Strona 19 z 45 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 443

Wątek: Serwer wyłączony z przyczyn technicznych

  1. #181
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedyś jeden z graczy ładnie wytłumaczył na czym polega błąd, gdy BB w końcu naprawiło ten błąd, ich wyjaśnienia jak rozwiązali błąd w zasadzie potwierdziły teorię tego gracza. Rozwiązanie było takie, że system nie wywalał komunikatu gdy jakiś serwer nie działał, tylko przerzucał automatycznie na inny serwer. Widać przy ostatnich aktualizacjach coś z tego systemu przerzucania wywalili, pewnie nie mając świadomości że to robią.

  2. #182
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ty jak ten profesor masz swoją koncepcję i jeśli fakty nie pasują do tej koncepcji tym gorzej dla faktów.
    To nie jest koncepcja tylko fakty, które jako naczelny filozof powinieneś potrafić przeanalizować wciskając choćby CTRL+SHIFT+Q w firefoksie.
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A prawda jest taka, że gdybyś miał rację to czyszczenie ciasteczek by nie pomagało.
    Ale pomaga.
    Cieszę się, że ci to pomaga, spieszę z wyjaśnieniami, to się nazywa placebo. Nie musisz już więcej mi odpowiadać, nie oczekuję tego, a nawet proszę żebyś tego nie robił. Pozdrawiam i życzę ci miłego weekendu i kolejnych ciekawych zakładek w ulubionych

  3. #183
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pamiętając co powiedział Kisiel miałem sobie odpuścić dalszą dyskusję i odpuszczam.
    Ale przypomniałem sobie co powiedział kiedyś F. L. Wright i niniejszym nadaję Ci miano eksperta.
    Gratulacje

  4. #184
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    czyszczenie ciasteczek nie pomaga
    problem wystepuje u konkretnego gracza ktory nie moze wejsc na wyspe znajomi tez nie moga wejsc na jego wyspe nie ma wspolnego cache - wiecej sa rozne komputery rozne systemy przegladarki nie mowic o cache to ze komus zajmuje 5 czy 10 minut wyczyszczenie ciasteczek (bo po takim czasie bez prob wchodzenia mozna wejsc przewaznie ) i udaje mu sie wejsc to nie podstawa do twierdzenia ze pomoglo czyszczenie ciasteczek prosty dowod jak wystapi u ciebie problem niech znajomy proboje wejsc co minutke do ciebie a ty w tym czasie wyczysc se ciasteczka i co tam lubisz i sproboj wejsc druga wersja eksperymentu jak pojawi ci sie ten komunikat wylacz przegladarke NIE CZYSC CIASTECZEK i po tych 5-10 minutach sproboj ponownie ( w efekie w pierwszym przypadku nie wejdziesz pomimo wyczyszczonych ciasteczek a w drugim wejdziesz pomimo nie wyczyszczonych ciasteczek po takim samym czasie od wystapienia bledu)
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  5. #185
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    (...)
    Nie zawsze zadziała bo różne problemy z logowaniem mają ten sam komunikat błędu.
    I właśnie jeden komunikat dla kilku błędów wprowadza trochę zamieszania.

  6. #186
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No i mnie to dopadło...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
    ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #187
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam. Nie mogę wejść do gry, pojawia się u mnie informacja, że serwer wyłączony jest z przyczyn technicznych.Czy macie to samo.Pozdrawiam

  8. #188
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    To już powoli staję się tradycją że serwer wyłączony, dziś powtórka z rozrywki

  9. #189
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2014
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    nie moge wejść, wywaliło mnie w środku bloku, kto mi teraz odda piniondze?

  10. #190
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś to qwa naprawi !!!!!!

Strona 19 z 45 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.