Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się ten pomysł?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 77.42%
  • Nie

    5 16.13%
  • Nie mam zdania

    2 6.45%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Halloweenowy golem

  1. #1
    konkur4

    Halloweenowy golem

    Wielkanoc pokazała, że wystarczy trochę dobrych chęci ze strony developerów, żeby dać graczom możliwość wyboru w sprawie pokonywania tego, co pojawia się na środku wyspy. Mimo wprowadzenia do gry kopalni, tytan wciąż jest surowcem, którego brak podczas eventów wciąż przysparza część graczy o ból głowy. Tym razem byli to nieproszeni goście, czyli mieszanka różnego rodzaju wojsk i bossów. Niedługo pojawi się kolejny osobnik, czyli golem trzech rodzajów, z czego tego starożytnego wciąż będziemy polewać wodą święconą produkowaną na bazie tytanu. I znowu ból głowy o tytan.
    W związku z tym proponuję dodanie alternatywnej wersji dla wody (święconej, wzbogaconej i jakiejś tam) o stworzenie możliwości ataku golema wojskiem. Oczywiście jego parametry byłyby dostosowane do ilości potrzebnej wody (punkty życia i obrażenia coraz wyższe z każdym poziomem).

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ciekawa propozycja, zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_penelopa

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To moze wypadaloby postawic piec do wytopu tytanu i sobie troche rudy zdobywanej chocby z CR (ktorych w event sie robi tasmowo) poprzetapiac przed eventem?

    Ja teraz mam 240k rudy tytanu i 36k sztab i to mi pewnie starczy na 3 eventy

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z rudą tytanu nie ma problemu, o ile namiętnie nie produkuje się kusz czy damascenów.
    robiąc w miarę regularnie przygody spokojnie na event można uciułać.
    druga sprawa, że ubicie wojskiem też było spoko w obecnie mijającym evencie.
    więc jestem na tak.
    "Everybody lies"

  5. #5
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    To moze wypadaloby postawic piec do wytopu tytanu i sobie troche rudy zdobywanej chocby z CR (ktorych w event sie robi tasmowo) poprzetapiac przed eventem?

    Ja teraz mam 240k rudy tytanu i 36k sztab i to mi pewnie starczy na 3 eventy
    Jedni robią taśmowo, inni nie, zapewne wiesz, ile tej rudy wypada z pojedynczej przygody. Domyślam się też, że wiesz, ile tej rudy będzie trzeba na golema, i pewnie wiesz również , że najdroższy jest zawsze starożytny golem, bo pierwszy i drugi dla ostatniego progu poziomowego są ograniczeni liczbą 5, a event trwa 3 tygodnie. Dziwi mnie jedynie fakt, że mimo posiadania tak pięknej opcji w minionym evencie część ludzi potrafiła spędzić pół dnia żebrząc hojne rozejmy na zakłądce handlu. Widać nie każdy jest w posiadaniu 240k rudy, lub ma jej tak mało, że jednorazowe wydanie tych kilku tysięcy zasobu jest zwyczajnie nieopłacalne. Z tymi przygotowaniami przed eventem to żeś dopiero trafił, część ludzi nie potrafi przeczytać artykułu opisującego nadchodzący event, nawet jeśli pojawia się na stronie gównej, a co dopiero się do niego przygotować. Zresztą, nie proponuję zastąpienia jednego rozwiązania drugim. Jeśli tak lubisz to dalej będziesz sobie swojego golema podlewał wodą. Miej jednak na uwadze, że nie każdemu takie rozwiązanie jest na rękę, a eventów z biciem czegokolwiek w s5 przybywa. Ja oferuję jedynie alternatywę dla tych mniej zasobnych, a jak to miałoby wyglądać zostawiam ku wolnej interpretacji twórców. W mojej opinii rozwiązanie siłowe jako jedno z dwóch zdało swoją rolę, i w przyszłości mogłoby się również sprawdzić w innych eventach.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Uwaga zdradze wam straszliwy sekret: nie trzeba bic wszystkich golemow w halloween. Ja sobie bije tylko te do osiagniec i reszte olewam bo skladniki na wode maja podobna cene do tych dyn. Tak samo bylo z obozami na wielkanoc - gdzie bylo lepiej bic wojem to bilem wojem, a gdzie lepiej rozejmami to rozejmami
    A to ze niektorzy nie czytaja to ich wina niestety

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Bez kitu, ponad milion rudy tytanu w magazynie, jednak poniewaz koszty nie sa najistotniejsze lecz urozmaicenie dlatego jak najbardziej za wszelkim nowosciom.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    Dla mnie może być bicie starożytnego wojskiem, tylko żeby nie był tak zbugowany jak Bob Szubrawiec, który (ku uciesze graczy) zabijał mniej jednostek graczowi niż wynikałoby z mechaniki walki

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie widzę problemów z tytanem, wpada go od groma ze wszystkiego. Nie licząc normalnych przygód to krawce maja z nim dodatkowy slot, z kolonii jest go masa. Wyższe lvl mają kopalnie. U nas przed ewentem sztaby chodziły po 2-3k monet, w ewencie dochodziły do 10k. Nawet jak ktoś nie przerabia to nie ma problemu z naszykowaniem go wcześniej.

  10. #10
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Zrozumiałbym problem gdyby chodziło o saletrę, ale z rudą tytanu nie ma większych problemów, żeby sobie zdobyć większe ilości (przygody+kolonie).
    " Trance is the Classical Music of the future "

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.