Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 71

Wątek: Gazetka "Settlersiak"

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    To wojtek nazwal swoje pisanie "walka o wolne slowo", wiec go spytalam, czy ta walka oznacza, ze moze olewac reguly jezyka
    Ja to nazywam walka o wolne słowo bo mi już zabraniają pisać to co chce tu ja żadnych zasad nie złamałem z regulaminu w off-topic.

  2. #32
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    idz walczyc o wolne slowo z bb, bo przeciez ograniczaja ta wolnosc regulaminem i na pewne tematy nie mozna pisac,
    a widzisz, w ostatnim poscie nie zrobiles bledow orto- i o to nam chodzi;
    jak chcesz to potrafisz
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    idz walczyc o wolne slowo z bb, bo przeciez ograniczaja ta wolnosc regulaminem i na pewne tematy nie mozna pisac,
    a widzisz, w ostatnim poscie nie zrobiles bledow orto- i o to nam chodzi;
    jak chcesz to potrafisz
    jak jestem wnerwiony to pisze bez błędów.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    jak jestem wnerwiony to pisze bez błędów.
    to bede Cie wnerwiac caly czas :P

  5. #35
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    wojtek, serdecznie ci dziekuje za podpowiedz co robic zebys bledami w oczy nie razil, obiecuje ze bede to stosowal na g1
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Settlersiak

    jak obiecałem tak jest i Westerplatte.


    Wojsko Polskie w liczbie zbliżającej się do 150 żołnierzy. Spotykają się przy koszarach z majorem placówek. Młode wojsko po rozmowie z Dowódcą rozchodzi się na 5 Wartowni i Posterunków.

    W roku 1939 niemiecki statek Schleswig Holstein zaczął ostrzeliwanie Westerplatte. A później zaczęli niemieckie odziały atakować placówkę. Tysiące żołnierzy niemieckich zostało zabitych przez ok.150 żołnierzy polskich. Pierwsze Strzały usłyszeli wartownie I, V i IV i Koszary w stronie bramy kolejowej. Naszły pytania czy to była rewolwer czy karabin. Niemcy zaczęli się przedzierać w lesie. Zaczęły dzwonić posterunki i wartownie ze usłyszeli strzały major kazał umocnić obserwacje na posterunkach. Zaczęli iść do okopów jak się usadzili i rozłożyli się. Dowódca jednego z posterunków kazał żołnierzowi o nazwisku Baran rozejrzeć się, nie zdążył dojść do muru jak zostało wystrzelony pocisk niemiecki. Ktoś krzyknął na stanowiska. Żołnierze w koszarach wybijają szyby żeby umieść karabiny. Niemiecka Policja zaczęła Atakować. Polscy Artylerzyści zaczęli armatę przeciągać do lasu jak do krzaków dociągnęli wystrzelili w stronę latarnia morska a w nim CKM. Chcieli Niemcy zdobyć kolej. Żołnierz powiedział – Szwaby dostali łupnia przed promem leży cała kupa. - żołnierze Polscy poszli załatwić szkopa za murem. Kazał dowódca Posterunku zęby żołnierz CKM podpuszczał niemiecką policje bliżej. Martwy Policjant Rzeszy utknął pomiędzy krzakami i trzymał cyngiel. Żołnierz Polski powiedział Statki Statki Aliantów Dowódca wziął lornetkę i zobaczył banderę a tam III Rzeszy Pancerniki. Niemcy żołnierze przedzierali tnąc drut kolczasty przy Wartowni II. Zaczęły strzelać polskie moździerza na zapole promu. Skończył się atak Niemców. Pierwsza i ostania Armata polska przepadła. Mało Polskich żołnierzy umarło albo zostało rannych. Jeden Posterunek został zmieciony przez Holstein. Ci którzy przeżyli ci się wycofali do Wartowni I. Ataki teraz są przeprowadzenie na Wartownie. Kazali Tory rozkręcić a szkopi płyneli łodziami. Niemieckie samoloty bombowe uderzyły na wartownie II i kable rozczepili Wartownia V przestałą istnieć wszyscy zostali zabici. Szyframi palili żeby zagotować wodę dla żołnierzy bo komin został zniszczony. Niemcy myślą że Polacy skapitulowali. Jeden żołnierz Polski konający chce karabin dostałem. W 3 dniu Francja i Anglia wywołują wojne z Niemcami. Wódz naczelny pozdrawia wojsko broniące się na Westerplatte. Marynarz chce popłynąć do Gdyni ale major zabrania. Już Niemcy zamiast policji wysyła Wehrmacht do ataku. Jest Możliwość ataków od strony wartowni II. Już też nie istnieje. Gdańsk zosatał zdobyty w 4 dniu obrony Westerplatte. Major już musli o kapitulacji bo już tylko oni zostali nad bałtykiem. Niemcy cysterne przyprowadzili działo pepance strzeliło wybuchło. Żołnierze którzy byli ranni umierają przez choroby. Już też nie istnieje II. Major każe wywieszać biała flagę. Żołnierz biegnie do okopy żeby dać dowódcowi białą flagę żeby wywiesił odsyła żeby miał zgodę pisemna ale major odsyła go bez niej. Zbierają się przy koszarach wszyscy rani stają w dwu szeregu i mówi dlaczego się podają. Idą do Niemców żeby powiedzieć że podają się w gdańsku świętują zdobycie Westerplatte. Zabierają im wszystko co mają a później oddają wszystko co zabrali. Zadawał Niemiec dużo pytań ale na żadne prawie nie dostał odpowiedzi.
    Westerplatte było miejsce poświecęń żołnierzy Polskich nad ojczyzną oglądając film zachwycałem się jak żołnierze Polscy obraniając Polskie terytorium przed hitlerowcami ale się nie udało nawet jeśli major by nie skapitulował tak byś my przegrali wojne ale może dłużej by się broili o 3-6 dni.

