Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Łupieżcy Grobowców dla 4 i 5 MSW

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    @Adamynas nie wiem jak bardzo trzeba mieć problem z rozumieniem pisma czytanego, aby opisywać Bagienną wiedźmę w temacie poświęconym poradnikowi dla przygody Łupieżcy Grobowców.
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    @kuyaviak chyba monitor ci się zepsuł ;( W tym poradniku nie ma łuczników. I Nie musisz się martwić jak masz koszary na poziomie 6 i użyjesz sporadycznie premii , wyrobisz się bez problemu z produkcją rekrutów.
    Zarzucasz Adamynas'owi jakieś braki w czytaniu ze zrozumieniem, a sam klepiesz jakieś oderwane od kontekstu wypociny. Ten poradnik nie ma łuków, ale padają masowo msw i praktycznie robiąc łg w ten sposób nie robimy nic więcej. Przy dobrym układzie zrobisz w godzinę z 1,2 łg, bo nawet nie masz możliwości przerzucenia tej floty ze swojej przygody do zaproszenia. My piszemy o robieniu w ciągu godziny 2 wiedźm i 1,5 łg (wiedźmy z 2-ma msw, łg z jednym) i możliwości odtworzenia floty, co wg mnie - jeśli nie ma sporych zapasów gotowych rekrutów - jest nierealne. 2 wiedźmy i 1,5 łg to straty ok 800 rekrutów i 110 łuków - może Twoje koszary to wyrobią, ale moje niestety nie.

    Nie oceniamy poradnika krotosa, ale szukamy bardziej "wydajnego" rozwiązania. Paniał ?

    A noob'ów szukaj ... wiesz gdzie.

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Fantastyczny poradnik! Wielkie dzięki za udostępnienie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    @dario_j to niezły z ciebie nie ogar, jak nie potrafisz wyprodukować rekrutów w takiej ilości, żeby być samowystarczalny zapewne masz jednego miecznika na poziomie 3. Po drugie lepiej policz dokładniej, możesz użyć kalkulatora, ale uprzedzam cie miecze z brązu są tańsze niż miecze z żelaza, więc opłaca się używać rekrutów niż ochotników ;-) czy to w przypadku Łupieżców Grobowców czy CR.
    Produkcja samych tylko rekrutów to nie problem, ale potrzeba do tego mieczyków, a tych miałem trochę mało. Tak dla twojej wiadomości to mieczników brązu mam 4 na 4 lvl i na buffie x2, do normalnej gry mi to w zupełności, bo nie robię przygód codziennie, ale na ewent okazuje się mało. Tak sobie policzyłem że zapasy jakie miałem i produkcja do czasu wyczerpania wystarczyły by na zrobienie CR 31 razy. A co do ceny mieczy z brązu, cóż ich cena na kantorku była już przyczyną narzekań kilku znojomych.

    By w miarę szybko i sprawnie klepać ŁG, pomijając kwestię produkcji broni i szkolenia wojaków, oraz straty na samej przygodzie, to trzeba mieć 2 lub wiecej drużyny generałów. MSW, weteran lub major oraz 3 szybkich dowolnego rodzaju. Średnio 3 dropy z ŁG powinny być osiągalne
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 31.03.2016 o 14:30

  4. #14
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @ kuyaviak I po co się ośmieszasz?? xD Zakładamy, że jeżeli ktoś ma problem z rozumieniem pisma czytanego to automatycznie nie wyłapie mojego sarkazmu ^_^
    To spróbuje ci wytłumaczyć, temat dotyczy pewnego poradnika do przygody Łupieżcy Grobowców NIE Bagiennej Wiedźmy, więc swoje wywody odnośnie bagiennej zachowaj do tematu dotyczącej Bagiennej Wiedźmy. NIE TRACISZ tutaj żadnych ŁUKÓW!!! Zrozum to w końcu xD
    Jeżeli masz problem z wykorzystaniem drugiego slota, to powinieneś sobie założyć inny temat ale najlepiej w spamie xD bo to poradnik nie jak wykonywać dwie przygody na raz tylko poradnik do Łupieżców Grobowców, ale znaj moją dobroć podpowiem ci, jeżeli chcesz wykorzystać drugiego slota, zawsze możesz kupić drop'a na handlu lub zrobić przygodę, która nie potrzebuje MSW taką jak Wikingowie, a teraz sio.

