Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Brak możliwości stawiania budynków w miejscach, gdzie stały

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Sir_Kshyhoo
    Dołączył
    28.12.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra

    Brak możliwości stawiania budynków w miejscach, gdzie stały

    Witam. Założyłem ten wątek, bo nie otrzymałem odpowiedzi od supportu od tygodnia. Mianowicie, w sektorze 5 miałem magazyn, wyburzyłem go, bu postawić tam magazyn eventowy. Zdziwiłem się, bo nie mogę go tam postawić - co ciekawiej, nie mogę postawić tam żadnego budynku. Usuwałem już drogi, przestawiałem okoliczne budynki - bez efektu. Co ciekawsze, u innych nadal widzę budynek w tym samym miejscu.
    załączam screeny:
    Spoiler

    Spoiler

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pewnie to problem tych "krzaczków", które można było usuwać, a teraz nie.
    jakoś źle to zrobili i nie można postawić tam budynku, jak i wspaniałych pomimo miejsca
    "Everybody lies"

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakiś czas temu wprowadzili "ulepszenie" że nie wszędzie gdzie do tej pory stał budynek da postawić się na nowo ten sam/ inny
    i tu kolejny przykład takiego "pola" gdzie nic po za kwiatkami już nie wcisniesz

  4. #4
    Osadnik Awatar robin_waw
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Kolonia
    Po prostu naprawili błąd, bo tam jak widać nigdy nie powinno dać się postawić budynku. Niestety nie usuną innym graczom budynków które zostały postawione przed naprawieniem błędu.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zaczną się jaja, jak dadzą kiedyś ponownie tydzień darmowego przesuwania budynków.
    "Everybody lies"

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do zapoznania się z tym tematem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    konkur4
    Akurat miejsce wskazane na screenach nie wymagało "kompletnego usunięcia budynków krajobrazowych (np: krzewów)". Między dwoma drzewami liściastymi znajdującymi się w tamtym miejscu jest dokładnie przestrzeń 2x2, na której bez zbędnych czynności można było budować, co zapewne zrobiła większość społeczności. Budynek w tamtym miejscu niczego nie blokuje, nie stoi na złożu, zabieranie takich czystych powierzchni pod budowę to zwyczajne robienie sobie jaj z ludzi przez twórców gry.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zapraszam do zapoznania się z tym tematem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    czytałem ww posta już wcześniej.
    jestem ciekawy czy dotrzymacie terminu, bo w dawnym pamiętniku dewelopera nie udawało się to wam
    "Everybody lies"

  9. #9
    konkur4
    Konserwa minęła, a miejsce pod budowę z pierwszego posta wciąż jest niedostępne, i pewnie już tak zostanie...

  10. #10
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Gleba się zmieniła, osuwisko i torf, nie postawisz na tym budynku

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.