Zobacz wyniki ankiety: Czy to ciekawy pomysł?

Głosujących
138. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, to ciekawy pomysł

    115 83.33%
  • Nie, jest niepotrzebne

    13 9.42%
  • Mi to obojętne

    10 7.25%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Olimpiada

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakby było w dropie co atrakcyjnego, to ekipy same by się kompletowały Już kiedyś tak było i Łupieżców grobowców robiło się na pęczki, ale drop był przyzwoity No i ważny jest dobry poradnik.

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Kooperacyjne były atrakcyjne przed zmianą dropów, bez kolejnej zmiany żadne olimpiady ich nie reanimują. Zresztą teraz to zmieniły się priorytety, ważna jest spora ilość PD.
    Warunkowo atrakcyjne.

    Z przygody ktora jest mechanicznie bez sensu musi wypadac cos naprawde wartosciowego zeby ktos sie nia w ogole zainteresowal, teraz jak nie wypada to koperacyjne sa tam gdzie ich miejsce - na smietniku, nie sa nawet alternatywa dla innych przygod.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł uważam za rewelacyjny. Mam nadzieję, że "dodatkowa" praca nie zniechęci BB do jego realizacji. Myślę, że Administracja może tylko zyskać na organizacji imprezy.

    Zarysowany przez RedJul schemat jest gotowym do wdrożenia projektem. Także proponowana nagroda jest doskonałym pomysłem. Przede wszystkim każdy gracz biorący udział w Olimpiadzie, dostanie budynek. Animacja budynku i dodatkowy efekt (czyli proponowane zwiększenie liczebności populacji) będzie odzwierciedlało indywidualne osiągnięcia konkretnego gracza.

    Osiągnięcia podczas Olimpiady powinny uwzględniać poziom gracza, a najlepiej osiągnięty limit populacji. Indywidualne osiągnięcia może określać zmienny "wskaźnik skuteczności" gracza.
    Przykładowo gracze w określonych wcześniej przedziałach poziomów (co uwzględni ich zdolność do realizacji konkretnych przygód), otrzymają jednakową podstawę "współczynnika skuteczności" plus dodatek za osiągnięty limit populacji ( im niższa populacja w obrębie jednej grupy tym wyższy dodatek do podstawy "współczynnika skuteczności").

    Zaproponowana nagroda "Koloseum", pozwoli jednakowo (bo nie będzie innych po za tym budynkiem nagród) nagrodzić każdego gracza za udział w Olimpiadzie. A zwiększenie liczebności populacji odzwierciedli indywidualne osiągnięcia. Wyżej wymieniony "współczynnik skuteczności", pozwoli określić indywidualne osiągnięcia (oraz nagrodzić je wzrostem liczby populacji), w uwzględnieniem, stosując porównanie do boksu, "wagi gracza". W Olimpiadzie nie liczy się czy jesteśmy mistrzem czy ledwo pierwszakiem, ale zaangażowanie a im "cięższy gracz" tym silniejszy. Należy maksymalnie zrównoważyć indywidualne możliwości.

    Myślę, że BB może ogłosić konkurs na projekt animacji budynku "Koloseum", a jego forma może uwzględnić informacje o serwerze, lub o rankingu zwycięzców spośród serwerów. Ewentualnie informacje o indywidualnym zwycięzcy (np nick gracza - lub awatar w grze z anagramem imienia, co maksymalnie zmniejszy wielkość budynku).
    Ostatnio edytowane przez Hibineko ; 05.02.2016 o 21:38

  4. #24
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kooperacyjne to specyficzny rodzaj przygód ze względu na ich kłopotliwość w wykonaniu (potrzeba w krótkim czasie akcji 3-4 graczy). Dodając do tego lichy drop nie dziwota że praktycznie się ich nie robi. Teoretycznie to jedna przygoda ale ja bym za jej wykonanie dodawał do wieloboju tyle punktów ilu osobowa jest. Pomijam że i tak warto by je było robić bo to jedna z dyscyplin, ale 4 punkty do wieloboju to też dobra zachęta. W końcu każdy traci tyle samo woja (teoretycznie) w takiej przygodzie.
    Inna sprawa - cieszy mnie, że spodobała się wam generalnie ta koncepcja, czegoś nowego, innego a jednocześnie mającego odrobinę sensu poza dmuchaniem balonów

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Kooperacyjne to specyficzny rodzaj przygód ze względu na ich kłopotliwość w wykonaniu (potrzeba w krótkim czasie akcji 3-4 graczy).
    Na chwilę obecną głównym kłopotem jest drop, gdy był dobry, to nie było problemu zebrać ludzi do łupieżców. Natomiast w Wirze dochodzi dodatkowy problem że czas w którym potrzeba zająć graczy jest długi i muszą oni robić przygodę naprzemiennie, mimo że nadal ja i sporo znajomych chorujemy na kościaną katedrę, to zebranie ludzi na 4h w tym samym czasie, sprawia kłopoty.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Zagłosowałem na tak, jeżeli to ruszy to sam zrobię parę przygód, ale jednak lato dla mnie to wypoczynek na słoneczku

  7. #27
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #28
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł chyba za mało kontrowersyjny bo jak zauważyłem tylko kontrowersyjne wypowiedzi budzą zainteresowanie i prowokują do dyskusji

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł został przekazany deweloperowi.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł jest OK , może coś by się działo Ale nalezałoby przy tym spodziewać się tego samego co zawsze: bugów, lagów itp

    Jeśli chodzi o kooperacyjne - jak najbardziej za to dobry pomysł aby zredukować ich ilość w gwieździe Ale zgadzam się z przedmówcami - drop z nich kiepski.
    Był już pomysł, by z kooperacyjnych wpadały SC , niestety temat jest zamkniety " z powodu braku zainteresowania" ;/ A ja chciałabym wiedzieć czy DevTeam zamierza coś zrobić z tym pomysłem Z tego co pisze Penelopa został im przekazany dość dawno
    Sorki, ze piszę w tym temacie , ale wg mnie własnie w ten sposób można byłoby uatrakcyjnić drop z kooperek, czyli oba tematy są powiązane

    Właśnie przyszło mi do głowy coś jeszcze - taki event w grze mógłby pojawiać się cyklicznie, tak jak piłkarski Z tym, że nawiązując do tradycji walutą nie byłyby piłki, tylko liście /lub wieńce laurowe ...

    No bo przeciez to wieńce laurowe zdobiły skronie zwyciezców Na tą chwilę nie wiem jeszcze jak można by było rozwinąć ten pomysł.. ale wg mnie pasuje do koncepcji RedJula

    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Moze jednak nie "Koloseum" tylko np "Domek na Olimpie" Zeby to mialo jednak zwiazek z Grecja a nie Rzymem
    ja bym to nazwała "świątynia Zeusa" w końcu to na jego cześć odbywały się olimpiady....

    " Igrzysk i chleba !!!"
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 24.02.2016 o 05:21 Powód: :)

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.