Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz zgłaszać wadliwe kolonie, aby BB usuwało jes puli losowania?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    9 56.25%
  • nie

    0 0%
  • wisi mi to i powiewa, nie robię eskpedycjii i nie mam zamiaru.

    7 43.75%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zgłaszanie wadliwych kolonii

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zgłaszanie wadliwych kolonii

    W ostatnim czasie coraz więcej trafia mi się kolonii nie do zdobycia - przywódca jest wmurowany w górotwór lub pływa przez co nie można do niego dotrzeć i w związku z tym zdobyć kolonii. Po pierwszym kiksie sprawdzam takie rzeczy od razu i nie tracę jednostek, ale czas odkrywców już niestety tak.
    Domyślam się, że kolonie są generowane pseudo-losowo jak kiedyś psajans w windowsie. Jeśli tak jest, to mam propozycję, aby do menu ekspedycji dodać opcję "zgłoś wadliwą kolonię" wtedy twórcy mogliby dopisać ten konkretny układ na black listę (po sprawdzeniu oczywiście), żeby ani nam ani innym graczom już się taki bubel nie trafił.

    Edytka: przepraszam za babole w ankiecie, nie da jej się edytować.
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 19.02.2016 o 10:17

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,
    po wprowadzeniu zmian i usprawnień 17 marca br., problem z obozami w ekspedycjach nie powinien już występować.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.