Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Zmiany w grze - 17.03.2016 - opinie

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar rambios
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    BB to stonoga, maja zapas wiec sie nie martw
    Ale nie dżdżownica, obetnie się i... Lubimy grać, nie lubimy bugów, szczególnie tych które banalnie można naprawić. Ukłony za migający szept. A zmiana ikon w panelu czatu co miała za cel? Z pięknych nazw , brzydkie ikony, miejsca więcej? Miejsca owszem potrzebujemy na wyspie. Skoro można było wyburzyć za klejnoty, dlaczego nie wszystkie, mimo wykupionych wszystkich możliwych wyburzeń i użyciu ich dalej są takie które się da. Jaki sens ma np. możliwość wyburzenia 13 skał, skoro można zdobyć np. 10 wyburzeń. Wielkanoc 2016 hmm.Trochę jak pana młoda która w dzień ślubu mówi oznajmia niedoszłemu mężowi że nie mogą być razem bo ma inną orientację. Naturalnie chodzi mi o zmiany, duże zmiany w pozyskiwaniu pisanek, przed samym eventem? Musicie wiedzieć ze ludzie grając planują swój rozwój w grze, strategie działania, przygotowują się do danych misji etc. 4 lata grania. Flipery widziałem bardzo ładne w przystępnej cenie, a jaka rozrywka, polecam wszystkim którzy kiedyś na nich grali.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    a co jest z przedmiotami magiczny i uświecony kamien istnieje mozliwosc wystawienia ich na handlu tylko skad je wziasc
    pisalem o tym tez do suportu ale tez nieumnieja udzielicd odpowiedzi czyli ze niewiedza co w grze sie dzieje

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Weźcie się zastanówcie kogo Wy tam zatrudniacie. Bandę nieodpowiedzialnych partaczy, którzy prostych rzeczy nie potrafią zrobić. Od kilku godzin próbuje sie zalogować i nic. Ciekawe czy za powstałe niedogodnosci zrekompensujecie to graczom. Jednak BB Xaar to był gosc, który dbał o graczy , anie jak Wy, banda zachlannych na kasę *****i

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra calkiem na psy zeszla.

    Teraz wyscig szczurow zeby poziomy wbijac. Ale BB zabraklo pomyslu co od 63 poziomu dac zeby zachecic do expienia. Od 63 poziomu nie ma praktycznie nic do zdobycia wiec po co wbijac 63lvl?
    Ludzie na wysokich poziomach nie maja co zrobic z zasobami. Ciagle na handlu ktos chce zeby podrzucic million czegos do gwiazdy. Jaki sens ma taka gra? Nikt takiej ilosci surowcow nie jest w stanie wykorzystac na wyspie. Na szczescie ja jeszcze daleko jestem

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem ciekaw co zwalą dzisiaj. Bo zalogować się po ostatniej "aktualizacji" graniczy z cudem

  6. #26
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez joggy Zobacz posta
    Jestem ciekaw co zwalą dzisiaj. Bo zalogować się po ostatniej "aktualizacji" graniczy z cudem
    no teraz to wgrywaja ewent i nowe bugi
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm nie bardzo rozumiem gdzie jest problem z pojedyńczą premią bitewną ? Gdzieś, ktoś na serio używa więcej niż 1 na obóz ? Ja oprócz "słonika" (Skarb Mądrości) i księżniczki nie używam pierdołek za star coiny z prostej przyczyny - po prostu mi ich szkoda :P

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Hmm nie bardzo rozumiem gdzie jest problem z pojedyńczą premią bitewną ? Gdzieś, ktoś na serio używa więcej niż 1 na obóz ? Ja oprócz "słonika" (Skarb Mądrości) i księżniczki nie używam pierdołek za star coiny z prostej przyczyny - po prostu mi ich szkoda :P
    Archipelag można było tak podbić bez strat

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeszcze jeden fajny psikus. Mam 20 osadników robię 10 żołdaków i osadników mam 0. HEEEHHIII po prze logowaniu dalej mam 20 osadników.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wasptak Zobacz posta
    Hmm nie bardzo rozumiem gdzie jest problem z pojedyńczą premią bitewną ? Gdzieś, ktoś na serio używa więcej niż 1 na obóz ? Ja oprócz "słonika" (Skarb Mądrości) i księżniczki nie używam pierdołek za star coiny z prostej przyczyny - po prostu mi ich szkoda :P
    Może to ma związek ze statkiem pionierów (czy jak to tam potem przetłumaczą) i możliwością całkiem sprawnego powiększania ilości SC.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.