  7. #37
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    boshheeee, widzisz i nie grzmisz...

    Kto jest za akcją "Słownik dla Każdego" ?

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    boshheeee, widzisz i nie grzmisz...

    Kto jest za akcją "Słownik dla Każdego" ?
    Slownik dla kazdego, Ignor Mentalny na wybranych :P

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    W roku 1939 niemiecki statek Schleswig Holstein zaczął ostrzeliwanie Westerplatte. A później zaczęli niemieckie odziały atakować placówkę. Tysiące żołnierzy niemieckich zostało zabitych przez ok.150 żołnierzy polskich.
    Gdybys trollu zadał sobie choć trochę trudu by brednie jakie wypisujesz sprawdzić w jakims edytorze tekstu, podeprzeć cytatami i liczbami choćby z wikipedii
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Obrona_Westerplatte

    Ale nie, przecież robisz to w innym celu. Chyba jasnym już dla wiekszości ludzi którzy się z tobą zetknęli.

    Wojtuś, wiemy już że nie jesteś kretynem a ''tylko'' udajesz idiotę, gdy dla własnej chorej przyjemności prowokujesz czytelników forum. Nie wiem czy większą przyjemność masz z tego, że część społeczności TSO ma ciebie za idiotę, czy z tego że dziesiątki osób czyta i dopisuje się do twoich rozmyślnie PROWOKACYJNNYCH tematów.
    Jednak ktoś chyba nad tym czuwa i miarka się przebrała? Osobiście zgłoszę sprawę do supportu i jestem pewny, że w obliczu takiego zachowania, rozmyślnego kaleczenia gramatyki i bełkotliwych wynurzeń na tematy historyczne znajdzie się paragraf, aby Wojtusia trola internetowego uziemić na czas dłuższy albo ostatecznie

  10. #40
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    boshheeee, widzisz i nie grzmisz...

    Kto jest za akcją "Słownik dla Każdego" ?
    nie jestem za taka akcja
    jestem za szlabanem na tso dla wojtusia, dopoki nie skonczy szkoly oraz zacznie myslec i pisac po przemysleniu oraz sprawdzeniu faktow o ktorych pisze
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.