Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    81 78.64%
  • TAK, ale ... ( komentarz)

    7 6.80%
  • Obojętne

    4 3.88%
  • NIE, bo ... ( komentarz )

    11 10.68%
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Ulepszanie generałów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Druczkowe drzewko umiejętności dla generała

    W gwoli wstępu... korzystałem tylko z MS Painta, więc proszę wybaczyć marny efekt okupiony godzinami pracy

    Oto moja wersja umiejętności dla generała, zachęcam wszystkich do dyskusji.



    Opis umiejętności:

    STAMINA: Generał po porażce odzyskuje siły szybciej o 15% (max 45%).

    OSTROGI: Generał podróżuje między strefami o 10% szybciej (max 30%).

    KOŃSKIE ZDROWIE: Generał zyskuje +100 puntów zdrowia (max +300).
    __________________________________________________ __________________________________________________ __________

    OSTRE MIECZE: Rekruci, Ochotnicy, Żołnierze i Elitarni Żołnierze prowadzeni przez generała zadają obrażenia większe o 5% (max 15%).

    STRZAŁA W KOLANO? Łucznicy, Wyborni Łucznicy i Kusznicy prowadzeni przez generała zadają obrażenia większe o 5% (max 15%).

    SPECJALISTA: Konni i Puszkarze prowadzeni przez generała zadają obrażenia większe o 5% (max 15%).

    PADŁEŚ POWSTAŃ! Rekruci, Ochotnicy, Żołnierze i Elitarni Żołnierze prowadzeni przez generała mają punkty zdrowia zwiększone o 5% (max 15%).

    NIESTRUDZONE CIĘCIWY: Łucznicy, Wyborni Łucznicy i Kusznicy prowadzeni przez generała mają punkty zdrowia zwiększone o 5% (max 15%).

    OWIES I KONSERWY: Konni i Puszkarze prowadzeni przez generała mają punkty zdrowia zwiększone o 5% .(max 15%).
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________

    TY PADASZ, JA WSTAJĘ!: Pokonany obóz wroga zostaje zniszczony o 30% szybciej (max 90%).

    JAK W SZKÓŁCE: Wrogowie pokonani przez generała i prowadzone przez jego jednostki dają o 10% (max 30%) więcej doświadczenia.

    WYĆWICZONE NADGARSTKI: Obrażenia zadawane przez generała zwiększone o 10% (max 30%).

    WYŁAZIĆ Z TEJ KUPY DYKTY!: Generał i prowadzone przez jego jednostki ignorują premię do obrony w wieży przeciwnika.

    PRAWIE JAK KWATERMISTRZ: Generał przewodzi dodatkowymi 20 jednostkami wojska.

    JEDEN CIOS, DWIE SEKUNDY I TRZY TRUPY: Generał zyskuje umiejętność obrażeń obszarowych.

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lubię To!!!
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nawet ciekawe, z tym ze KOŃSKIE ZDROWIE nic by generalnie nie dawało, bo generał jest atakowany zawsze jako ostatni, a w przypadku gdyby generał przezył a nie miał chodz 1 jednostki bojowej pod rozkazami to walka jest przegrana, więc czy ma 1 czy 300hp nie zrobi roznicy.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wow... udało mi się zalogować

    @set2g
    wiem, że HP generała to taki pic na wodę, ale może w przyszłości się coś zmieni póki co jest tak potrzebne jak saletra

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Druczek dobra robota Świetne nazwy umiejętności. Może Twój post zmobilizuje BB do wprowadzenia dawno zapowiadanego systemu szkoleń dla generałów.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Super, bardzo mi sie podoba taka wersja rozwoju umiejetności generała. BB wraz z zespołem przemyśleć i do działa))

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo fajnie zrobione , ale wydaje mi się, że ciężko będzie wprowadzić coś dla generałów. Powód jest jeden jak zrobią coś takiego to stracą szanse na wprowadzenie nowych generałów z których będą mieli pieniądze.

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moim skromnym zdaniem, w czasie "świąt z choinką" dużo ludzi zakupiło "Powroty do Azylu(...)". Część w celach tylko zarobkowych, część do robienia, część i jedno i drugie jak ja. Toteż wyszkolenie 18 grubych (+2 za piłki), 18 wesołków (8 miedź/złoto już w pełni, 10 żelazo/marmur na etapie 10/6/0 książek), zajmuje więcej czasu niż zakładano (bardzo rzadko kto przyśpiesza produkcję za klejki). Więc raczej BB czeka na następną choinkę, aż zostanie zakupiona i zrobiona kolejna partia (100-150 PdAb na głowę), aby wprowadzić drzewko generała, po czym wyspy. Poza tym puki pewien, tylko BB znany % graczy na wszystkich serwerach nie będzie miał wyszkolonej pewnej ilości specjalistów, nie ruszą z tym dalej (no z czegoś dane muszą wyciągnąć, aby wiedzieć jak następne drzewka mają konstruować, tym bardziej jak sie biorą po woli za wprowadzanie 6lvl budynków).
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dru.... fajna robota jak zwykle Anael6669, zawsze można coś za klej zapomnieć i szkolić wojskowych...Stamina dla mistrzów wygląda obiecująco i to manuskryptami . Specjalista do tego i WYĆWICZONE NADGARSTKI dla mistrzów....bajka.... a najbardziej mi się podoba to ze gdy gracze wyszkolą gienia to albo zacznie myśleć (a nie odtwarzać szablonowo poradnik), albo nie będą go wykorzystywali.Im gra będzie mniej przewidywalna tym lepiej.
    Pozdrawiam.

  10. #10
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Dobre !
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.