Zobacz wyniki ankiety: Czy MSW powinien być dostępny również za fasole u kupca?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    86 85.15%
  • Nie

    15 14.85%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: MSW za fasole

  1. #11
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    główny problem to cena Generała Majora bo u kupca to jest 10k łodyg
    a dodajac MMA za łodygi w cenie 20k czy też 100k przewartowościujemy range Majora do generała niższego rzędu
    co mi sie wydaje sprzeczne z idea BB gdzie Major to król wśród gieniów

    co do zaprawy to jest surowiec budowlany i tego sie powinniśmy trzymać
    chyba że ktoś chce Generała BETONA

  2. #12
    Osadnik Awatar Vespirr
    Dołączył
    07.11.2013
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Cena teraz nie ma większego znaczenia, najpierw to BB musi zaakceptować pomysł

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    główny problem to cena Generała Majora bo u kupca to jest 10k łodyg
    a dodajac MMA za łodygi w cenie 20k czy też 100k przewartowościujemy range Majora do generała niższego rzędu
    co mi sie wydaje sprzeczne z idea BB gdzie Major to król wśród gieniów

    co do zaprawy to jest surowiec budowlany i tego sie powinniśmy trzymać
    chyba że ktoś chce Generała BETONA
    Właśnie o to mi chodziło. Chce mieć MMA z "betonowego kręgu".

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Mysle ze 10-20k lodyg jest optymalne, to ze fasole latwo zdobyc nie znaczy ze powinien byc kilka razy drozszy od majora bedac od niego slabszym.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Mysle ze 10-20k lodyg jest optymalne, to ze fasole latwo zdobyc nie znaczy ze powinien byc kilka razy drozszy od majora bedac od niego slabszym.
    Za taką cenę to nikt nie odczuje że coś mu z magazynu ubyło :/ no ale co tam chcecie za darmo dostać i tyle. A jeśli ktoś będzie pisał że sam piałem o tym by nowi gracze mogli kupić to co było w ewentach za klejki, to radze sobie przypomnieć jak zostałem potraktowany przez starszych graczy, więc te 100-200k łodyg to dla nich(jak i dla mnie) nie jest problemem a nowy i tak będzie musiał naskubać i pewnie w którymś ewencie sobie kupi za ewentowe wcześniej niż za fasole. Więc co mu nie robi różnicy? a starszy gracz pozbędzie się małego procenta zasobów i trochę cena fasoli wzrośnie
    Ostatnio edytowane przez nieweim ; 26.02.2016 o 07:34

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fasole powoli stają się kolejnymi monetami, bo nie ma co z nimi robić, po wykupieniu budynków i specjalistów ~150k fasoli tak naprawdę nie ma co z nią robić. Obecne ceny u kupca były dostosowane go pierwotnych dropów fasoli jakie były 100/280/670, i wtedy zeby uzbierać na kwatera potrzeba było więcej przygód niż obecnie. Ktoś powie że są wspaniale rezydki, może i tak, ale ile można ich kupic, poza tym nie ma co ukrywać że ciężko je wcisnąć, i tylko dzięki archipelagowi ludzie je kupili w większej ilości.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 26.02.2016 o 09:11

  7. #17
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Obecne ceny u kupca były dostosowane go pierwotnych dropów fasoli jakie były 100/280/670, i wtedy zeby uzbierać na kwatera potrzeba było więcej przygód niż obecnie.
    Nie byly.

    Ceny przede wszystkim nie byly dostosowane do gry w ktorej czesc czynnosci mozna wykonywac regularnie, codziennie, przez lata.

    To zahacza o generalny problem globalnego balansu i tego ze kazdy w miare aktywny gracz "wyrasta" qw pewnym momencie z ramow gry (stad np takie aberracje jak to ze ze wzgledu na rozne czynniki typu buffy czy poziomy budynkow przygody wieloosobowe kiedys lansowane jako srednio trudne - byk, CR - srednio rozwiniety gracz moze robic solo, codziennie, po kilka razy dziennie)
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    ceny powinny byc takie zeby trzeba bylo sie troche natrudzic:P

  9. #19
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    ceny powinny byc takie zeby trzeba bylo sie troche natrudzic:P
    osoby grające długo nie miały by problemu zdobyć 100k fasol czy nawet te 20k łodyg, o których piszecie.
    wg ciebie jaką cenę powinien mieć kolejny msw, żeby się natrudzić?
    "Everybody lies"

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mnie sie to akurat niepodoba:PMam dosc robienia przygod na 74 fale z 85 gienkami..(tak wiem wszystko sobie moge robic jak mi sie zywnie podoba) natomiast jesli macie taka potrzebe i potrzebujecie zamiast 4-5 ciu jednego jeszcze wiecej MSW to prosze bardzo jestem na tak..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.