Zobacz wyniki ankiety: Czy chiałbyś/chciałabyś nową premię do Elitarnych Koszar

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potrzeba nam tego

    49 76.56%
  • Tak, już 1 taka premia by wystarczyła

    6 9.38%
  • Obojetne, nie lubię tych przygód

    4 6.25%
  • Nie, za dużo tych premii

    5 7.81%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Premia na Elitarne koszary w kolejnym evencie

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra

    Premia na Elitarne koszary w kolejnym evencie

    Witam,
    Od grudnia miałem krótką przerwę z TSO i po powrocie zauważyłem, iż nadal nie ma sensownej premii na Elitarne Koszary. Jak wiadomo skunks nawet na 6lvl jest dość mizerny. Prawdę mówiąc pewnie większość by wolała, aby koszt jednostek był jak w starych koszarach na poczet szybszego szkolenia, ale mniejsza z tym, tak już jest.
    Tak jak kilka tematów wcześniej kolega proponuje nowe znajdki w przygodach 1001 Nocy i nowe premie na koszary, tak ja mam pomysł odnośnie kolejnego eventu, czyli już piłkarskiego latem.

    Do zakupienia za piłki(surowiec eventowy) 3 nowe premie działające na Elitarne koszary.

    Maratończyk - premia x4 na 24h
    Sprinter - premia x5 na 12h
    Olimpijczyk - x6 na 6h

    Cen nawet nie podaję, gdyż i tak BB zrobiłoby swoją mega zawyżkę tych premii, nie mniej jednak, uważam że są bardzo potrzebne do wykonywania przygód od Skarbów Mądrośći/Wiedzy wzwyż.

    Do Eventu kawał czasu, ale BB miałoby czas na przygotowanie. Jak myślicie?

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Cen nawet nie podaję, gdyż i tak BB zrobiłoby swoją mega zawyżkę tych premii, nie mniej jednak, uważam że są bardzo potrzebne do wykonywania przygód od Skarbów Mądrośći/Wiedzy wzwyż.
    Z wrodzonej zlosciwosci napomkne jedynie, ze do wykonywania tych przygod bardziej przydalby sie sens ich wykonywania niz premie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Dla mnie po tylu latach tutaj spędzonych jest nowy pułap end game-a. Tak jak dawniej posiadanie 10-20 wież wiedźm, czy później lodowych rezydencji było miłą satysfakcją, tak teraz mamy z nowymi budynkami. Dodam również, że wolę już te nowe przygody, niż robienie po raz ileś tam tysięczny z kolei krawca.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Zapraszam innych graczy do dyskusji i do oddania głosu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    95
    Serwer
    Złota Góra
    @sparkz

    Chociażby po to żeby nie robić, za przeproszeniem, do usranej śmierci Krawców tylko poklikać coś nowego :P Ja już wyłączyłem stare koszary - czekają na jajkowy event...

    A co do premii to cokolwiek byleby "szybszego" niż skunks na 12/24h - 6h to za mało

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nawet jakby dodali to premie zgromadzone na evencie na długo nie wystarcza, potem jakby były tylko za klejnoty to wracamy do poczciwych skunksów bo wątie aby było duzo chetnych aby wydawać 200+ kleju (podobna cena byla nadgodzin szkoleniowych) na premie

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Tu masz rację z tą ceną, mimo wszystko mógłbyś raz inaczej wtedy podejść do eventu, nie tylko budynki, ale i masowy skup właśnie premii. Jakby nie patrzył każdy event wygląda identycznie z inną oprawa muzyczną/graficzną.

    W każdym razie mogliby w końcu dodawać te premie do puli poszukiwanych Skarbów przez odkrywców.

  8. #8
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dla mnie swietny pomysł..
    W każdym razie mogliby w końcu dodawać te premie do puli poszukiwanych Skarbów przez odkrywców.
    Tu tez sie zgadzam.. Natomiast powinny to byc premie ktore tylko i wyłacznie mozna zdobyc w evencie lub Aladynow i Sindbadow.. Dlaczego??
    Kupiec i tak juz jest zapchany przedmiotami ktorych nikt nie kupuje
    Była by to dobra rekompensata czasowa za poniesione straty w tych przygodach..

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można by tez było wykorzystać u kupca przedmioty epickie i wrzucić tam choć jedną "szybszą" premię za fasole/łodygi.

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.