Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 181

Wątek: krotos666 - Epickie Wyprawy Ali Baby

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    W Skarbie Wiedzy

    25.(Przywódca pustynnych bandytów) (90KD 90J 1PR) - [(35KZ 6M 209KA)] [(32KZ 5M)] - nie wiem co to M , ale przypuszczam ze AZ

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Robiłem i na Słonecznym Głodzie i na testowym przygodę.
    M = Marksman (testowy) odpowiednio A = Arkebuz (PL)
    Stąd myliłem jedno z drugim, choć to to samo

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dobra robota krotos. Mam tylko 1 pytanko dotyczące skarbu wiedzy bo troszkę się zgubiłem. Atak na obóz 7. Piszesz żeby postawić tam trzeciego gienka ponad tych dwóch których widać na screenie i wysłać na obóz 0. Jaki ma być skład tego gienia? Jakoś to nie do końca ogarniam dlatego wolę dopytać.I ostatnie. Majora po a pościć po 5 paliku?( atak na obóz 7) Też wolę dopytać bo to nie do końca czytelne na screenie. Z góry dzięki za odpowiedź.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Hugo256_ Zobacz posta
    Dobra robota krotos. Mam tylko 1 pytanko dotyczące skarbu wiedzy bo troszkę się zgubiłem. Atak na obóz 7. Piszesz żeby postawić tam trzeciego gienka ponad tych dwóch których widać na screenie i wysłać na obóz 0. Jaki ma być skład tego gienia? Jakoś to nie do końca ogarniam dlatego wolę dopytać.I ostatnie. Majora po a pościć po 5 paliku?( atak na obóz 7) Też wolę dopytać bo to nie do końca czytelne na screenie. Z góry dzięki za odpowiedź.
    1 r - wystarczy, kwestia tego żeby blokujący generał wyszedł ze strefy oddziaływania obozu 0

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Blokujemy obóz 0 zwykłym generałem z 1 r, tak jak kolega wyżej to wyjaśnił.
    I jak na screenie widać generał blokujący A musi minąć 5 palik, żeby wysłać Majora do boju.
    Wcześniej jak wyślesz, to będzie "gorąco".

    Prośba, skoro moje screeny są niewyraźne, źle opisane napiszcie mi na PW jak wg Was powinien wyglądać prawidłowy screen, opis.
    Może to Wy jesteście przyzwyczajeni do innych screenów i teraz ciężko Wam to ogarnąć.
    Nie mam pomysłu.

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W drwalu w G2 i G5 są błędnie opisani generałowie pod rysunkami. Poza tym kawał dobrej roboty, wszystko działa

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki
    edit:
    Nie wiedziałem że namieszali w przygodzie od mojej ostatniej styczności z nią..
    Nie dało by się zmienić kolejności ataków, żeby wcześniej odblokować strefy do przestawienia gienków?

    Chodzi o Skarb Wiedzy.
    Ostatnio edytowane przez misiar ; 26.04.2016 o 19:54

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    del
    Ostatnio edytowane przez camil82 ; 26.04.2016 o 15:39

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    krotos zrobiłem dziś skarb wiedzy Twoim poradnikiem i wszystko pięknie śmiga. Kawał dobrej roboty. Zauważyłem tylko jedną nieścisłość. Przed zaatakowaniem obozu 31 na jego drodze stoi jeszcze obóz 120 szermierzy i 120 kamienne działo. Trzeba go rozwalić aby móc zaatakować obóz 31. W Twoim poradniku nie ma o tym mowy. Nie ma pojęcia czy ja coś sknociłem i ten obóz został zamiast zniknąć czy też BB coś pozmieniało. Robiłem przygodę dzisiaj i po prostu piszę co mnie po drodze spotkało Poza tym szacun chłopie

    P.S. Prosiłeś o sugestie dot. zaznaczenia w którym momencie gienek ma ruszyć jak jest blok z opóźnieniem. Jak dla mnie bardziej czytelna byłaby zwykła mała kropka na paliku zamiast kółka ale to moje odczucie i każdy może mieć inne.

    Pozdrawiam

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hugo256_ Zobacz posta
    Zauważyłem tylko jedną nieścisłość. Przed zaatakowaniem obozu 31 na jego drodze stoi jeszcze obóz 120 szermierzy i 120 kamienne działo. Trzeba go rozwalić aby móc zaatakować obóz 31. W Twoim poradniku nie ma o tym mowy. ....
    Jak rozwalisz przywódcę 29 to uwolnisz strefę. Przenosisz Majora na górę w miejsce obozu 28 i atakujesz "od góry".
    W ten sposób pomijasz obóz na dole
    Co do kropki, jedni nie zauważą kółka, a co dopiero kropki ...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.