Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 181

Wątek: krotos666 - Epickie Wyprawy Ali Baby

  1. #131
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zrobiłem dwa poradniki (w excelu na szybko) i jak miałem je obrabiać to podnieśli koszt produkcji KZ
    No i stwierdziłem, że nie warto, bo straty są za duże biorąc pod uwagę korzyści w postaci PD.

    OPTYMALNY poradnik to ten obecny ze stratami max: 6r 1450KZ 317RY)] ilość PD 700k
    Wersja 1 z mikołajową (zaczynając od gradu strzał i przeniesieniu generałów) straty: ??? nie podliczone ???)] ilość PD 729k
    Wersja 2 z mikołajową (zaczynając od dołu) straty: 15r 2130KZ 381RY ilość PD 790k

    W wersji 1 straty mniejsze niż w drugiej ale i tak o wiele większe niż w obecnym poradniku,
    dlatego lepiej moim zdaniem w księżnicce skupić się w przyszłości nad optymalizacją,
    poprawieniem ataków, żeby straty były mniejsze,
    niż próbować czarować więcej expa kosztem kilkuset woja.

  2. #132
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a są tacy (i to dużo), którzy robią przygodę raz na tydzień (lub nawet dwa) i w związku z tym interesuje ich tylko maksymalizacja PD bez względu na koszty w woju bo te są dla nich zupełnie nieistotne...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #133
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesli ktos robi przygode raz na dwa tygodnie to po co mu maksymalizacja PD skoro i tak ma ich tyle co kot naplakal ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #134
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    proste: skoro ma już czas na grę to jak najwięcej trzeba wycisnąć PD na godzine a nie na wojaka- ja tak gram i mam juz 64 lvl ;D a nie 75 jak niektóre nolifey ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #135
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    proste: skoro ma już czas na grę to jak najwięcej trzeba wycisnąć PD na godzine a nie na wojaka- ja tak gram i mam juz 64 lvl ;D a nie 75 jak niektóre nolifey ;D
    nie tego dotyczylo pytanie, po co optymalizacja PD skoro i tak nie wbije sie w ten sposob zadneg wyzszego levelu ?

    na Twoim przykladzie - co za roznica czy masz po 3 latach od wejscia aktualizacji 64 level czy 63, skoro jestes ledwie niedaleko od polowy drogi do odblokowania nastepnej nowosci (65) a do kolejnej (70) wbiles ledwie 1/4 potrzebnego expa ?

    Ta gra jest tak d.ebilnie stuningowana jesli chodzi o exp, ze dla calkiem sporej czesci graczy nie ma racjonalnego uzasadnienia wbijanie expa w ogole, bo realnie i tak nigdzie nie dotra, a tylko straca na to mnostwo czasu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #136
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. A wiec własnie by nie tracić czasu dla nie ważny jest stosunek czasu do PD - jak sie z tym nie zgadzasz - a nie musisz - to przyjmij do wiadomości ze tak po prostu lobię i twoje wymądrzania mnie śmieszą po prostu
    2. Mam 93kk pd a do awansu brakuje 18kk - nie wiem jak piany musiałbym być by uznać to za "połowę" do 65 lvl
    3. Sparkz daj już sobie spokój z dyskusjami - twoje kłócenie sie i krytykowanie zawsze wszystkiego ze stanowiska " ja zawsze wiem lepiej" jest juz tak przewidywalne ze aż nudne. Symulator typu "A co na to Sparkz" można by napisać na zwykłym kalkulatorku...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #137
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Hey,
    Planujesz zrobić Skarb Mądrości i Księżniczkę od tyłu z Borysem? Dodatkowo jakbyś dodał przy księżniczce w wersji od tyłu, które ataki są z majora Szał. Major Ps pada na niektórych obozach.

  8. #138
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sorki za zamieszanie, ale zapodziały się poprzednie ustawienia generałów,
    tzn. usunąłem je i przez to zastanawiałeś się, którego generała użyć.

    Wcześniej był tylko Major Szał, więc jak pisze tylko Major, to chodzi o tego z szałem bitewnym.

    Księżniczka jest na ukończeniu jak i wąż morski.
    Możliwe, że dzisiaj się pojawi.
    No i dzisiaj zacznę od Skarbu Mądrości, żebym miał Ciebie z głowy

    Edit.
    Majora Szał przerobiłem na Majora z łowcą nagród (z szałem x3) czyli teraz nazwałem go Major GW (od GWiezdnych monet).
    Wam radzę poczekać na event i wtedy jak kupicie trzeciego Majora to jego zrobić pod te ustawienia.
    no i oczywiście biorąc pod uwagę, że wpadają monetki gwiezdne regularnie kupować premie i ich używać,
    zmniejszając straty w atakach, w tych najcięższych obozach.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 04.04.2019 o 01:10

  9. #139
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    To już wszystko jasne

    Wielkie dzięki

  10. #140
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hmm
    Na przykładzie Skarbu Mądrości straty:
    w pierwszym poradniku, bez czempionów: 283r 1400KZ 360RY 6A
    w drugim z gradami strzał i czempionami: 63r 60ł 463KZ 43RY 6A plus 2x Grad Strzał
    w trzecim z czempionami i mikołajową: 6r 130ł 1080KZ 70RY 6A
    i w czwartym z gradami strzał i czempionami i borysem i pierwszą pomocą: 32ł 340KZ 54RY plus 2x Grad Strzał

    Poradnik z Borysem robiony na testowym, więc będzie dobry ten z księżniczką muszę jeszcze poprawić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.