Zobacz wyniki ankiety: czy powinna pojawić się opcja "niewodoczny" ?

Głosujących
124. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    95 76.61%
  • nie

    23 18.55%
  • nie wiem

    6 4.84%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: ✘ Opcja "niewidoczny"

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli miałoby to obciążyć dodatkowo serwery choć o 0,2% to jestem na nie

  2. #22
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Trusia Zobacz posta
    W tytule ankiety powinno byc "niewidoczny" ... literówka ... przepraszam ...
    Czy powinna być opcja "niewidoczny", tak by byc online, ale żeby zielona kropa nie świeciła się przy naszym nicku? Czasem nie ma się ochoty na "pogaduszki" a ma się "coś" do zrobienia na wyspie, niezręcznie jest igorować innych brakiem odpowiedzi.
    a czym jest opcja "niewidoczny", jak nie właśnie ignorowaniem innych? ty chcesz to tylko zrobić w białych rękawiczkach.

    za zmianą kropy na żółtą jestem za, za opcja niewidoczny, na nie.

    zasłuż sobie na bana, będziesz miała upragnione "niewidoczna".

  3. #23
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Lepszym rozwiązaniem byłaby opcja "Zaraz wracam"
    Ostatnio edytowane przez Andre_NH ; 06.02.2016 o 11:01

  4. #24
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    a czym jest opcja "niewidoczny", jak nie właśnie ignorowaniem innych? ty chcesz to tylko zrobić w białych rękawiczkach.

    za zmianą kropy na żółtą jestem za, za opcja niewidoczny, na nie.

    zasłuż sobie na bana, będziesz miała upragnione "niewidoczna".
    Misiasia może i ignorowanie w białych rękawiczkach. Ale sama wiem z doświadczenia, że czasem wpadam np szybko ogarnąć najważniejsze, posiedzieć max 60 minut i to z doskoku - takie 4 min na TSO, 6 latając po pokoju i robiąc coś innego. A w tym samym czasie mam szepty o rzucenie 300+ steków (na co brak mi czasu) albo komuś chce się gadać o pierdołach, na co nie muszę mieć ochoty. Zaś odmówienie albo zignorowanie nieraz kończy się dziwnymi fochami i wypominkami przez miesiąc. Przejście na status "niewidoczny" przydałoby się właśnie w takich sytuacjach.

    Niechby weszła ta kropa, można nawet wprowadzić mozliwość czytania wtedy czatu (jeśli chcę na przykład sporadycznie zerkac na handel bez przestawiania każdorazowo i czekania aż serwer czatu odpali). Ale jakakolwiek akcja (nawet zmiana zakładek) wiązałaby się z automatycznym przejściem na status "dostępny".

  5. #25
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    Misiasia może i ignorowanie w białych rękawiczkach. Ale sama wiem z doświadczenia, że czasem wpadam np szybko ogarnąć najważniejsze, posiedzieć max 60 minut i to z doskoku - takie 4 min na TSO, 6 latając po pokoju i robiąc coś innego. A w tym samym czasie mam szepty o rzucenie 300+ steków (na co brak mi czasu) albo komuś chce się gadać o pierdołach, na co nie muszę mieć ochoty. Zaś odmówienie albo zignorowanie nieraz kończy się dziwnymi fochami i wypominkami przez miesiąc. Przejście na status "niewidoczny" przydałoby się właśnie w takich sytuacjach.

    Niechby weszła ta kropa, można nawet wprowadzić mozliwość czytania wtedy czatu (jeśli chcę na przykład sporadycznie zerkac na handel bez przestawiania każdorazowo i czekania aż serwer czatu odpali). Ale jakakolwiek akcja (nawet zmiana zakładek) wiązałaby się z automatycznym przejściem na status "dostępny".
    bo widocznie za sympatyczna jesteś, to do ciebie lgną

    fochnij się ze dwa razy, że nie masz czasu, to może delikwent ruszy pupasa na Handel poszukać wymiany premek, a nie będzie się tobą wysługiwać.
    tak, ja wiem, że to tylko przykład problemu, ale być może to moja gburowatość sprawia, ze nie widzę problemu w napisaniu komuś, ze teraz nie mam czasu, udaję, że pracuję i dlatego nie widzę potrzeby bycia "niewidoczną". z drugiej strony gdyby była, pewnie sama bym nadużywała :P

  6. #26
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    A u mnie kropka pali się 22/24. Co nie znaczy ze jestem non stop w grze. Po prostu nie wyłączam komputera. Przydałby się opis "zaraz wracam" albo "będę o 15tej", coś na wzór dymków z popularnego komunikatora.

  7. #27
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    bo widocznie za sympatyczna jesteś, to do ciebie lgną

    fochnij się ze dwa razy, że nie masz czasu, to może delikwent ruszy pupasa na Handel poszukać wymiany premek, a nie będzie się tobą wysługiwać.
    tak, ja wiem, że to tylko przykład problemu, ale być może to moja gburowatość sprawia, ze nie widzę problemu w napisaniu komuś, ze teraz nie mam czasu, udaję, że pracuję i dlatego nie widzę potrzeby bycia "niewidoczną". z drugiej strony gdyby była, pewnie sama bym nadużywała :P
    Próbowałam już wszystkiego, pracuję sobie nawet dla świętego spokoju na opinię jędzy i "przyjaciółki modów", a i tak zawsze ktoś tyłek zawraca Co do koszy to nie chcę spławiać bo sama co 3 dni kogoś molestuję. Jak nie mam czasu to piszę i czasem jest ok, a czasem ktoś czuje się urażony. Inna kwestia, że nie zawsze ma się ochotę na gadanie o pierdołach a nie do każdego tłumaczenie dociera, oschłe odpowiedzi też odbijają się od ściany Człowiek chciałby w spokoju zrobić przygodę skupiając się na blokach zamiast na szeptaniu (3/4 moich wtopionych to zawracanie przez kogoś głowy), ostatecznie zerkać tylko na handel, a tu trują

    Jeszcze inna kwestia to sytuacje o jakich pisze Jurek12345 - nieraz odejdzie się od kompa na godzinę, dwie, ewentualnie 17, a w tym czasie ktoś ma sprawę. I jest się tym złym bo nie odpisze się w ciągu 2 minut

  8. #28
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    no cóż, ludzie musza zrozumieć, ze istnieje życie poza grą :P
    a jeżeli nie rozumieją, że ktoś jest zajęty, to to jest problem nad którym oni powinni popracować, nie ty

  9. #29
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    no cóż, ludzie musza zrozumieć, ze istnieje życie poza grą :P
    a jeżeli nie rozumieją, że ktoś jest zajęty, to to jest problem nad którym oni powinni popracować, nie ty
    Niby masz rację Misia. Ale mimo wszystko mogłaby być taka opcja, na forum jakoś działa. Zrobić 4 kolory kropek (z tego 3 widoczne dla innych graczy) to chyba nie kłopot
    Zielona - Dostępny/a i mam czas
    Niebieska - Zaraz wracam
    Czerwona - Nie przeszkadzać
    oraz świecąca tylko dla danego gracza żółta - Niewidoczny/a, inni w tym czasie nie widzieliby żadnej, jak do tej pory jest w przypadku graczy offline/zbanowanych

  10. #30
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Żółtą kropkę zarezerwowałbym na sytuację gdy gracz jest zalogowany ale od 15 minut (powiedzmy, może być 10 czy 20) nic nie zrobił w grze.
    PO 15 minutach powinno go wywalać z serwera bo tylko niepotrzebnie obciąża.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.