Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Wyspa Tiki w 30 minut MMA i 2x MO

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    czytamy ze zrozumieniem, bylo 155 koni (miedzy innymi), wygral ale 135 poszlo w piach, proste??

    dzieki sparkz, sprobuje wolnym tylko wowczas juz inny czas przygody z wiadomych wzgledow
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.06.2018 o 14:47 Powód: połączenie postów

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zrobiłem kilkadziesiąt razy wyspę Tiki używając MO i ani razu nie miałem problemu z blokiem. Nie ma sensu wysyłać wolnych jeśli poradnik działa idealnie. Poradnik oczywiście z wiki.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    wszystko juz jasne, blad znaleziony, blok z 2x mo wchodzi spokojnie, thx i sorry za zamieszanie

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar o_o21
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    nie widac obrazkow

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    War132012, przepraszam, że się dopisuję do twojego poradnika z moją wersją ekonomiczną, ale nie wiem jak zrobić własny poradnik.

    Wersja ekonomiczna ale dla bardziej zaawansowanych graczy:

    Potrzebni generałowie: Nusala, Anslem, Vargus, major i przynajmniej 7 MMA.
    Umiejętności: dla Nusali i MMA - natychmiastowe ozdrowienie koniecznie i dla Nusali opcjonalnie szybki ostrzał.
    Wojsko: 20R, 270K
    Straty: 20R

    G1.
    1. atak 3x MMA 1R, NUS 1R
    2. NUS 1R, MMA 1R, major 270 K
    3. 3x MMA 1R, major 270K
    4. 4x MMA 1R, NUS 1R

    G2.
    5. VAR 1R, major 270K
    6. 3x MMA 1R, ANS 1R, NUS 1R

    Na koniec Nusala i tak wróci żywa, niestety nie zostanie już nic do ubicia.
    Uwaga: jeśli nie macie tylu MMA (jeszcze) w atakach na obozy bossów 4 i 6 można wprowadzić drobne zmiany. Nusala z umiejętnością szybki ostrzał, wyposażona w łuczników (zamiast rekrutów) jest w stanie pokonać nawet 60 nomadów plus i wściekłego byka - wystarczy jej 25 łuczników. Tu już trzeba sobie indywidualnie w symulatorze sprawdzić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.