Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Zmiany w grze - 17.03.2016 - opinie

  1. #51
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też tak miałam Rosa

  2. #52
    konkur4
    W sumie w pierwszym dropie po napisaniu swojego postu trafiłem fortecę + pisanki. Moja teoria spiskowa spełzła na niczym
    Ale mimo tego w dropach poza eventem szło częściej zdobyć coś z tego ostatniego slota, w który zwykle znajdują się budynki i ozdoby. Trzymając się przykładu czarnych, co kilka dropów wpadała statua. Nie wierzę w przypadek, że na czas eventu z tego samego slota przestały lecieć nawet statuy, na około 90 dropów tylko jedna.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    W sumie w pierwszym dropie po napisaniu swojego postu trafiłem fortecę + pisanki. Moja teoria spiskowa spełzła na niczym
    Ale mimo tego w dropach poza eventem szło częściej zdobyć coś z tego ostatniego slota, w który zwykle znajdują się budynki i ozdoby. Trzymając się przykładu czarnych, co kilka dropów wpadała statua. Nie wierzę w przypadek, że na czas eventu z tego samego slota przestały lecieć nawet statuy, na około 90 dropów tylko jedna.
    Za około tydzień podam statystyki z okolo 3,5 k dropów (screenów) z Cr, zobaczymy co tam piszczy

  4. #54
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rapalek11 Zobacz posta
    Za około tydzień podam statystyki z okolo 3,5 k dropów (screenów) z Cr, zobaczymy co tam piszczy
    ja za tydzień będę miał ponad 9k dropów, więc jak coś też spojrzę na to.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    ja za tydzień będę miał ponad 9k dropów, więc jak coś też spojrzę na to.
    z chęcią porównam te nasze z Twoimi

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja wydropilem jakies 40 grzadek niebieskich kwiatow i mase innego padziewia z grobow podczas eventu, wiec leci normalnie

  7. #57
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś Wam zawsze wpada, a ja od początku jak tu gram, trafiłem tylko dwa razy na budynki: raz wieża wiedźmy i raz forteca. Zrobiłem setki Byków i Czarnych, nigdy nie liczyłem, więc nie mówcie mi o pechu

  8. #58
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    aktywność w wątku ustała kilka miesięcy temu, w związku z tym zostanie on zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.