Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    81 78.64%
  • TAK, ale ... ( komentarz)

    7 6.80%
  • Obojętne

    4 3.88%
  • NIE, bo ... ( komentarz )

    11 10.68%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Ulepszanie generałów

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gratulacje, kawał świetnej roboty. Uważam, że BB powinno docenić tworczość Druczka i wcielić te pomysły w życie.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko Okej, tylko niech to mi ktoś wytłumaczy:
    TY PADASZ, JA WSTAJĘ!: Pokonany obóz wroga zostaje zniszczony o 30% szybciej (max 90%).
    Ogólnie to żartuje, ale powinno się poprawić. Jak już przedstawia się pomysł na taką skalę.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Chcę to mieć w grze natychmiast
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 30.05.2014 o 11:20

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    Bardzo dobry pomysł...

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Piotru70

    chodziło mi o to, że po wygranej walce te 10 kresek znika szybciej (czyli obóz zostaje szybciej unicestwiony)

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Osobiście bardzo mi się podobają zaproponowane przez Druczka nazwy, w przeciwieństwie do wielu przykladów nazewnictwa stosowanego przez tworcow gry. Patrząc na praktykę tłumaczeń w grze na nasz ojczysty język, to bardzo często nie wiadomo, co autor mial na myśli i ogólnie tłumaczenia wołają o pomstę do nieba.
    Brawo Druczek, dobra robota Liczę, że to trochę zainspiruje ekipę z BB.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dziękuje wszystkim za miłe słowa jak i za uwagi
    mi zrobienie drzewka zajęło kilka godzin ( no w sumie 8) ale ja nie robiłem tego pod względem $$$$$$, dlatego wszystkie nowości w BB i UBI są tak mozolnie wdrażane... trzeba mieć z tego kasę i tyle... mam nadzieję, ze jeśli kiedyś się doczekamy umiejętności generała to będą one chociaż w 10% podobne do tego co ja wypociłem

  8. #18
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Gienek-Bohater

    Witam,
    Moim pomysłem jest wprowadzenie Generała z naszym Awatarem którego można stopniowo ulepszać.
    Do możliwości ulepszania zostałby dodany odpowiedni budynek , ulepszanie naszego Bohatera byłoby bardzo kosztowne.
    Koszt polegałby na surowcach z nauki oraz duża ilością monet, sam koszt naszego "Bohatera" mógłby sięgać nawet 100k mon
    Ulepszanie bohatera polegało by :
    -Liczby wojska zdolnego do walki
    -obrażeń
    -inicjatywy(ostatni/normalny/pierwszy atak)
    -szybkość podróży
    -prowokacja(wrogie jednostki atakuja jako pierwsze naszego bohatera lub ostatniego)
    -ilość hp
    -Czas walki
    Przykładowo po samym zakupie/wyszkoleni naszego bohatera nasze "umiejętności" wynoszą np. 100 pojemności wojska , 25-50 dmg
    Po stopniowym ulepszaniu naszego "Bohatera" można by uzyskać przedział dmg np 500-1000 , hp 5000-10000 , podróż 5 min i pojemność 300
    Aby za łatwo nie było to:
    jeżeli na max dmg sie dało to niestety minusem by była prowokacja dzięki której nasz generał atakuje jako pierwszy ale zostaje niestety zabity
    inne umiejętności by działały na tej samej zasadzie.
    Można różne rzeczy brać pod uwagę aby nie było za łatwo na tym pomyśle ale na pewno wyszkolenie naszego króla na generała że tak powiem by było skarbonka bez dna , ale no coż coś kosztem czegoś skoro Alibabe maja wprowadzić to po jakims czasie ta skarbonka bez dna bedzie przynosic niesamowite korzysci moim zdaniem

    Jeżeli chodzi o poprawę pomysłu to proszę o uwagi
    Ostatnio edytowane przez Luxui ; 02.09.2015 o 21:32

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Brak znajomości mechaniki gry, lepiej wprowadzać nowych generałów z przypisanymi dodatkowymi umiejętnościami niż ulepszać istniejących i z głową, a nie że "rośnie ciągle w siłę." Wrogie jednostki w przygodach są na to nie przygotowane ;p

  10. #20
    Lipek
    A mnie się pomysł podoba. Potrzeba go doszlifować ale sam w sobie jest ok. TAK.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.