Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Zmiany w grze - 17.03.2016 - opinie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Premia: Premie bitewne mogą zostać użyte tylko raz na obóz wroga." kto to wymyślił i jaki jest powód?

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mnie bardziej interesuje czy to ograniczenie dotyczy również strzelb i kufli.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Bardziej mnie interesuje jaki to bedzie mialo potencjalny wplyw na przyszle updaty.

    Biorac pod uwage dziure pomiedzy 62 a 75 lvl mozna zakladac, ze pojawia sie nowe przygody. Bazujac na zdolnosciach BB ktore juz pokazali przy okazji pierwszych wersji XXL (np przygody ktorych sie nie da skonczyc bo obozy z bossami sa niezabijalne przy uzyciu jednostek, a nie mozna na nich uzywac premii) mozna spokojnie zalozyc, ze w pewna czesc nowego contentu nie bedzie sie dalo w ogole grac bez mozliwosci rozwalania kluczowych miejsc kombinacja strzal i assa.

    Jesli ta zmiana faktycznie ma taki cel to jest po pierwsze podyktowana niczym (bo nie adresuje zadnego istotnego bledu), po drugie w zasadzie jest kolejnym strzalem w stope, i powoli zaczyna juz BB brakowac palcow ktore mogliby sobie w ten sposob odstrzelic
    Może BB ma w zamyśle po euro dać kolejną aktualizację dodającą do alibab nowy, rzadki surowiec ( nie kamień ) za który będzie można kupić np: generała 300 ?

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra a czemu jeśli ktoś burzy magazyn ma tracić zasoby ? nie mogą one być przeniesione normalnie do gwiazdy ? A jak nie to dajcie możliwość przenoszenia magazynów i po sprawie
    Dobrze że chociaż będzie wiadomo ile to się wcześniej nadmiar do gwiazdy wrzuci samemu i tyle eh ...

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Dobra a czemu jeśli ktoś burzy magazyn ma tracić zasoby ? nie mogą one być przeniesione normalnie do gwiazdy ? A jak nie to dajcie możliwość przenoszenia magazynów i po sprawie
    Dobrze że chociaż będzie wiadomo ile to się wcześniej nadmiar do gwiazdy wrzuci samemu i tyle eh ...
    ...a to wiadomo które i ile zasobów jest w danym burzonym magazynie???????

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktoś mi może wytłumaczyć? Bo moje zdolności poznawcze widać są dosyć nędzne. Na głównej podano:

    Serwery: Wszystkie (1-7) będą niedostępne
    Data: Czwartek, 17 marca
    Start: 7:00 rano, czasu polskiego
    Koniec: 13:00, czasu polskiego
    Czas przygód i Premium: zostanie przedłużony
    Strona: Niedostępna przez około 15-30 minut

    To gra będzie niedostępna od 7-13 czy przez 15-30 minut?

    Edit: No i jak zwykle jestem ogromnie wdzięczna za udogodnienie w postaci zmiany w konserwach, że zmieniono konserwy z nocnych gdy śpię, na dzienne kiedy bym sobie pograła.

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ufff, a już myślałem że tylko ja mam kłopoty ze zrozumieniem tego tekstu
    Jeżeli faktycznie gra będzie niedostępna od 7 do 13 to ten kto to wymyślił jest idiotą.
    Mnóstwo ludzi przed szkołą czy praca zagląda żeby ogarnąć na szybko grę, w tej sytuacji niektórzy będą musieli ustawić tak wyspę żeby wytrzymała od wieczora do popołudnia. Da się to oczywiście zrobić tylko po co skoro łatwiej jest przestawić godziny konserwacji.
    O dawnych dobrych czasach, gdy konserwa była w nocy to tylko pomarzyć.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gra będzie niedostępna od 7 do 13, a do tego gdzieś w tym zakresie czasowym strona TSO całkiem zniknie na 15-30 min, w tym jak przypuszczam forum. Tak ja to przynajmniej rozumiem.

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na DE dzisiaj bez zadnych kataklizmow, downtime od 7 rano gdzies do 12:30 wiec moze nie bedzie tragicznie.

    Lagow jakis specjalnych tez nie ma i wyglada ze wszystko poprawnie dziala.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jeżeli faktycznie gra będzie niedostępna od 7 do 13 to ten kto to wymyślił jest idiotą.
    Mnóstwo ludzi przed szkołą czy praca zagląda żeby ogarnąć na szybko grę, w tej sytuacji niektórzy będą musieli ustawić tak wyspę żeby wytrzymała od wieczora do popołudnia.
    Wiekszosc pewnie idzie do szkoly po 7 A z praca to albo przed albo po zalezy na ktora sie ma

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.