Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Zmiany w grze - 14.04.2016 - opinie

  1. #31
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W wiki jakieś tam kosmetyczne zmiany jedynie, więc zmiana nie zrujnuje tej przygody doszczętnie, w azz jak patrze po mapie to tez chyba dużo większych strat nie będzie lub nawet nic sie nie zmieni, kze nie widziałem zmian, a byka to już jakiś czas temu zmienili i ludzie jakoś się przyzwyczaili bo nie widać żeby nagle byka nikt nie robił, zwłaszcza jak był event jakoś nie zauważyłem płaczów że popsuli przygodę [chyba ze 14 coś znów zrobili-a tego nie wiem]
    Zmiany na przygodach są kosmetyczne, jak zmieniali krawców przez dodanie wielu przeciwnikom uszkodzeń obszarowych ludzie szybko sie i do tego dostosowali i jakoś grają, chodź w niektórych przypadkach straty wzrosły.

    Wszytko jest kwestią przyzwyczajenia i poprawienia poradników, co nastąpi raczej szybko. Nie są to zmiany które by wywróciły rozgrywkę o 180 st. więc za 2 tyg nikt o tym pamiętał nie będzie

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    [QUOTE=set2g;199726]W wiki jakieś tam kosmetyczne zmiany jedynie, więc zmiana nie zrujnuje tej przygody doszczętnie, w azz jak patrze po mapie to tez chyba dużo większych strat nie będzie lub nawet nic sie nie zmieni, kze nie widziałem zmian, a byka to już jakiś czas temu zmienili i ludzie jakoś się przyzwyczaili bo nie widać żeby nagle byka nikt nie robił, zwłaszcza jak był event jakoś nie zauważyłem płaczów że popsuli przygodę [chyba ze 14 coś znów zrobili-a tego nie wiem]
    Zmiany na przygodach są kosmetyczne, jak zmieniali krawców przez dodanie wielu przeciwnikom uszkodzeń obszarowych ludzie szybko sie i do tego dostosowali i jakoś grają, chodź w niektórych przypadkach straty wzrosły.

    Wszytko jest kwestią przyzwyczajenia i poprawienia poradników, co nastąpi raczej szybko. Nie są to zmiany które by wywróciły rozgrywkę o 180 st. więc za 2 tyg nikt o tym pamiętał nie będzie[/


    No tak są ludzie którzy szybko amią przyzwyczaić się do nowego ale nie wiem czy zauważyłeś /zauważyłaś/ że po takich zmianach na niekorzyść gracza coraz mniej jest stron na wadze , a oczym to może świadczyć ? że graczy ubywa

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    w azz jak patrze po mapie to tez chyba dużo większych strat nie będzie lub nawet nic sie nie zmieni,
    azz g4 zmienili. A zmiany rewolucyjne faktycznie nie są, ale dlaczego ruszać coś co funkcjonuje, wprowadzać zmiany , które nic nie wnoszą a ignorować poważniejsze problemy?

  4. #34
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    No tak są ludzie którzy szybko amią przyzwyczaić się do nowego ale nie wiem czy zauważyłeś /zauważyłaś/ że po takich zmianach na niekorzyść gracza coraz mniej jest stron na wadze , a oczym to może świadczyć ? że graczy ubywa
    Albo o tym, ze jak niektorzy masz na handlu ostatnia opcje nieodhaczona, i po prostu na coraz wiecej rzeczy na handlu Ciebie nie stac (co po ostatniej duzej aktualizacji nie byloby niczym dziwnym).

    Graczy oczywiscie moze ubywac, ale niekoniecznie z tytulu mieszania w latwych przygodach, a chociazby wymagan levelowych i tego ze po osiagnieciu lvl60 w grze nie ma praktycznie nic sensownego do robienia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Wypowiem się z punktu widzenia gracza na 62 lvl (czysto subiektywnie) - obecne zmiany nie wprowadzają absolutnie NIC ciekawego.

    Nie interesują mnie zmiany w archaicznych przygodach sprzed 3+ lat, z prostej przyczyny - od lat ich nie robię. Wszelkiej maści zapchaj-dziury, czytaj. eventy typu wielkanoc, czy zapowiadany piłkarski są jedynie chwilowym przerywnikiem od totalnej stagnacji która nastała kilka miesięcy temu...

    Moja obecna "gra" sprowadza się do codziennego logowania i puszczania watahy grubasów na łowy (no, co 1d i 6h ale to szczegół - dalsze nabijanie level'u niestety nie ma sensu, brak jest czegokolwiek co by mnie zachęcało do robienia po raz wtóry tych samych przygód w kółko i na okrągło. Rozwój wyspy niestety zakończył się również miesiące temu...

    Także drogi team'ie developerski BB - czekam (i zapewne wielu innych graczy) na Wasz ruch, na wprowadzenie czegokolwiek nowego co zachęciłoby do dalszej gry - a pomysłów, opisywanych przez graczy na forum jest bez liku.

  6. #36
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta

    Także drogi team'ie developerski BB - czekam (i zapewne wielu innych graczy) na Wasz ruch, na wprowadzenie czegokolwiek nowego co zachęciłoby do dalszej gry - a pomysłów, opisywanych przez graczy na forum jest bez liku.
    Niby czego...? Ja jakos nie widze jakiegos totalnie rewolucyjnego pomyslu na forum. Wiekszosc to takie zapchaj dziury zeby sie pobawic jakis czas tak jak z koloniami

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Niby czego...? Ja jakos nie widze jakiegos totalnie rewolucyjnego pomyslu na forum. Wiekszosc to takie zapchaj dziury zeby sie pobawic jakis czas tak jak z koloniami
    Lepsza zapchaj dziura niż nic, prawda ? Bawi Cię bicie cyferek do 75 lvl, po to żeby... no właśnie co ? Bo mnie nie...

  8. #38
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Lepsza zapchaj dziura niż nic, prawda ? Bawi Cię bicie cyferek do 75 lvl, po to żeby... no właśnie co ? Bo mnie nie...
    Nie bawi i odpuscilem juz na 55

    Ale takie zapchaj dziury sa potem krytykowane ze az milo (patrz wlasnie kolonie na ktore wiekszosc narzeka i jest dla nich problemem zrobienie kilku w roku)

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Przyznaję się bez bicia że kolonii kijem nawet nie ruszyłem bo nie widzę w tym sensu Ten kto to projektował musiał mieć niezłe poczucie humoru ustalając "nagrody" jakie są po zdobyciu kolonii

  10. #40
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Kolonie nie sa problemem, lecz sposob ich realizacji znacznie odbiegajacy od propozycji graczy. Jak klient mowi czego potrzebuje, a firma niebardzo chce dostosowac dostosowac usluge do jego potrzeb to albo niechcetnie ja akceptuje, albo idzie tam gdzie oferuja atrakcyjniejsza. Poza tym nigdy wszystkim sie nie dogodzi wiec jedni przychodza inni odchodza. Logiczne.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.