Zobacz wyniki ankiety: zmiana do zadań gildii

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Czy jesteś za wydłużeniem czasu na realizację zadania gildii?

    4 7.27%
  • Czy jesteś za zmianą co niektórych zadań gildii?

    42 76.36%
  • Czy jesteś za wprowadzeniem podglądu do zadania gildii na kolejny dzień?

    51 92.73%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: zmiany odnośnie zadań gildii

  1. #11
    Osadnik Awatar Niklas
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    89
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Te zadania akurat tak brzmią, ale zobacz, gracze podbijają wyspę około 32-33 poziomu. Dla kogoś kto nie podbił jeszcze wyspy, zrobienie przygody, tak na zawołanie jest bardzo trudnym zadaniem, a u mnie w gildii potrafiło przydzielić takie zadanie kilka razy pod rząd. Według mnie to są tak samo ciężkie zadania jak te masowe produkcje w epickich budynkach.
    Zgadzam się - jest to równie denerwujące, szczególnie, gdy zdarzy się "w serii". W takim przypadku istnieje jeszcze mimo wszystko jakaś "furtka", w postaci możliwości kupna loota lub otrzymania go od kogoś z gildii. O kosztach zakupu już nie będę się rozpisywał.
    Natomiast w zadaniach typu "wyprodukuj" jest tylko jedna opcja i nie ma "zmiłuj"....

  2. #12
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Te zadania akurat tak brzmią, ale zobacz, gracze podbijają wyspę około 32-33 poziomu. Dla kogoś kto nie podbił jeszcze wyspy, zrobienie przygody, tak na zawołanie jest bardzo trudnym zadaniem, a u mnie w gildii potrafiło przydzielić takie zadanie kilka razy pod rząd. Według mnie to są tak samo ciężkie zadania jak te masowe produkcje w epickich budynkach.
    Nie pamiętam już tych zadań więc wierzę na słowo Kiedyś w fajnej gildii to nie był problem, "starszy" odpalał MK i zapraszał kogo trzeba (sama potrafiłam robić w ciągu 4 Mk w 2,5h - mogło być dużo szybciej ale schodziło się z czekaniem na stratę taweniakiem) Niestety teraz ciężko o tą przygodę a 50+ expią. Skoro jest tak jak mówisz to dla 26-35 zadanie należałoby wywalić, a jedną przygodę dać 36-45

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie w tym jest problem że 50+ nie bawi się w MK, dodatkowo tej przygody nie ma w sklepie, czyli znowu trzeba by posyłać odkrywców na krótkie poszukiwania. Ja nie mam nic przeciwko pomocy, ale systematyczne robienie zadania za kogoś, jest dla mnie bezsensowne, a dla osoby z niskim lvlem deprymujące.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Te zadania akurat tak brzmią, ale zobacz, gracze podbijają wyspę około 32-33 poziomu. Dla kogoś kto nie podbił jeszcze wyspy, zrobienie przygody, tak na zawołanie jest bardzo trudnym zadaniem, a u mnie w gildii potrafiło przydzielić takie zadanie kilka razy pod rząd. Według mnie to są tak samo ciężkie zadania jak te masowe produkcje w epickich budynkach.
    Dokładnie tak.
    Zadania gildyjne i zasady , które są teraz, są lepsze. Jedyny mankament to czas rozpoczęcia nowego zadania gildyjnego.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Dokładnie tak.
    Zadania gildyjne i zasady , które są teraz, są lepsze. Jedyny mankament to czas rozpoczęcia nowego zadania gildyjnego.
    Nowy system zadań jest lepszy, większość się z tym zgadza i nie chcemy powrotu do starego systemu. To nie stoi w sprzeczności z faktem, że niektóre zadania są źle dobrane- podałam wcześniej całą listę moich sugestii. Zmiana godziny restartu bardzo potrzebna i znacznie ułatwi wykonanie zadań, również tych "kosmicznych", ale osobie mającej 26 poziom i zrobienie przygody w zadaniu, nie poprawi sytuacji.

  6. #16
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wprowadzeniem podglądu do zadania gildii TAK

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1.Zdecydowanie nie, godzina startu nowych zadań powinna być zmieniona na godziny popołudniowe co by można było rozpocząć zadanie. W chwili obecnej co najmniej 25% czasu jest marnowane przez start o godzinie 24.
    2. Co do punktu drugiego zgadzam się z Rosadamascena.
    3. Podgląd tak, ale nie konieczne, jak godzina startu będzie normalna (godziny szczytu logowania się użytkowników).

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    jeden z postulatów został spełniony (z dniem 9 czerwca 2016, godzina resetu Zadań Gildii została zmieniona). O pozostałych można porozmawiać w innych wątkach dotyczących zmian w Zadaniach Gildii. W związku z tym temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.