Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Wątek: Gazetka "Settlersiak"

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi to obojętne

  2. #52
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Ja nie chcę. Chcę za to byś przestał kaleczyć nasz ojczysty język.

  3. #53
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    uwaga możliwe ze w nastepnym numerze bede teraz krytykował BB i mody co graczy karzą za głupie żarty

  4. #54
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

  5. #55
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Settlersiak

    Z okazji rocznicy Niepodległości Polski powiem wam taką legendę.

    Na niebie wysoko latał sobie Biały Orzeł. Kiedy na niebie latał Orzeł to ludzie czuł spokój pod jego cieniem, lecz gdy tak sobie latał ze wschodu przyleciał ciemna chmura, która zaatakowała orła. Orzeł machał skrzydłami, żeby wiatrem zniszczyć chmurę w tej chwili przyleciały jeszcze dwie chmury. Orzeł machał skrzydłami, ale teraz wiatr był za słaby. Z tych chmur pojawiły się trzy smoki, które zionęły ogniem i wyrywały Orłowi pióra ze skrzydeł, lecz orzeł nie dał rady tym smokom, związały orłowi skrzydła i łapy i rzucili go do więzienia podobne, że go znajdowali, ale nikt nie wrócił żywy z tej wyprawy, orła pilnowali bardzo dobrze. Smoki rozerwały Polskę na 3 części. Pióra spadały wszędzie i poeci malarze pisarze jak trzymali te pióra pisali lub malowali.

    Ludzie walczyli były powstania przeciw zaborcom, lecz orzeł dalej siedział w niewoli aż do 1918 roku aż orzeł wyrwał się z rąk smoków a one same zginęły.

    byliśmy w niewoli 123 lat a teraz jesteśmy wolni. Dziś 11 listopada świętujemy 98 rocznice WOLNOŚCI POLSKI.

    Miłego Świętowania Polacy.

  6. #56
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtek91 Zobacz posta
    Settlersiak

    Z okazji rocznicy Niepodległości Polski powiem wam taką legendę.

    Na niebie wysoko latał sobie Biały Orzeł. Kiedy na niebie latał Orzeł to ludzie czuł spokój pod jego cieniem, lecz gdy tak sobie latał ze wschodu przyleciał ciemna chmura, która zaatakowała orła. Orzeł machał skrzydłami, żeby wiatrem zniszczyć chmurę w tej chwili przyleciały jeszcze dwie chmury. Orzeł machał skrzydłami, ale teraz wiatr był za słaby. Z tych chmur pojawiły się trzy smoki, które zionęły ogniem i wyrywały Orłowi pióra ze skrzydeł, lecz orzeł nie dał rady tym smokom, związały orłowi skrzydła i łapy i rzucili go do więzienia podobne, że go znajdowali, ale nikt nie wrócił żywy z tej wyprawy, orła pilnowali bardzo dobrze. Smoki rozerwały Polskę na 3 części. Pióra spadały wszędzie i poeci malarze pisarze jak trzymali te pióra pisali lub malowali.

    Ludzie walczyli były powstania przeciw zaborcom, lecz orzeł dalej siedział w niewoli aż do 1918 roku aż orzeł wyrwał się z rąk smoków a one same zginęły.

    byliśmy w niewoli 123 lat a teraz jesteśmy wolni. Dziś 11 listopada świętujemy 98 rocznice WOLNOŚCI POLSKI.

    Miłego Świętowania Polacy.

    Świętujmy zatem!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Możliwe że gazetka powróci ale będzie co miesiąc ale nie wiem bo tak długo nie prowadziłem gazetki, ale będę prowadził możliwe, że nazwa gazetki ulegnie zmianie i zacznie sie nowa seria gazetki od lutego.

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  9. #59
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    ale jaja, niech na forum dokazuje, moze na g1 odpoczniemy
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #60
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie nie nie
    "Everybody lies"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.