Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Witam mam problem z ciemnoscia na wyspie

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ceer52 Zobacz posta
    Od dwóch dni mam zaciemnienie na wyspie. Nie aktywowałem żadnej premii / np. proch piaskuna/ nie posiadam na wyspie Tawerny na której można aktywować taką premie. Pisałem w tej sprawie do in-game support-u i dostałem standardowa odpowiedź, że może przeglądarka itp. Mam uruchomiona przygodę czarnych rycerzy i tam jest wszystko w porządku, świeci słoneczko. Jak wracam na swoja wyspę, to jest zaciemnienie. Z tym, że są momenty że na chwilę wraca jasność. Potem wraca ciemność. Jest to bardzo uciążliwe i nie komfortowe granie w grę.
    U nas ktoś miał ostatnio podobnie. Okazało się, ze ktoś mu rzucił proch piaskuna, a że premie nie wyświetlają się poprawnie to mu to pokazało dopiero po, którymś wejściu na wyspe. Profilaktycznie rzuć jakąś inną premię strefową i anuluj ją. Jak coś to wystaw rybkę i daj wiadomość to Ci zwierzęta mogę podrzucić.

  2. #12
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam
    MOD_Uranos

  3. #13
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, iż w temacie nie pojawiają się kolejne posty potwierdzające dalsze istnienie opisanego problemu - temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.