Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem takiego budynku do gry

Głosujących
289. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK jak najdardziej

    248 85.81%
  • TAK ale po pewnych korektach

    28 9.69%
  • NIE na takich zasadach

    3 1.04%
  • zdecydowanie NIE

    10 3.46%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Epickie Koszary

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem za

    Pytanie czy dobrze to rozumiem: jeśli w koszarach ustawiłbym R-ki i w 3 slotach EK też R-ki, to już byłby jak na Myersie i jeszcze mógłbym to zbuffować?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobry pomysl ,jestem na tak

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Popieram w całej rozciągłości, kapitalny pomysł bo obecna produkcja wojska to nieporozumienie. Powiększyłbym ofertę takich budynków o następne: wytop żelaza + produkcja stali + miecze oraz inne. Budynek zastępujący kilka w łańcuchu produkcyjnym to ciekawe rozwiązanie oszczędzające miejsce na wyspie i pozwalające na szybkie zmiany. Pomysł z Epickim składem drewna sprawdził się więc czemu nie. Pozdrawiam

    Ciekawe tylko, czy polityka BB będzie zgodna z naszymi zachciewajkami. Parę sugestii graczy znalazło się w grze więc może ta również :-)
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.11.2016 o 14:06 Powód: połączenie postów

  4. #14
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez tremblador1 Zobacz posta
    Popieram w całej rozciągłości, kapitalny pomysł bo obecna produkcja wojska to nieporozumienie. Powiększyłbym ofertę takich budynków o następne: wytop żelaza + produkcja stali + miecze oraz inne. Budynek zastępujący kilka w łańcuchu produkcyjnym to ciekawe rozwiązanie oszczędzające miejsce na wyspie i pozwalające na szybkie zmiany. Pomysł z Epickim składem drewna sprawdził się więc czemu nie. Pozdrawiam
    już BB napomkneło kiedyś o Epickich składach żywności i chyba także o produkcji oręża ale temat upadł

    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    fajnie jakby to moglo działać jak inne budynki produkcyjne, tj, nie ustawiasz ilustam paczek wojska co ma wyprodukować, tylko ustawiasz że ma szkolić rekrutów i szkoli, do momentu aż nie zmienimy na inne jednostki lub zastopujemy, ofc szkolenie możliwe jeśli jest z czego (ludzie+napitek+broń).
    I chciałbym, aby każdy slot odpowiadał za co innego, tzn nie można by było ustawić w 3 slotach jed, z tego samego budynku. Pierwszy sloty tylko normalne koszary, drugi tylko akademia, trzeci elita. W innym wypadku by doszło by do patologii że w 3 slotach lecieli by nonstop rekruci.
    pierwszym zamysłem było własnie aby każdemu slotowi odpowiadały by odpowiednie koszary ale przy sprawdzeniu np, REK-ów do wyprodukowania 3k potrzeba 1 dnia dla koszar na 6lv bez buffa a przy rozłożeniu tego na 3 sloty mamy po 8h + zwykłe koszary to da już 6h bez buffa a gdzie inne jednostki z czasami produkcyjnymi o wiele wiekszymi
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.11.2016 o 14:07 Powód: połączenie postów

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram pomysł

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Super pomysł, zdecydowanie na TAK

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram calkowicie w koncu jakas dobra inicjatywa gracza jestem za obiema rekoma oraz nogami :P

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie mam pytan, bardzo fajna sprawa by byla...za!
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem za

    popieram

    jestem za

    za
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.11.2016 o 14:08 Powód: połączenie postów

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    Nope, not going to happen...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.