    @ dario_j 3 lata i miecznik brązu na poziomie 4?? Serio buhahahahahahaxD
    rozumiem że nie zaglądasz na ten "kantorek" ale słuchasz narzekań?? hahahahaxD Proponuje następnym razem porównać cenę mieczy a nie wysłuchiwać znajomych ;-)
    Wracając do tematu, wiesz to nie mój problem że masz słabą gospodarkę, nie masz 4 msw , a piątym możesz sobie pomarzyć. Tak samo, że twoim szczytem są 3 przygody dziennie serio, mnie to nie obchodzi. Ludzie standardowo robią poradniki ze względu na siebie i tak i się nimi dzielą, uważasz że krotos miałby zrobić poradnik na 4 zwykłych generałów bo tylko takich masz?? Nie rozumiem po co się wypowiadacie jak ani nie zrobicie żadnego poradnika ani nie docenicie czyjejś pracy.

    Ja uważam ten poradnik za dobry, dla tych co mają odpowiednią ilość MSW, ale osobiście wszystkie swoje przygody oddałem, bo nie zamierzam go robić bo robię przygody, z których mam więcej pisanek, i wg. waszych standardów powinienem narzekać że nie ma do nich poradników xD EOT

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    @ kuyaviak I po co się ośmieszasz?? xD Zakładamy, że jeżeli ktoś ma problem z rozumieniem pisma czytanego to automatycznie nie wyłapie mojego sarkazmu ^_^
    To spróbuje ci wytłumaczyć, temat dotyczy pewnego poradnika do przygody Łupieżcy Grobowców NIE Bagiennej Wiedźmy, więc swoje wywody odnośnie bagiennej zachowaj do tematu dotyczącej Bagiennej Wiedźmy. NIE TRACISZ tutaj żadnych ŁUKÓW!!! Zrozum to w końcu xD
    Jeżeli masz problem z wykorzystaniem drugiego slota, to powinieneś sobie założyć inny temat ale najlepiej w spamie xD bo to poradnik nie jak wykonywać dwie przygody na raz tylko poradnik do Łupieżców Grobowców, ale znaj moją dobroć podpowiem ci, jeżeli chcesz wykorzystać drugiego slota, zawsze możesz kupić drop'a na handlu lub zrobić przygodę, która nie potrzebuje MSW taką jak Wikingowie, a teraz sio.
    "Sio" synku to ty sobie możesz gadać do swoich kolegów z piaskownicy.
    Nikt tu nie krytykował tego poradnika, ale padło jedynie zdanie, że mając 5 msw można ich wykorzystać lepiej (dla ciebie - bardziej efektywnie). I tyle.

    A skoro masz wszystkiego tyle, że w żadnych magazynach się nie pomieści, to po jaką cholerę robisz przygody, z których masz pisanki ? Po co ci te pisanki ? Coś ci podpowiem z dobroci - pisanki możesz kupić na handlu bez robienia przygód. To taki mój mały poradnik dla ciebie.

    Nie udzielaj rad, jesteś bardzo, bardzo słaby. A twój niby "sarkazm" to poziom ... szkoda słów.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a może MO da sie zblokować co?

  7. #17
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    buhahahahahahaxD
    Chciałbym cię zobaczyć w realu. Jak tyle giercujesz to pewnie z ciebie jakiś hikikomori, możesz może mieć sobie i 6 MSW i pełne magazyny wszystkich settlessowych surowców, ale to tylko zera i jedynki na serwerze, który sam nie wiesz gdzie się znajduje, dziewczynie tym nie zaimponujesz.
    A co do poradnika, cóż małe straty, i można tak robić jak już wojo się kończy. Jeśli chce się ŁG robić masowo to lepiej podzielic tych generałów na 2 drużyny i pogodzić się z troche wiekszymi stratami.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 02.04.2016 o 13:06

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ano poradnik krotosa jak zawsze swietny (nie testowalem ale biore w ciemno bo to solidna firma)

    I nie kloccie sie bo szkoda nerwow dla paru pikseli Kazdy ma swoj styl gry: jeden klepie tylko lg, drugi+bagienna, a trzeci wogole nic nie klepie bo nie ma woja ot cala filozofia

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    A gdzie ten poradnik, chyba link lub obrazeczek zaginał. OKi juz się pojawił obrazek dzieki.
    Ostatnio edytowane przez Luportiga889 ; 06.04.2016 o 08:47

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A może się komuś przyda wersja z czempionami i stratą 200 rekrutów.
    Na razie testowane w symulatorze.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.