Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tym, by móc blokować graczy?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak. To przydatna opcja.

    11 31.43%
  • Nie. Na nic mi się to nie przyda

    24 68.57%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Blokowanie graczy

  1. #1
    Xylos81

    Blokowanie graczy

    Witam serdecznie.

    Nastał kolejny event a wraz z nim kolejne zadania, w których znajomi mogą nam "pomagać" na naszej wyspie pozbyć się niechcianych gości (w tym przypadku garnizonów opryszków). Ale oczywiście są i tacy znajomi, którzy sępią niszcząc wrogów na naszych wyspach, nie pytając nas o zgodę. O ile jeszcze problem znajomych spoza gildii da się rozwiązać, usuwając ich z listy, o tyle tych z gildii nie da się w żaden sposób zahamować przed szaleniem po naszym habitacie. A piszę to, ponieważ już pierwszego dnia ktoś mi na wyspie rozwalił garnizon i nawet nie podziękował za możliwość "pomocy" o którą nie prosiłem. Moja sugestia jest następująca. Kiedy spotkamy kogoś z gildii, kto poczyna sobie na naszych włościach, choć go nie zapraszaliśmy, powinniśmy mieć możliwość zablokowania tej osoby. A wystarczył by do tego kolejny przycisk (oprócz: wejdź, szept itd.) pod tytułem "blokuj gracza". Po wybraniu tej opcji awatar gracza byłby wyszarzany, reszta opcji była by niedostępna, a dany gracz otrzymywał by wiadomość na skrzynkę, iż został zablokowany przez tą i tą osobę. I nie mógł by już rozrabiać na naszej wyspie. A pozostali może by się zastanowili i dobrali się dobrowolnie w pary pomagając sobie wzajemnie w robieniu eventowych zadań typu "Polej golema wodą" lub "Użyj rozejmu". Oczywiście była by też możliwość odblokowania gracza po upływie 24 godzin.

    Dziękuję za czas, jaki poświęciliście na przeczytanie mojego posta i zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Xylos81 ; 17.03.2016 o 15:57

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bezdyskusyjnie (przynajmniej na pierwszy rzut okiem)

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    No dramat, za 2 dni bedziesz prosil tych samych graczy by Ci laskawie rzucili te premie...

  4. #4
    Xylos81
    P. S. Oczywiście to działało by w obie strony. Czyli na wyspę zablokowanego gracza sam nie mógł bym wejść.

  5. #5
    Xylos81
    To jest tylko opcja. Nikt nikogo do niej nie zmusza.

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z golemami tak samo było, na początku płacz że ktoś poubijał, a jak doszło do droższych premii to pomagierów ze świecą szukać, tak więc bez spin, czasu jest dużo, osiągnięcia jak i zadania większośc powinna zaliczyć

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    osiągnięcia jak i zadania większośc powinna zaliczyć
    Jakos nie widze osiagniecia ktore wymagaloby samodzielnego ubijania obozow A zadania to pikus

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie. Na nic mi się to nie przyda
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    U nas w gildii poszło pw, żeby nikomu z partyzanta nie rozwalać obozu i z zachętą, własnie do dobierania się w pary i to zdecydowanie wystarczyło.
    jeżeli po takim pw nadal znajdzie się ktoś, kto ma to gdzieś i robi co mu się podoba, zawsze może zareagować lider,a jak tego nie zrobi, to po co w takiej gildii zostawać?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.