Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za ulepszaniem wspaniałych rezydencji za fasole?

Głosujących
169. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, pomysł opisany w wątku mi się podoba.

    43 25.44%
  • Tak, ale za łodygi, żeby bajkowy zamek też miał zajęcie.

    58 34.32%
  • Tak, ale koszt bym zmienił.

    50 29.59%
  • Nie, to kiepski pomysł

    15 8.88%
  • Jest mi to obojętne.

    3 1.78%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Ulepszenie wspaniałych rezydencji za fasole

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ulepszenie wspaniałych rezydencji za fasole

    Witam

    Temat kilka razy już się przewijał, ale ponieważ Penelopa tak chętnie ostatnio przekazuje pomysły developerom, to może teraz coś z tego będzie.
    Ponieważ fasolek na rynku robi się zbyt dużo, a miejsca dla populacji wiecznie jest za mało proponuję aby wprowadzić możliwość ulepszenia wspaniałych rezydencji za fasole. Ulepszenie do maksymalnie 6 poziomu - koszt 20 tysięcy fasolek za ulepszenie na drugi poziom i stawka x 2 za każdy następny (40k na trzeci, 80k na czwarty, 160k na piąty i 320k na szósty). Wzrost pojemności o 100 osadników za każdy poziom ulepszenia.

    Zapraszam do komentowania, bo z tego co widzę to Pani Penelopa zwraca uwagę tylko na ankiety z dużą ilością komentarzy, niekoniecznie zwracając uwagę na sensowność dyskusji
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 03.03.2016 o 16:42

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    No kosztu troszkę przesadzone mimo wszystko, bo fasol nie zdobywa się w miliardach Myślę, że 5k, 7k, 10k, 15k, 20k by w zupełności wystarczył
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  3. #3
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł bez sensu.

    Na moim serwerze za 600k fasolek już dzisiaj można kupić 30 Domków z Piernika a to x 100 daje 3k populacji na 5lvl budynku

    Wspaniała Rezydencja od początku jest pomysłem chybionym, ze względu na rozmiar i ustawność. Gracze z levelem powyżej 56 już pozbywają się Rezydencji za bezcen. I nie skusi ich nawet możliwość upowania do 1k populacji, bo z gry można zdobyć lepsze budynki.

    Wspaniała Rezydencja m/w do 50 lvl gracza odgrywa jakąś tam pozytywną rolę - później należy ją szybko sprzedać, bo jej cena będzie stale lawinowo spadać w miarę rosnącego przeciętnego poziomu gracza.
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 03.03.2016 o 17:28

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak jak piszą koledzy wyżej, za 20k fasol można spokojnie zakupić coś innego i mieć więcej niż tylko +100
    "Everybody lies"

  5. #5
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie zależnie od ceny ulepszenia, jestem na TAK
    "Dwóch półgłówków głowy nie czyni"

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na tak, ale ta cena to przesada

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Z pogłosek chodzących podnoszenie wspaniałych ma się pojawić razem z ulepszeniem lodowych, czy innych budynków też nie wiadomo, natomiast up do 700 u wspaniałej. Co nadal jest kichą, gdzie lodowa ma mieć ponoć do 200 ludka.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Z pogłosek chodzących podnoszenie wspaniałych ma się pojawić razem z ulepszeniem lodowych, czy innych budynków też nie wiadomo, natomiast up do 700 u wspaniałej. Co nadal jest kichą, gdzie lodowa ma mieć ponoć do 200 ludka.
    a te pogloski to skad ?

    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Wspaniała Rezydencja od początku jest pomysłem chybionym, ze względu na rozmiar i ustawność.
    125 populacji per jedno miejsce budowlane, w dodatku dostepne w sposob absolutnie deterministyczny za latwo zdobywalny surowiec, w sytuacji gdy inne porownywalne budynki (np wieza ktora jest na dobra sprawe gorsza ) maja niskie szansy wypadania z przygod.

    Chybione ? nie sadze.

    I nie skusi ich nawet możliwość upowania do 1k populacji, bo z gry można zdobyć lepsze budynki.
    +500 populacji na rezydencje to dla mnie jest za darmo (nic nie musze przestawiac, nic nie musze przerabiac, nie musze sie trudzic ze zdobywaniem czekolwiek z przygod przy szansie rzedu paru procent ) 2500 wiecej ludkow.

    I ktore budynki w grze oprocz lodowej sa lepsze od napompowanej Wspanialej ?
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 03.03.2016 o 19:04
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł podnoszenia poziomu wspaniałej rezydencji bardzo dobry. Jestem za tym żeby to było za fasolki, przynajmniej zamek nie będzie stał bezczynnie.
    Kwestia do dyskusji o ile by można ulepszyć i w jakiej cenie.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Głosowałam za ulepszeniem za łodygi, nich bajkowy działa. Ale ceny przesadzone, ktoś wyżej pisał o 5k, 7k, 10k, 15k, 20k w fasoli. Łodyg też powinno być tyle, ewentualnie 0.8*(5k, 7k, 10k, 15k, 20k) - ta ilość fasol przemielona na premii x4

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.