90minut, a do tego tylko co 24h można użyc. chyba że ma się kleiki.
    -buff przyspieszający ludziki o 500%
    -buff przyspieszający całą produkcję broni o 200%
    "Everybody lies"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Wow czyli "szaleństwo"... Kupić 2 odkrywców i zapomnieć bo reszta bezużyteczna (tak wiem, "marudzę" ale takie nic nie wnoszące eventy już mnie nudzą...). Buff x 2 na 90 min ? Niesamowite...

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Wow czyli "szaleństwo"... Kupić 2 odkrywców i zapomnieć bo reszta bezużyteczna (tak wiem, "marudzę" ale takie nic nie wnoszące eventy już mnie nudzą...). Buff x 2 na 90 min ? Niesamowite...
    x3 z kumulacja Wtedy mozesz miec nawet buff x7 na 1h (pomysl o jakims gildijnym czy osiagnieciu z produkcja mieczy)

    A x6 populacja to tez spoko bajer

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    x3, bo zwiększa o 200% już istniejącą produkcję

    tak czy siak masakrycznie krótkie te buffy, żeby jeszcze można je regenerować surowcami, a nie klejem
    "Everybody lies"

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sklep wygląda tak:




    i masa flag,

    Na plus kolejni odkrywcy, patenty
    Boisko mieszane uczucia, jak dla mnie za krótki czas działania, może ulepszą
    Opactwami rynek już przesycony.
    Osiągnięcia w mojej opinii są łatwe, zobaczymy jak będzie ze znajdkami na wyspie, przy pierwszym rzucie miałem ich 46.
    Jeszcze niewiadoma jak z piłkami czy będzie z przygód i poszukiwań skarbów
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 15.04.2016 o 14:59

  7. #7
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekawe czy będzie możliwość użycia premii z poprzedniego eventu w "meczach"?
    Mam w gwieździe wślizg i coś tam jeszcze...
    Albo, jeżeli te premie nie będą miały zastosowania w tym evencie, to czy będzie możliwość odzyskania surowców poprzez wrzucenie ich na Dom Władyki?

    Pomysł na premie strefowe ciekawy, pewnie znajdzie się ktoś niezadowolony, no ale wszystko zależy od tego ile ktoś robi dziennie przygód :-) .

    Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby kupowania w każdym evencie osobnego budynku do aktywacji 2 czy 3 kolejnych premii strefowych...
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 15.04.2016 o 15:07

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    No tak panowie ale ja mam mieczyków z brązu (bo innych się nie opłaca :P) na przykład +109k / 12h... mnie to już nie "kręci" Czuję że zbliża się moja kolejna roczna+ przerwa w oczekiwaniu na coś nowego...

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby kupowania w każdym evencie osobnego budynku do aktywacji 2 czy 3 kolejnych premii strefowych...

    To by była porażka, ale receptury jak na specjalny magazyn prowiantu to już by było ciekawe.
    Z tym że na chwile obecną nie można zapodać dwóch naraz bez uzywania klejnotów.
    Ja bym proponował mnijeszy cooldown oraz możliwość dania kilku premii naraz.

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś czuję, że na normalnych serwerach będzie 1 poszukiwacz a nie 2.
    Obym się mylił.

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.