Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!

    7 35.00%
  • Nie...

    13 65.00%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Licytowanie aukcji

  1. #1
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat

    Licytowanie aukcji

    Hej,

    Ja to bym jeszcze dodał opcje licytacji w tej grze :P
    Wystawiasz i wpisujesz cenę początkową i / lub cenę kup teraz.

    Jeżeli, interesuje nas aukcja na której jest licytacja, to klikamy licytuj i wpisujemy kwotę ile za to chcemy dać itd itd, aż aukcja się skończy, wygrywa ten, kto dał najwięcej oczywiście.

    Takie tam urozmaicenie, ale może wpłynąć całkiem pozytywnie na handel

    Dajcie znać

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie
    "Everybody lies"

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale mozesz doprecyzowac? Chciałbys miec do aukcji dodana specjalna ikonke obok wagi na pasku przy menu gwiazdy czy jak?

    Na naszym serwerze sami sobie organizowalismy aukcje , zawsze były na wolnym globalu, zeby nie przeszkadzac ludkom co chca handlowac w tradycyjny sposob

    Po ostatnich zmianach zwiazanych z obcieciem globali z 30 do 5 jeszcze nie zdazyli sie zorganizowac

  4. #4
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie chce już nic, widzę że nie BB ma problem, tylko gracze. Wymagają od BB cudów...

    Takie typowe Polaki.. narzekać... wytykać... wyśmiewać etc.
    Siedzenie z założonymi rękoma i czekanie na cud, z reguły nic nie przyniesie.
    Nawet dublowanie pomysłów ma sens i robię to czasem celowo chociaż wiem, że nie powinienem.

    Tak czy owak, kończę z tym forum... widzę, że nic to nie wnosi, a wszystkich nie przekonam... Wrócę do spokojnej i MONOTONNEJ gry... do codziennego stawiania studni i wysyłania geologów na poszukiwania miedzi, od czasu do czasu zrobię sobie po raz 100000 czarnych rycerzy... i będę czekał na cud - jak wy wszyscy.

    Bye

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    Nie chce już nic, widzę że nie BB ma problem, tylko gracze. Wymagają od BB cudów...

    Takie typowe Polaki.. narzekać... wytykać... wyśmiewać etc.
    Siedzenie z założonymi rękoma i czekanie na cud, z reguły nic nie przyniesie.
    Nawet dublowanie pomysłów ma sens i robię to czasem celowo chociaż wiem, że nie powinienem.

    Tak czy owak, kończę z tym forum... widzę, że nic to nie wnosi, a wszystkich nie przekonam... Wrócę do spokojnej i MONOTONNEJ gry... do codziennego stawiania studni i wysyłania geologów na poszukiwania miedzi, od czasu do czasu zrobię sobie po raz 100000 czarnych rycerzy... i będę czekał na cud - jak wy wszyscy.

    Bye
    obiecaleśxd
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  6. #6
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Obiecałem i obietnicy nie dotrzymam... brak mi sił. Nie wygram sam ze wszystkimi, brak jakiegokolwiek wsparcia z waszej strony... a zamiast tego, strzelacie do swoich.

    Macie pretensje, że denne pomysły, że duble etc etc. A po kiego ja to pisze i się wysilam na forum? Chyba dla dobra wszystkich, a nie swojego. Żeby dodać odrobinę świeżości do tej gry..

    Jak pisałem wyżej sam nie wygram.. sorry

  7. #7
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    Nie chce już nic, widzę że nie BB ma problem, tylko gracze. Wymagają od BB cudów...

    Takie typowe Polaki.. narzekać... wytykać... wyśmiewać etc.
    Siedzenie z założonymi rękoma i czekanie na cud, z reguły nic nie przyniesie.
    Nawet dublowanie pomysłów ma sens i robię to czasem celowo chociaż wiem, że nie powinienem.

    Tak czy owak, kończę z tym forum... widzę, że nic to nie wnosi, a wszystkich nie przekonam... Wrócę do spokojnej i MONOTONNEJ gry... do codziennego stawiania studni i wysyłania geologów na poszukiwania miedzi, od czasu do czasu zrobię sobie po raz 100000 czarnych rycerzy... i będę czekał na cud - jak wy wszyscy.

    Bye
    dublowanie pomysłów nic nie daje, lepiej zagłosować większą ilością osób w jednym niż po parę osób w kilkunastu
    "Everybody lies"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    pomysł niepotrzebny dajesz sprzedam to czy owo oferty na szepcie i osoby zainteresowane ci piszą a ty możesz podać im bieżąca cenę takie to trudne ?

  9. #9
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    dublowanie pomysłów nic nie daje, lepiej zagłosować większą ilością osób w jednym niż po parę osób w kilkunastu
    Dokładnie

    Vespirr do nikogo nie strzelamy.. wystarczyło sprawdzić czy dany pomysł już był.
    Jeśli tak i temat jest zamknięty ( w 99% podejrzewam , że tak jest..ostatnio się rozpędzili z zamykaniem ) napisać wiadomość do moda forum lub BB z prośbą o otwarcie tematu. i tam wystarczyło napisać
    Nie wiem czy zorientowałeś się w działaniu forum, ale jak piszesz posta w danym temacie to temat ten ląduje na górze listy, wyświetla się też w nowych postach, co powoduje ze pomysł ma szanse dotrzeć do większej ilości graczy.
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 29.02.2016 o 01:10

  10. #10
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Vespirr Zobacz posta
    Hej,

    Ja to bym jeszcze dodał opcje licytacji w tej grze :P
    Wystawiasz i wpisujesz cenę początkową i / lub cenę kup teraz.

    Jeżeli, interesuje nas aukcja na której jest licytacja, to klikamy licytuj i wpisujemy kwotę ile za to chcemy dać itd itd, aż aukcja się skończy, wygrywa ten, kto dał najwięcej oczywiście.

    Takie tam urozmaicenie, ale może wpłynąć całkiem pozytywnie na handel

    Dajcie znać
    licytacje sie organizuje na ktoryms z oddzielnych czatow np jak sa zainteresowani bez KT
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.