Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Wystąpił problem, radosny komunikat o wstrzymaniu przygody...

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam dokladnie to samo

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam.

    Napisz w tej sprawie do Supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    suport moze mi oddac stracone punkty doswiadczenia za przygode?
    edit2: ktos wie jaka bedzie rekompensata za strate 70k exp za dropa zato ze niemoglem ustawic wojska w koszarach a wiec zrobic kolejnej przygody, zato ze sprzedalem 2 sloty po 50km? zato ze planowalem nocke z setlersami a niedane mi bylo grac? napisalem ze chce 3 synkow i 2 zdrajcow myslicie ze dostane? xD

    edit3: powaznie planowalem kupic niebieskie rzeby postawic kopalnie zlota, ale to bedzie zalezec od tego jak sie suport zachowa

    edit4 wkoncu udalo misie zalogowac
    Ostatnio edytowane przez muzg666 ; 02.02.2016 o 06:10

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie to samo , Odpalona przygoda Aladyn i lampa oliwna - punktualnie o godzinie drugiej w nocy seria błędów skutkująca wstrzymaniem przygody
    a po parunastu minutach uszkodzonym obszarem . Zostały mi dwa ataki do ukończenia ale radosna nowina , o której trąbią na stronie głównej
    czyli samodogrywające się skrypty mające usprawnić grę i wyeliminować cotygodniowe konserwy psują wszystko .....
    Wyłączcie to natychmiast - to kompletna porażka !!!
    Nieprzetestowane na pewno bo wychwycić to łatwo
    Drugi raz w ciągu trzech dni uszkodzony obszar o godzinie drugiej w nocy .
    Brak mi slow jak można wgrać cos takiego ....
    Ostatnio edytowane przez LordCrucader ; 02.02.2016 o 08:31

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez muzg666 Zobacz posta
    mam dokladnie to samo



    suport moze mi oddac stracone punkty doswiadczenia za przygode?
    edit2: ktos wie jaka bedzie rekompensata za strate 70k exp za dropa zato ze niemoglem ustawic wojska w koszarach a wiec zrobic kolejnej przygody, zato ze sprzedalem 2 sloty po 50km? zato ze planowalem nocke z setlersami a niedane mi bylo grac? napisalem ze chce 3 synkow i 2 zdrajcow myslicie ze dostane? xD

    edit3: powaznie planowalem kupic niebieskie rzeby postawic kopalnie zlota, ale to bedzie zalezec od tego jak sie suport zachowa

    edit4 wkoncu udalo misie zalogowac
    Niby coś się dostaje ale ja nie jestem w stanie tego stwierdzić bo nie pamiętam stanów wyjściowych magazynu i punktów doświadczenia
    support napisze ci że coś tam dostałeś w tej pustej wiadomości
    i ogólnie według ich jest wszytko w porządku...

    Cytat Zamieszczone przez jery75 Zobacz posta
    Ja miałem taki sam problem na Drwalu. Przygode wyłączyło, wywaliło mnie z gry i nie mogłem sie zalogowac przez kilka godzin-komunikat o uszkodzeniu obszaru.
    Support dzisiaj poradził, żeby zaakceptować pustą wiadomość o przyznanych nagrodach i zwrocie przygody. Z problemami-bo ikonki w wiadomości trzęsły się bardzo-zaakceptowałem te wiadomość. Do magazynu trafiło wszystko to, co support wymienił, że trafic miało, łącznie z przygodą. Niestety, próby zaakceptowania wiadomości, kilka razy kończyły się unieruchomieniem ekranu gry, ale w końcu się udało
    Ps Kolega z postu wyżej ma racje, mnie spotkała ta przygoda ok. 2 nad ranem, zatem chyba trzeba unikać wspomnianego przedziału czasowego.
    U mnie tak samo okienko skakało i zawieszało grę
    Dziś komunikat o uszkodzonym obszarze serwera...
    grę wyłączyłem po godzinie 1 zaraz po tym nowych zadania gildii
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 02.02.2016 o 09:57

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    gra dziala ale ciagle uszkodzony sektor sie pojawia i sie restartuje ;/ co jest bardzo wkurzajace, teraz wogole na przygode niemoge wejsc ;/

    edit kolejna przygoda i znowu ten sam problem ;/
    Ostatnio edytowane przez muzg666 ; 02.02.2016 o 09:35

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Problem wystąpił także u mnie. Kupiłam drop u znajomego, gdzie wystąpiło to śmieszne uszkodzenie, po czym gdy anulował przygodę wiadomość dropowa powodowała skaczace wiadomości, w następstwie zatrzymanie animacji gry (działał tylko czat), a po relogu aż do 8 rano uszkodzony obszar i nie można było wejść do gry... Ubolewam, straciłam kilka godzin, i gdyby nie to że moi dropowicze z mojej przygody jeszcze spia, to stracilabym nie tylko czas i nerwy ale duzo wiecej.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie gra nie dziala niestety. Juz 2 dzien. Co ciekawe rano moglem sie zalogowac, odebralem premie dzienna i zaraz mnie wywalilo z tytulu bledu i juz nie wpuszcza. A jak znajomi wejda na moja wyspe, to tez ich wywala z gry, tyle ze do siebie moga sie zalogowac.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wychodzi na to ze obszar serwera uszkadza bycie zalogowanym z aktywną przygodą o 1 jak następuje zmiana zadania gildii
    a przygody uszkadza bycie zalogowanym o 2 w nocy kiedy to dzieją się inne czary
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 03.02.2016 o 12:28

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Support zadziałał gra podziałała może 10 minut
    w tym czasie okazało się że mam 2 majorów na przygodzie 2 na głównej wyspie
    po raz drugi ten sam radosny komunikat o błędzie w kolejnej przygodzie

    po czym

    zapewne znowu dostane pustą wiadomość z której nic nie wynika i jeszcze nie da się jej zaakceptować

    a jak się komuś uda to odbierze okrojony drop z zakończonej przymusowo z powodu błędu
    przygody która wolał bym zrobić do końca w całości...
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 03.02.2016 o 21:14

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie też ..., stało się przed 22 (więc nie tylko godziny nocne).
    Wywalka:
    http://scr.hu/0wixn/mf10u
    od razu wywaliło z gry a następnie komunikat jak wyżej o nagrodach bez nagród.

    Ehh, szkoda woja i czasu, bo już był koniec...
    Ostatnio edytowane przez EX_Dante ; 07.02.2016 o 21:17

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.