Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Real time (un)synchronisation on expeditions

  1. #1
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat

    Real time (un)synchronisation on expeditions

    Cześć,

    The Buggers Online ostatnio ma coraz więcej błędów, tym razem pojawiły się jakieś cuda wianki w ekspedycjach.
    1. Major atakuje innym wojskiem niż wybrane do atakowania (czyli np.: wybieram łuczników, a zamiast tego atakuje konnica i oczywiście majorek pada).
    2. Wojska nie da się zmieniać (biję sobie psy strażnicze i zaraz mam zmienić na konnice a gra stwierdza "takiego wała" i kończy się to śmiercią majorka)
    3. Wojsko wroga, które ma atakować kompletnie nie pokrywa się z tym, które rotuje. Czyli ma atakować np.: zbir, a tu "takiego wała" wystawi sobie konnice.
    4. Wojsko przeciwnika rotuje się W TRAKCIE RUNDY! Komedia, bije piechotą zbirów (wynikło to z powyższych bugów), a kiedy zostaje 6 zbirów nagle zmieniają się w łuczników! CZARY!
    5. Kulminacja! Podbijam trzeci sektor, ustawiam się do czwartego po czym zrobiłem relog i "wyczyściłem cache" jak to support potrafi tylko poradzić i zastał mnie taki oto widok:
    https://imageshack.us/i/plcK8BGnp

    CZARY! Zająłem miejsce na sektorze, którego ponoć wcale nie odbiłem! Oczywiście ekspedycje anulowałem...
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 25.02.2016 o 14:04

  2. #2
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    takie same błedy sa

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Te błędy to sa prawie od początku ekspedycji i doskonale o nich wiedza Na szczęście juz je mam od dawna za sobą Od miesiąca mam zamek na maxa, kolonie zbilam do 1go i robie sobie osiagi z obrony A najgorsze błedy sa na 3cim, na 1 mało kiedy coś tam nie gra

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.