Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Bug z przestawianiem gienków.

  1. #1
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra

    Bug z przestawianiem gienków.

    Witam, od prawie 2 tygodni występuje u mnie poniższy bug z przestawieniem gienków, najczęściej w przygodzie Zdradzony Mały Krawiec.

    Pokonuje np. G5, przestawiam gienków na nowe pozycje, jeden z nich się blokuje i powstaje "piaskownica", jak na obrazku poniżej. Nie da się w tym miejscu już postawić obozu, po relogu, po restarcie kompa, nawet po zalogowaniu na drugi dzień. Cóż to za psikus pytam się i czy zostanie naprawiony? A nuż ktoś boryka się z podobnym problemem?

    Pozdrawiam.

    Ostatnio edytowane przez THEBADDEST ; 02.02.2016 o 10:46

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Raz tylko coś podobnego na synach miałam i zwykłe czyszczenie ciasteczek pomogło.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Owszem , mam podobny problem na wyspie , gienki sie rozmnozyly i zablokowaly na archipelagu

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @THEBADDEST ja też tak miałem - spakowałem wszystkich gienków z przygody i odesłałem na wyspę. Po powrocie wszystko wróciło do normy. Co do duplikujących się gienków na wyspie, to niestety też mam ten problem. Jak komuś support pomoże, to poproszę info w tym wątku. Na razie im gitary zawracać nie chcę, bo są bardziej potrzebujący - Ci którym całą wyspę zabrało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.