Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    81 78.64%
  • TAK, ale ... ( komentarz)

    7 6.80%
  • Obojętne

    4 3.88%
  • NIE, bo ... ( komentarz )

    11 10.68%
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Ulepszanie generałów

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Elelkal... ten pomysł zostal przekazany do developera i myśle, że chociaż troszke przyczyniłem sie do tego jak wygląda drzewko umiejetnosci dla gienka

  2. #62
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Ja myślę, że "pomysł" był od dawna w planach albo i w realizacji, a ankieta niepotrzebna. Nie wydaje mi się, że zrobili to tak szybko, skoro np. grupowanie przygód zajęło im dobre parę miesięcy.

  3. #63
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Druczek Zobacz posta
    Elelkal... ten pomysł zostal przekazany do developera i myśle, że chociaż troszke przyczyniłem sie do tego jak wygląda drzewko umiejetnosci dla gienka
    Witam!

    Dlatego też zachęcam do opisywania sugestii!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #64
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Temat a raczej pomysł już nieco nieaktualny Ewentualnie powinien dotyczyć zmian w drzewku, które przygotowało BB.
    Właśnie wcale nie nieaktualny, zobacz kiedy był otwarty
    Wczesniej były propozycje też oczywiście , ale tutaj dodatkowo były grafiki itd itp.

    Temat ukazuje ile czasu zajmuje BB wprowadzenie czegokolwiek i dlatego własnie zamykanie pomysłow "z powodu braku zainteresowania" (jak to miało miejsce rok temu) jest DURNOTĄ!

    BTW : Gratki Dru!

  5. #65
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Właśnie wcale nie nieaktualny, zobacz kiedy był otwarty
    Wczesniej były propozycje też oczywiście , ale tutaj dodatkowo były grafiki itd itp.

    Temat ukazuje ile czasu zajmuje BB wprowadzenie czegokolwiek i dlatego własnie zamykanie pomysłow "z powodu braku zainteresowania" (jak to miało miejsce rok temu) jest DURNOTĄ!

    BTW : Gratki Dru!
    Chodziło mi tylko o to, że zostało wprowadzone to, o czym jest pomysł, więc dalsze "popieranie" pomysłu jest raczej zbędne Plus dla Druczka
    Trudno tu debatować nad tym ile zajęło wprowadzenie tego pomysłu bo nie wiemy jak do tego podeszło BB. Tak jak napisał to Iphoris, drzewko mogło być w planach od dawna, tylko mieli nieco inne priorytety. Z drugiej strony nie można oczekiwać, że porzucą to nad czym pracują, tylko dlatego że 80 osób na kilkaset, kilka tysięcy widzi potrzebę wprowadzenia drzewka dla gienków.

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Z drugiej strony nie można oczekiwać, że porzucą to nad czym pracują, tylko dlatego że 80 osób na kilkaset, kilka tysięcy widzi potrzebę wprowadzenia drzewka dla gienków.
    Jeśli można zrobić ankietę odn wyboru przedmiotów na targowisko gildyjne, to dokładnie tego samego narzędzia można użyć do innych ankiet - chociażby zbadania, które z zaplanowanych do wdrożenia pomysłów, gracze uznaliby za najbardziej istotne. I w tym momencie nie piszemy już o osiemdziesięciu desperatach z Polski , ale o reprezentatywnych wynikach ze wszystkich światów. Brakuje mi tak ogólnie głębszej interakcji BB z graczami (i tu mam na myśli centrum decyzyjne BB, a nie polskich adminów).

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Brakuje mi tak ogólnie głębszej interakcji BB z graczami (i tu mam na myśli centrum decyzyjne BB, a nie polskich adminów).
    Zgadzam się w 100000% mi się wydaje ze BB wie ze forum jest ale jak z niego korzystać to czarna magia.

  8. #68
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień Dobry,

    pomysł został zrealizowany podczas aktualizacji dnia 16.05.2017r.
    Możemy już cieszyć się w grze drzewkiem umiejętności generałów !

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.