Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Łupieżcy Grobowców dla 4 i 5 MSW

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Łupieżcy Grobowców dla 4 i 5 MSW

    Tak na szybko, więcej chyba nie trzeba.
    Dla tych co się mnie pytają o poradnik i dla mnie na przyszłość



    ATAKI DLA CZEMPIONÓW - STRATA ok. 200 rekrutów

    1a: MSW + 1r
    1b: NUSALA - 48r 117k

    2a: MSW + 1r
    2b: NUSALA - 25r 60k 80ku

    3a: MSW + 1r
    3b: NUSALA - 35r 50k 80ku

    4a: ANSLEM + 1r
    4b: NUSALA - 100r
    4c: MAJOR - 70r 200ku

    Potrzebne wojsko - 280r 117k 200ku - strata ok. 200 rekrutów.

    Wyślij: 3 x MSW, NUSALĘ, ANSLEMA oraz MAJORA - 6 generałów

    Enjoy
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 02.04.2017 o 19:05

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zabierając kwatermistrza, przy dużej odrobinie pecha w miejscu przedstawionym dla 5 mma zmieści sie max 2 atakujących + kwater
    nie wiem czy mając już 4 mma jest sens sie tak rozdrabniać, bo można wtedy robić 2 przygody naraz

  3. #3
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mając 5x mma można robić taśmowo wiedźmy (nie czekając na powrót pierwszego składu) do tego łg z zaproszenia więc jak napisał wyżej Set2g więcej z tym kombinowania niż pożytku , no ale komuś się przyda na pewno
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  4. #4
    konkur4
    Obóz 3 można blokować ale wtedy wymaga to wysłania wolnego gienka, co w przypadku tej całej gonitwy eventowej mogłoby się nie spodobać współ-łupniarzom :P
    Mimo wszystko, jak zależy Ci na stratach, blokuj obóz 3, a do pozostałych wystarczy 3 msw i major. Max straty - 307r.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Mając 5x mma można robić taśmowo wiedźmy (nie czekając na powrót pierwszego składu) do tego łg z zaproszenia więc jak napisał wyżej Set2g więcej z tym kombinowania niż pożytku , no ale komuś się przyda na pewno
    Z rekrutami nie wyrobisz

  6. #6
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    Z rekrutami nie wyrobisz
    Jakoś nigdy mi ich nie zabrakło, kwestia jaką kto ma populacje
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    Jakoś nigdy mi ich nie zabrakło, kwestia jaką kto ma populacje
    Chodzi mi raczej o proste odtworzenie floty. W godzinę na bufie x3 wyklepie się ok 400 rekrutów, a to nie odtworzy nawet 1 łg (bo jeszcze padają łuki). A jak wiesz w godzinę (jak się nudzi) można spokojnie klepnąć dwie wiedźmy i dwa grobowce.

    Mi dzisiaj na łg zabrakło

  8. #8
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście ale mając w zapasie kilkanaście k mięcha armatniego można posiedzieć ciut dłużej niż godzinkę,a biorąc pod uwagę że poza eventami przygód nie robię to i premii 3x na koszary jest kilka
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi sie mieczyki skończyły i miecznicy nie wyrabiają (później to jakoś poprawię) i z konieczności klepię przygody na ochotnikach. ŁG akurat jest fatalną przygodą z tego wzgędu że ochotników pada tylko trochę mniej niż rekrutów. Już lepiej mi robić CR gdzie ubicie wszystkiego pochłania ok 500 ochotnika. Rekrutów pada ok 700.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 30.03.2016 o 17:11

  10. #10
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @set2g głupotą byłoby zabieranie kwatermistrza w tym przypadku, jeżeli bez problemu całe wojsko mieści się w "zwykłych" generałach. Co bystrzejsza i leniwsza osoba nawet by zwróciła uwagę, że nie trzeba zabierać EŻ tylko zastąpić ich R, taki zabieg nie wpłynie znacząco na straty, wręcz będzie niezauważalne.

    @Adamynas nie wiem jak bardzo trzeba mieć problem z rozumieniem pisma czytanego, aby opisywać Bagienną wiedźmę w temacie poświęconym poradnikowi dla przygody Łupieżcy Grobowców. Milczenie jest cnotą jak widzę dla niektórych nieosiągalną, ale może ktoś inny zrozumie że "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" . Wracając nie do tematu do Bagiennej Wiedźmy , problem z tą przygodą jest taki że generał, który pokonuje dystans na tej przygodzie jest ponad czterokrotnie większy niż na Łupieżcach Grobowców. Jeżeli mowa o szybkości wykonywania przygód Grobowce łupieżców szybciej się wykonuje, nie tylko że dystans pokonywany przez generała jest mniejszy, ale także interwały w których wysyłamy generałów w odpowiedniej kolejności jest mniejszy. Oczywiście minusem tej przygody jest zależność od innych osób, i to aż trzech ale w zgranej gildii to nie powinno być problemu, ale ten fakt jest raczej każdemu znany więc nie widzę potrzeby wspominania o tym na forum.

    @konkur4 blokowanie w tym przypadku byłoby lekką przesadą bo jak sam zwróciłeś uwagę zależy nam na czasie. Oczywiście jakbyś miał wersję blokowanie i użycie 2msw+ majora byłoby ciekawą alternatywą, bo można byłoby robić 2 przygody jednocześnie i dzięki tym 15min bez problemu zrobili przygodę i przełączali się na drugiego slota, więc czekamy na taki poradnik . Do dzieła konkur4!!! na pewno dasz radę, najlepiej z jednym generałem normalnym + 2xmsw +1 major / 1 generał normalny ze względu że jakbyśmy mieli 4 generałów normalnych można byłoby je puszczać co 15min, żeby nie czekać 30min.

    @kuyaviak chyba monitor ci się zepsuł ;( W tym poradniku nie ma łuczników. I Nie musisz się martwić jak masz koszary na poziomie 6 i użyjesz sporadycznie premii , wyrobisz się bez problemu z produkcją rekrutów.

    @dario_j to niezły z ciebie nie ogar, jak nie potrafisz wyprodukować rekrutów w takiej ilości, żeby być samowystarczalny zapewne masz jednego miecznika na poziomie 3. Po drugie lepiej policz dokładniej, możesz użyć kalkulatora, ale uprzedzam cie miecze z brązu są tańsze niż miecze z żelaza, więc opłaca się używać rekrutów niż ochotników ;-) czy to w przypadku Łupieżców Grobowców czy CR.


    @krotos666 Widzisz miałem rację ;-) Mówiłem że noob'y szukające atencji na forum TSO nie docenią Twojej pracy i jednak takie rzeczy wysyłać jedynie w gildii ;-) Poradniki do przygód mojego autorstwa są tylko dostępne w gildii, bo nie widzę potrzeby czytania wypocin osób, które nie mają nawet 1% osiągnięć/przedmiotów na mojej wyspie/gwieździe.
    Szybciej otrzymasz pozytywny feedback jak napiszesz wierszyk , będzie na Ciebie czekała "międzynarodowa" sława ...

    Wracając do tematu:
    Dobra Robota ;-)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.