Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: multiplikacja ofert zakupu przygód

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia

    multiplikacja ofert zakupu przygód

    Chyba wraz z początkiem eventu pojawił się problem z ofertami przygód. Chodzi o sytuację gdy mówię komuś że mu sprzedam kilka sztuk przygody i niech wyśle oferty. Oferty się pojawiają, akceptuję je i za chwilę pojawiają się takie same oferty i tak w kółko, co się zaakceptuje to pojawia się nowa, a przygody z gwiazdy znikają. Natomiast po przelogowaniu okazuje się że zniknęła może jedna przygoda, a reszta nadal siedzi sobie w gwieździe.
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 04.04.2016 o 21:16

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    (...)Natomiast po przelobowaniu (...)
    Musisz mnie nauczyć lobować w tej grze
    A tak na poważnie - też tak miałem kilka razy.
    Dodatkowo podobna sytuacja była na wadze, było kilka identycznych ofert od jednego gracza, kliknąłem je i pojawiały się kolejne które również klikałem.
    Myślałem, że po moim zakupie gracz wystawiał nowe, dopiero gdy zobaczyłem cały czas te same godziny zakończenia połapałem się że coś jest nie tak, w sumie zeszło tyle ile ofert pierwotnie gracz wystawił ale mój towar schodził z magazynu ale zakupiony już się nie pojawiał. Po relogu wszystko wróciło do normy.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam błąd

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dzisiaj miałem to samo, po relogu poszła 1 z 3, po kolejnych 3 relogach kolejna, a na koniec ostatnia przygoda potrzebowała, aż 5 relogów
    "Everybody lies"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie przygoda schodziła z bezpośredniego handlu po reloogu
    Czyli ile przygód w handlu, tyle musiałem zrobić reloogów w grze, super :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.