Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się taki pomysł?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 47.50%
  • Nie

    21 52.50%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Licytacja

  1. #21
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tego nie powiedziałam.
    Ale wiem, że jeśli chodzi o handlarzy z mojego serwera, to szansa, ze zobaczy się taki nick na globalnym graniczy z cudem. Zazwyczaj kiszą się " w sosie własnym" na handlu.

  2. #22
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Tego nie powiedziałam.
    Ale wiem, że jeśli chodzi o handlarzy z mojego serwera, to szansa, ze zobaczy się taki nick na globalnym graniczy z cudem. Zazwyczaj kiszą się " w sosie własnym" na handlu.
    Co do G4 to był przykładowy. Miałam na myśli, że po prostu przechodzi się na inny niż G1 Zaś co do handlarzy to muszę się zgodzić, na Złotej też zwykle siedzą jedynie na handlu (może też gildyjnym ale w to nie mam wglądu ). Żeby któryś wskoczył na G1 świadomie a nie przez szalejące zakładki musi być naprawdę wielkie święto

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja akurat śledzę jedno i drugie. Licytacji nie robiłam ale licytować się zdarzało. I bądźmy szczerzy jak to wprowadzili to dolinka burzyła się mocno, a głosów aprobaty tych co im niby licytacje przeszkadzały słychać nie było

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    A mi się podoba pomysł z licytacją jednak nie rzeczy gracza a BB. Otóż BB wystaiało by 3 razy dziennie młyn,miecze ,silosy itp. Budynki po 1 sztuce miecze po np 10k monetą obiegową były by monety. Licytacja zaczynała by się np od 1 monety i teraz największa zabaa która nie spodoba się tym co mają za dużo. Gracz xyz zalicytował młyn wodny położył jakąś kwotę niech to będzie 4k monet. Następny gracz xyz2 chce też zalicytować widzi,że gracz xyz postawił jakąś kwotę więc wrzuca 3k monet,okazuję się że na sektorze licytującym znajduję się wciąż gracz xyz a 3 k monet gracza xyz2 przepada:} To jest frajda licytacji topić za friko 30k monet np ehhehe ale i tak iem,że się nie spodoba:}

  5. #25
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy temat nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby móc go przekazać dalej. W związku z powyższym zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.