Zobacz wyniki ankiety: Czy marszałkowiei powinny chodzić wolniej?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak. Za szybkie są te perszingi

    2 5.71%
  • Nie. Dobrze jest, nie dotykać tego.

    29 82.86%
  • Jest mi to obojętne. Co ma być, to będzie

    4 11.43%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Za szybkie marszałki

  1. #1
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Za szybkie marszałki

    No za szybkie są, zasuwają jak perszingi i zapanować się nad nimi nie można, szczególnie gdy trzeba wykonać atak z przekierowaniem. Jeśli kolejny obóz bandytów jest bliżej niz 10 flag to zawrócenie marszałka jest nie wykonalne. Podczas przekiekierowania strasznie rzuca takim marszałkie, na raz o kilka flag.
    Marszałkowie powinni chodzić z taką samą prędkością co zwykłi generałowie.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 12.03.2016 o 12:58

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie do końca wiem, co masz na myśli przez atak z przekierowaniem, ale marszałkowie mają dobre tempo, prędzej bym zwykłych gienków pogonił niż marszałków spowalniał. Nie mam żadnych problemów z opanowaniem ich - na początku oczywiście trochę woja niepotrzebnie wtopiłem, ale najlepiej uczyć się na błędach

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Atak z przekierowaniem czyli wysyłasz atak na jakiś obóz, ale generał zostaje przechwycony przez ten własciwy który chcesz atakować a po wygranej dajesz odwrót. Manewr czesto stosowany na przygodach umożliwia ominiecie obozów które nier zasłaniają przywódcy sektora lecz obóz tuż obok. Patrz poradnik do przygody Wikingowie.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez problemu cofam marszałka w takiej sytuacji. Wystarczy pod koniec ataku kliknąć na niego dwa razy, żeby otworzyło się okienko ze statusem i klikać na białą flagę, zaraz jak skończy atak flaga się uaktywni, trafisz w nią i okienko się zamknie a marszałek wróci do obozu. Jeśli drugi obóz jest szczególnie blisko, to czasem zaczyna się jeszcze animacja ataku, ale marszałek po chwili i tak wraca.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lagi ma

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Głos na nie. O ile z lagami miałam problem to idzie je opanować i się przyzwyczaić, o tyle nie chce od nowa uczyć się bloków itp na nowych prędkościach i nowych błędach. Nie mówiąc o tym, ze podoba mi się to, ze nieślimaczą się tak jak generałowie w przygodach. Mogli by jeszcze szybciej na główną tylko wracać, bo czasem chce sie zrobić kilka kolonii pod rząd i powrót zajmuje tyle co podbicie prostszej kolonii

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W żadnym wypadku. Robię ekspedycje między innymi dlatego, że marszałki śmigają.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Nie nie nie i jeszcze raz nie, wystarczy pilnować ataku i wycofać w odpowiednim momencie Marszałka

  10. #10
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oczywićie że cofam we odpowiednim momencie marszałka, tylko zanim mi on zaskoczy to jest już 10 flag dalej albo walczy w kolejnym obozie i już jest "po ptokach".

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.