Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Wspaniała rezydencja i NIEWIDZIALNE przeszkody..

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wspaniałe rezydencje obecnie nie można wystawić. Potwierdzam , naprawcie to!

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo nieładnie się BB zachowało....delikatnie rzecz ujmując

  3. #13
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Xiz218 Zobacz posta
    Bardzo nieładnie się BB zachowało....delikatnie rzecz ujmując
    Takim stwierdzeniem sugerujesz, że ktoś specjalnie / złośliwie wyłączył możliwość stawiania wspaniałych. Rozumiem rozgoryczenie bo ja też bym chciał powiększyć populację na wyspie i przez regresję nie mogę tego zrobić ale miej poprawkę na to, że jest to błąd, który mógł wyniknąć przypadkowo (i przeszedł przez fazę tesów o ile takie są...) i w takiej wierze zakładałem ten temat.

    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Mod tylko pilnuje
    Oficjalne stanowisko moze wyrazić tylko ktoś z BB , a jestem przekonana, że tego nie zrobi
    Jesli to nie jest zamierzone działanie to byc moze pojawi sie post CM ze wiedza o problemie, został przekazany dalej itp.
    jesli to bład, to nie ma sie co dziwić jak Cię odeślą do suppa
    Wiem, wiem ale mnie irytuję to, że wchodzi do tematu mod i jedyne co napisze to "Napisz do supportu".. Już lepiej, żeby nic nie pisali a z supportem tak czy inaczej się kontaktuje ;p

    #Edit
    Wysłałem wiadomość do supportu jak dostanę odpowiedź zwrotną to się podzielę z Wami.
    Ostatnio edytowane przez Genciak ; 01.03.2016 o 10:29 Powód: Odpowiedź na posta + informacja o zgłoszeniu

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Genciak Zobacz posta
    #Edit
    Wysłałem wiadomość do supportu jak dostanę odpowiedź zwrotną to się podzielę z Wami.
    Powiedzą że masz wyczyścić pliki cache.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2014
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    próbowałeś usunąć drogi naokoło tego miejsca, przelogować się i spróbować ponownie ?

  6. #16
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Odpowiedź z BB:

    opisana zmiana została wprowadzona celowo. Niemniej jednak wciąż jest analizowana i może jeszcze zostać odwrócona.
    .................................................. .................................................. .................................................. ......................................
    .................................................. .................................................. .................................................. ......................................
    ....... BlueByte pochrzaniło do reszty. Utrudniają nam rozgrywkę, zabierają nam miejsce na wyspach, faworyzują graczy ze stażem jednocześnie dyskryminując graczy z mniejszym stażem, uniewinniają oszustów gdzie rzetelnym graczom napiszą "FAIR PLAY" jako szczyt hipokryzji. Mam już dość tej gry..

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Choćby przyzwoitość nakazuje, żeby poinformować graczy o takiej zmianie...

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    tia a dali info o ograniczeniu miejsc na archipelagu ??nie..wiec tutaj tez nie nalezalo sie spodziewac info...kurcze ale nie wymyslibym ze nalezy sie spodziewac ograniczaniu ustawiania wspanialych tez na wyspie głównej
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Genciak mnie zastanawia ta odpowiedz z BB, celowo to wprowadzili koniec możliwości stawiania budynków za pomocą myku z rugowaniem krzaczków. Natomiast miejsca które były dostępne do stawiania rezydencji i obecnie wyparowały, nie były uzyskane za pomocą kombinacji. Nie do końca jestem przekonana, że osoba która odpowiadała, miała rozeznanie w temacie.
    Gdyby chciało się Tobie zapytać o moje wątpliwości, jak już korespondujesz z supportem na ten temat.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Może być to zamierzony ruch pod ograniczenie stawiania tych budynków, obiło mi sie echem, nie do końca wiadomo czy tak będzie, ale ma się pojawić levelowanie wspaniałych i innych chacjent. Obecne ruchy by pod to wskazywały. Tak samo nie chce mi sie wieżyć żeby arabska wieża którą cięzko zdobyć została na popku 50 ;/

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.