Zobacz wyniki ankiety: czy powinna pojawić się opcja "niewodoczny" ?

Głosujących
124. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    95 76.61%
  • nie

    23 18.55%
  • nie wiem

    6 4.84%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: ✘ Opcja "niewidoczny"

  1. #1
    Osadnik Awatar Trusia
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia

    ✘ Opcja "niewidoczny"

    W tytule ankiety powinno byc "niewidoczny" ... literówka ... przepraszam ...
    Czy powinna być opcja "niewidoczny", tak by byc online, ale żeby zielona kropa nie świeciła się przy naszym nicku? Czasem nie ma się ochoty na "pogaduszki" a ma się "coś" do zrobienia na wyspie, niezręcznie jest igorować innych brakiem odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez EX_Dante ; 07.02.2016 o 20:55

  2. #2
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w sumie mogłoby być więcej opcji takich jakie są w komunikatorach: zaraz wracam, nie przeszkadzać , itd
    Czasem faktycznie nie ma się ochoty na pisanie a inni nie czuliby się ignorowani gdyby mieli taka informacje przy naszym nicku

    popieram :P

  3. #3
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Trusia Zobacz posta
    W tytule ankiety powinno byc "niewidoczny" ... literówka ... przepraszam ...
    Czy powinna być opcja "niewidoczny", tak by byc online, ale żeby zielona kropa nie świeciła się przy naszym nicku? Czasem nie ma się ochoty na "pogaduszki" a ma się "coś" do zrobienia na wyspie, niezręcznie jest igorować innych brakiem odpowiedzi.
    usuń znajomych nie będą widzieć ze jesteś :> pyzatym znając BB i tak zielona kropka żyje własnym życiem ja podobno u znajomych przeważanie jestem bez kropki jak jestem online
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi ten pomysł z opcją niewidoczny się podoba jestem za

  5. #5
    Osadnik Awatar Trusia
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    usuń znajomych nie będą widzieć ze jesteś :> pyzatym znając BB i tak zielona kropka żyje własnym życiem ja podobno u znajomych przeważanie jestem bez kropki jak jestem online
    usuwanie znajomych nie jest najlepszą opcją :P a co z osobami z gildii? może też powinnam zrezygnować? Są sytuacje, gdy ma się "gorszy dzień" i nie ma się ochoty z nikim rozmawiać, nie wiem jak jest z tym u Ciebie, ale ja osobiście czuję się w obowiązku odpisać, gdy ktoś o cos pyta, prosi, "zapuka", a nie każdy rozumie, gdy informujesz go, że "nie masz ochoty na rozmowę" ...
    Zgadzam się z qponem, że tych opcji mogłoby być więcej.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Opcja niewidoczny fajna, dodatkowe opcje typu zaraz wracam czy nie przeszkadzać (pomarańczowa kropka), też by się przydała.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak się niema ochoty na pogaduszki to się mówi ze nie chce mi się gadać i tyle. Oszukiwanie innych ludzi nie jest dobre, bo to działa w dwie strony i w końcu wychodzi na to ze nie wiesz z kim rozmawiasz. No chyba że kręci cię gadanie z obcymi to spoko.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie do końca, bo co z tymi którzy się pojawią po tym jak powiedziałeś ze nie masz czasu czy ochoty gadać? Tu nie chodzi o oszukiwanie, tylko o to żeby móc się zalogować, ale żeby inni nie pomyśleli że się ich ignoruje.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    moim zdaniem faktycznie to może być dobre z prostego powodu już zmiana lampki z zielonej na  żółtą spowoduje to że osoba która się do Ciebie odezwie będzie wiedziała że za odpowiedzią będzie prawdopodobnie dłużej czekać a teraz co jest świecisz się na zielono i tylko informujesz że jesteś w grze trochę mało

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żółtą kropkę zarezerwowałbym na sytuację gdy gracz jest zalogowany ale od 15 minut (powiedzmy, może być 10 czy 20) nic nie zrobił w grze.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.