Zobacz wyniki ankiety: zy jesteś za darmowy napojami podczas ewentów ?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za.

    22 84.62%
  • Jestem przeciw.

    2 7.69%
  • Jest mi to obojętne.

    2 7.69%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Darmowe napoje podczas ewentów

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Darmowe napoje podczas ewentów

    Witam.
    Podczas ewentu spędzam więcej czasu w grze niż zwykle, wiadomo, pisanki, oczywiście o ile nie ma konserwacji. Jedno co zauważyłem to to, że będąc pół dnia w grze strasznie dużo piję, zaznaczę że nie mam na myśli napojów alkoholowych, a zwykłe napoje do picia, choćby herbatę, chociaż piwko też się zdarza wypić.
    Tak czy siak, myślę, że inni gracze mają podobnie.
    Jedno jest pewne, to dzięki BB siedzimy większość dnia w grze, w związku z tym BB powinno wyjść graczom naprzeciw i podczas ewentów powinni rozdawać darmowe napoje do picia.
    Napoje były by do odebrania w jakimś znanym punkcie sprzedaży, nie wiem, może "Żabka" czy "Biedronka", inna sprawa to to, jakiego rodzaju to miał by być napój/napoje, najlepiej żeby zrobić dodatkową ankietę i uwzględnić w niej większość znanych napojów. Albo najlepiej dać wolną rękę BB i niech sami go wybiorą, kwestia dogadania się.

    P.S.
    Podczas grania nie jedna osoba sobie podjada (chipsy, cukierki czy śledzika), czyli jakieś darmowe "przekąski" też pewnie by się przydały.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Napoje firmowane marką BB czy jakieś istniejące ogólnodostępne? Bo jeśli BB to ja nie wiem, jeszcze zamienią miejscami kapsel z butelką i tyle tego picia będzie, co kot napłakał.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znając BB te napoje będą przed użyciem wymagały konserwacji.
    Dlatego zostanę przy swojej kawie.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Albo my będziemy wymagać konserwacji po wypiciu.

  5. #5
    konkur4
    A odebranie będzie wymagało okazania paszportu polsatu
    Osobiście myślę, że raz na miesiąc rozesłane prezentu "od serca" w zupełności by wystarczyły. I nie mam tu na myśli kamienia, czy kanapek z serem, coś konkretniejszego. Kiedyś potrafili się wysilić, a teraz rzucą jedną sztuką ciastek i nara.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 22.03.2016 o 14:19 Powód: literówka

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo interesujący pomysł.
    A co na to inni gracze?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    O tak, napoje bardzo mile widziane (nie powiem "nie" dla przekąsek ) i koniecznie ręczniki, do otarcia potu przy jajcobraniu i łez podczas konserw.

    Ja z własnej inicjatywy, podczas kryzysów, rozdaję poklepywanie po ramieniu i melisę w czopkach. (Niektórzy chwalą, ze przyjemne z pożytecznym 0.o ). Nie wymaga patentu, więc każdy może przyłączyć się do akcji

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to miał być żart?
    "Everybody lies"

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat
    ja jestem za sokiem pomaranczowym i ciastem czekoladowym

  10. #10
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja poproszę od razu kawę albo jakis energy drink :P
    ( Niezdrowe? Dobra, może być izotonic Oczywiście limited edition z podpisami Teamu BB na puszkach Można się zmęczyć w evencie prawie jak przy bieganiu )

    Przekąski? Hmm... tu już zależy od gustu, powinien być wybór (jakaś ankieta czy coś ) :P Jeden podjada marchewkę, inny chipsy, trzeci śledzie :P

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.